Як поміняти чи правильно створити новий аккаунт на Алиэкспресс? Чому Алиэкспресс блокує новостворені акаунти: причини

Якщо ви хочете створити кілька облікових записів на Алиэкпсресс, але не знаєте, як це правильно зробити, щоб їх не заблокували, читайте цю статтю.

Алиэкспресс пропонує новим покупцям гарні знижки і бонуси. Постійні покупці також отримують безліч привілеїв, але завжди хочеться створити новий обліковий запис, щоб отримати ще більше вигоди.

 • Зареєструвати новий аккаунт просто. Після цього радісний покупець робить замовлення, використовуючи отриманий при реєстрації купон.
 • Але незабаром стає зрозуміло, що ця махінація з Алиэкспресс не пройде, так як аккаунт заблокований, а платіж відхилений.
 • Чому так відбувається, і можна змінити або створити новий аккаунт на АлиЭкспресс? Відповідь на це питання шукайте нижче.

Чому Алиэкспресс блокує новостворені акаунти?

Алиэкспресс

Якщо ви ще жодного разу не були зареєстровані на Алиэкспресс, тоді ви можете спокійно створити новий аккаунт і скористатися купоном з великою знижкою. Як це правильно зробити, читайте в статті на нашому сайті. Ви також можете вивчити відео-інструкції і пройти процес реєстрації за ним.

Замовляючи товар в одному і тому ж Алі-магазині, причому один і той же товар, ви ризикуєте потрапити під підозру системи Алиэкспресс. Справа в тому, що:

 • Багато продавців цієї торгової площадки намагаються накручувати собі рейтинг.
 • Вони створюють нові акаунти і роблять замовлення в своєму магазині.
 • Природно, у них нічого не виходить, так як АлиЭкспресс відразу ж блокує такі облікові записи та подібні спроби накрутки рейтингу.

Відповідно, звичайні покупці, які роблять замовлення в одному і тому ж магазині, але з різних акаунтів, також страждають і їх облікові записи підлягають негайній блокування. Незважаючи на це, вихід все-таки є — читайте нижче.

Як поміняти чи правильно створити новий аккаунт на Алиэкспресс?

Алиэкспресс

Якщо ви все-таки хочете ризикнути і зареєструвати новий аккаунт на Алі, тоді вам потрібно зробити так, щоб система не розпізнала, що це ваші облікові записи і ніяк не пов'язувала їх. Проводити реєстрацію краще так:

  <>Зареєструйте акаунт з іншого пристрою, але підключеного до мережі не через домашній WI-FI-роутер, а за допомогою, наприклад, мобільного оператора. Головне, щоб був інший IP-адресу. У цьому випадку підійде смартфон з мобільним інтернетом.
 • Обов'язково при створенні нового облікового запису на Алиэкспресс вказуйте Ф. В. О. іншого користувача: дружини, брата, сестри і так далі.
 • Для оплати також знадобляться інші реквізити (доведеться отримати нову картку в банку, відкрити новий електронний гаманець).
 • Бажано використовувати для реєстрації новий телефонний номер. Адже він потрібен для оплати, а система може розпізнати, що зі старого номера вже виконується оплата але з іншого аккаунта, і обидві ці облікові записи будуть заблоковані.
 • Адреса доставки також необхідно вказувати іншій: родича, друга.

Порада: Якщо ви знаєте, що у вас є два або декілька облікових записів на Алиэкспресс, то не купуйте товар у одного і того ж продавця — так буде менш підозріло.

Однак, варто пам'ятати, що навіть замовляючи товар в різних магазинах, оплата з нового аккаунта може бути проведена через «підозрілий замовлення».

І останнє:

 • Намагайтеся зробити так, щоб облікові записи зовсім не перетиналися між собою конкретними даними (інший номер телефону, адресу, Ф. В. О і навіть різні продавці при замовленні товару).
 • Багато покупці на Алиэкспресс користуються кількома акаунтами. Але варто враховувати ще один нюанс: ви можете успішно купувати товар з двох і більше облікових записів, але до тих пір, поки не відкриєте спір по одному з замовлень.
 • Фахівці з Алиэкспресс відразу почнуть перевіряти ваш аккаунт, і якщо вони розпізнають, що у вас їх декілька, тоді заблокують всі, а спір буде закритий на користь продавця.

Алиэкспресс — величезна торгова майданчик з кількома мільйонами відвідувачів щодня. Якщо ви все будете робити правильно, то зможете спокійно користуватися кількома акаунтами. Удачі!

Відео: Купони на Алиэкспресс, створення нових облікових записів через емулятор Android.