Який код країни, міста і телефону вказувати на Алиэкспресс для Росії для замовлення? Як і де отримати код країни Росії, міста і міжнародний телефонний код для заповнення адреси доставки на Алиэкспресс?

Код країни та міста на Алиэкспресс потрібно вписувати у формі реєстрації. Читайте статтю, і ви дізнаєтеся всю необхідну інформацію.

Зміст

В даний час на Алиэкспресс купують одяг, взуття, предмети інтер'єру, аксесуари та різні цікаві штучки мільйони людей зі всього світу. Ще стільки ж людей вперше почули про цю торгової майданчику і хочуть зареєструватися, щоб робити покупки.

 • Під час реєстрації у багатьох людей можуть виникати проблеми з заповненням форми. Як правильно пройти процедуру реєстрації і зробити перше замовлення, читайте в нашій статті. Також ви можете самостійно вивчити відеоінструкції по посиланню, і зареєструватися самостійно.
 • Заповнити форми при створенні облікового запису на Алиэкспресс просто. Вводите свої реальні особисті дані, адресу і номер телефону.
 • Часто саме з заповненням графи номера телефону у користувачів виникають проблеми. Який код у їх міста? Де його можна дізнатися? На ці та інші питання ви знайдете відповіді в нашій статті.

Приклад заповнення коду країни, міста і телефону Росії Федерації на Алиэкспресс російською мовою

Приклад заповнення коду країни, міста і телефону Росії Федерації на Алиэкспресс російською мовою

Рядок з номером телефону — це поле, яке має бути заповнені обов'язково. Дане поле розбито на три рядки: «Код країни», «Код міста», «Номер телефону». На Алиэкспресс немає ніякого пояснення щодо заповнення цієї графи. Тому у людей виникає питання, як правильно заповнити ці рядки?

Приклад заповнення коду країни, міста і телефону Росії Федерації на Алиэкспресс російською мовою знаходиться нижче. У першому рядку ви повинні написати код країни — це «+7», але на цьому торговельному майданчику «плюс» перед сімкою не сприймається. Тому не потрібно вводити цей символ, достатньо написати лише «7».

Важливо: Всередині нашої країни використовується код виходу на міжміську лінію — «8». Цим кодом користуються власники стаціонарних телефонів. Але на Алиэкспресс, як і на інших закордонних сайтах, потрібно вказувати саме цифру «7».

Для заповнення «Код міста» запроваджується телефонний код для стаціонарного номера, або код мобільного оператора мобільного телефону. Цей рядок може складатися з 3-5 цифр. Брати в дужки цей код не потрібно.

Потім ви повинні заповнити номер телефону — стаціонарного або мобільного. Таким чином, якщо у вас немає стаціонарного телефону, то вам варто заповнити мобільний номер два рази. У графі код міста в цьому випадку вам необхідно написати три цифри, які йдуть в мобільному номері після цифри «7».

Приклад заповнення:

Приклад заповнення коду країни, міста і телефону Росії Федерації на Алиэкспресс

Будь вказувати і як заповнювати код країни і міста в Росії, Татарстану, Башкортостану, Криму?

Люди, які проживають в республіках Башкортостан, Татарстан і в Криму, не знають, який їм зазначати код країни та міста у формі реєстрації на Алиэкспресс. Ці республіки знаходяться у складі Росії, тому в рядку «код країни» потрібно писати цифру «7».

Тепер з'ясуємо, який вказувати і як заповнювати код міста в Росії в республіці Татарстан, Башкортостан і в Криму? На сайті коды.ѕи є інформація про коди всіх республік і регіонів Росії. Як їх знайти читайте в наступній інструкції:

 • Республіка Татарстан. Якщо потрібно визначити код міста в цій республіці тоді зайдіть на сайт за посиланням натисніть «Коди міст Росії» і виберіть зі списку потрібний місто, наприклад, Казань. Натисніть на назву міста і перед вами відкриється сторінка з необхідною інформацією.
 • Республіка Башкортостан. Натисніть вкладку з кодами міст і виберіть потрібний населений пункт.
 • Республіка Крим. Інструкція така ж, як для пошуку кодів міст для інших республік. Вам потрібно тільки вибрати місто і натиснути на активне посилання його назви.
Будь вказувати і як заповнювати код країни і міста в Росії, Татарстану, Башкортостану, Криму?
Який зазначати код країни і міста в Росії, Татарстану, Башкортостану, Криму?

Тепер, коли ви знаєте код міста, можна записати номер телефону у формі реєстрації на Алиэкспресс. Спочатку впишіть код країни «7», потім код міста і номер телефону.

Важливо: Якщо у вас немає стаціонарного телефону, тоді в цю графу пишіть повторно номер мобільного телефону.

Будь вказувати і як заповнювати код міста в Росії для Омська, Краснодар, Курськ, Новосибірська, Ростова, Москви, Улан-Уде, Красноярська, Самари, Санкт-Петербурга, Воронежа, Чебоксар для Алиэкспресс?

Люди, які живуть у великих містах, багато працюють і у них майже немає вільного часу. Тому шопінг в інтернеті — це зручно для зайнятих сучасних жителів мегаполісів, адже можна вибрати те, що потрібно, не виходячи з дому. Якщо ви хочете зареєструватися на Алиэкспресс, щоб здійснювати покупки з комфортом, тоді вам потрібно знати набір цифр — код міста.

На сайті коды.ѕи знайти потрібну інформацію просто:

 • Зайдіть по посиланню цього сайту на головну сторінку.
 • Натисніть вгорі на зеленій панелі вкладку з кодами міст.
 • З алфавітного ряду з буквами виберіть місто.
Будь вказувати і як заповнювати код міста в Росії для Омська, Краснодар, Курськ, Новосибірська, Ростова, Москви, Улан-Уде, Красноярська, Самари, Санкт-Петербурга, Воронежа, Чебоксар для Алиэкспресс?

Будь вказувати і як заповнювати код міста в Росії для таких населених пунктів:

 • Омськ — 381;
 • Краснодар — 861;
 • Курськ — 471;
 • Новосибірськ — 383;
 • Ростов — 48536;
 • Москва — 495 або 499;
 • Улан-Уде — 301;
 • Красноярськ — 391;
 • Самара — 846;
 • Санкт-Петербург — 812;
 • Воронеж — 473;
 • Чебоксари — 835.

На Алиэкспресс ці коди потрібно заповнювати у формі реєстрації в рядку код міста, після коду країни.

Як вказувати телефонний код Росії при заповненні адреси доставки в Алиэкспресс?

Як вказувати телефонний код Росії при заповненні адреси доставки в Алиэкспресс?

Адреса доставки на Алиэкспресс можна заповнювати через кнопку «Купити зараз», коли ви хочете оформити замовлення, або через особистий профіль. В обох випадках потрібно буде вказати код країни, код міста та номер телефону у рядках форми.

Як вказувати телефонний код Росії при заповненні адреси доставки в Алиэкспресс? Коли ви заповнюєте адресу доставки, ви записуєте коди країни і міста також, як було описано вище.

 • Спочатку вписуєте код країни «7».
 • Потім вказуєте код міста. Подивитися його можна за посиланням сайту коды.ѕи.
 • Після цього напишіть номер телефону.

Якщо у вас відсутній стаціонарний телефон, тоді напишіть повторно номер мобільного.

Відео: Як заповнювати адресу на Aliexpress Корисні поради для новачків!