Як на Алиэкспресс змінити електронну пошту з телефону через мобільний додаток?

Якщо ви не знаєте як в мобільному додатку Алиэкспресс змінити електронну пошту, читайте цю статтю.

Мобільним додатком Алиэкспресс користується мільйони покупців по всьому світу.

 • Воно просте у використанні, зручний, і головне — улюблений інтернет-магазин завжди під рукою.
 • Часто у користувачів програми виникає безліч питань з приводу використання, наприклад, як змінити електронну пошту?
 • Всі дії в акаунті виконуються через вкладку «Мій профіль». Докладніше читайте нижче.

Як на Алиэкспресс змінити електронну пошту з телефону через мобільний додаток?

Якщо у вас ще немає аккаунта на Алиэкспресс, але ви хочете на цьому торговельному майданчику зареєструватися, тоді прочитайте статтю на нашому сайті за цим посиланням. Можна пройти процедуру реєстрації на відео-інструкцій по цьому посиланню.

 • Отже, щоб змінити електронну пошту на Алиэкспресс, необхідно зайти в додаток, а потім потрібно ввести свої дані для входу на сайт: адресу електронної пошти та пароль.
Увійдіть на Алиэкспресс
 • Потім виберіть внизу екрана «Мій Алиэкспресс». Варто відзначити, що програма постійно оновлюється. Адміністратори Алиэкспресс придумують новий дизайн і інтерфейс, тому місце розташування вкладок може змінюватися, але послідовність їх відкривання залишиться колишньою.
Натисніть «Мій Алиэкспресс»
 • Далі знайдіть вкладку «Налаштування». Натисніть на неї.
Натисніть вкладку «Налаштування»
 • З'являться ваші дані з Алиэкспресс, які можна змінити: фото, рік народження, адреси доставки та інші. Натисніть на «E-mail».
Натисніть на «E-mail»
 • Потім сайт попросить ввести знову дані профілю для авторизації. Це необхідно для захисту від зловмисників, щоб ніхто не зміг змінювати дані користувача в його профілі.
Знову зробіть авторизацію на сайті
 • Після авторизації, введіть адресу нової пошти, і підтвердьте його. Вам прийде код від Алиэкспресс на адресу старої пошти. Введіть його у відповідне поле на наступній сторінці у додатку.
Введіть код у відповідне поле
  «Запросити» і «Підтвердити». Через пару секунд новий адресу електронної пошти буде записаний в даних вашого профілю.

Якщо доступу до старої поштою у вас немає, тоді процедура зміни даних буде інший. Вам необхідно звернутися в службу підтримки Алиэкспрессз проханням про зміну інформації. Вкладка «Служба підтримки» знаходиться нижче вкладку «Налаштування» на сторінці «Мій Алиэкспресс». Відкрийте вкладку «Онлайн-чат» і напишіть своє прохання.

Онлайн-чат з Алиэкспресс

Варто зазначити, що ця процедура більш тривала за часом, ніж попередня, так як фахівці торгової площадки Алиэкспресс будуть проводити перевірку даних, і тільки потім можна буде змінити електронну пошту. Удачі!

Відео: Як змінити, змінити електронну пошту Aliexpress.com?