Служба доставки Yun Express — відстеження і доставка поштових відправлень і посилок з Алиэкспресс російською мовою з трек-номером в Росію, Казахстан, відгуки про доставку. Yun Express – час і терміни доставки з Алиэкспресс в Росію

Yun Express.

Yun Express на сьогоднішній день користується великою популярністю у багатьох клієнтів. Деякі продавці з сайту Алиэкспресс зовсім недавно теж почали користуватися послугами даної фірми, видаючи покупцям дивні трек-коди. Незважаючи на не дуже молодий «вік» і величезний досвід в сфері обслуговування, користуються послугами компанії клієнти саме Алиэкспресс багато. Можливо, тому, що інші подібні фірми сьогодні дуже перевантажені. Логічних фірм на території Китаю предостатньо, але в нашому матеріалі ми розповімо про Yun Express.

Служба доставки Yun Express: що за доставка?

Запропонована служба Yun Express – це одна з нових кур'єрських фірм на сайті Алиэкспресс. Завдяки їй більшість продавців відправляють посилки клієнтам з Росії, Казахстану та інших країн СНД.

Фірма Yun Express вже тривалий період часу функціонує на ринку послуг перевезення на території Китаю. Проте раніше продавці сайту Алиэкспресс не застосовували її, так як вони воліли відправляти товар зовсім іншими службами. В цьому році вони вирішили звернути увагу на такий метод доставки. В даний час компанія вважається однією з найшвидших. Може тому, що завантаження не дуже велика.

Офіційна сторінка компанії багатьом з нас не доступна, оскільки вся інформація, яка розміщена на сайті, йде на китайській мові. Відправлення товарів за допомогою послуг Yun Express рекомендовано для недорогих товарів з мінімальними габаритами. За допомогою спеціального трек-номера можна відстежити посилку, поки вона знаходиться в Китаї. Далі посилці дається внутрішній ідентифікатор поштової служби, але, на жаль, його ніде не фіксують.

Доставка з Алиэкспресс

Якщо ви вирішили скористатися послугами саме цієї фірми, постарайтеся уважніше стежити за терміном доставки своєї посилки. Якщо ваш товар після відправлення не опустив до вас в зазначені строки, ви можете продовжити захист або відкрити суперечка, щоб не втратити гроші, повернувши їх на власний рахунок.

Транспортно-логічна фірма Yun Express розвозить посилки по всьому світу. Вона надає послуги різного рівня: починаючи з економ-класу, і закінчуючи експрес-доставкою.

Yun Express – час і терміни доставки з Алиэкспресс в Росію, Казахстан

Посилки, відправлені за допомогою компанії Yun Express, доходять до клієнтів набагато швидше, якщо порівнювати з іншими подібними компаніями. Розглянемо невеликий приклад.

Ви, наприклад, вирішили замовити щось на сайті Алиэкспресс. Ваша посилка надійшла в центр сортування логічної компанії 1 березня, а вже 11 березня вона прибула в вашу країну. У підсумку виходить всього лише за десять днів вона дісталася до вашого держави. Дуже добре, але тут не так все просто, як вам здасться.

По-перше, магазини Алиэкспресс в рідкісних випадках відправляють товар в один і той же день, коли клієнту відправляється спеціальний код. Як правило, відправлення товару за фактом здійснюється протягом 7 днів з того моменту, коли вона була оплачена. Отже, якщо ви отримали трек-коду, але ви не можете відшукати інформацію, яка стосується вашого товару, не турбуйтеся. У наступні 7 днів інформація обов'язково виникне. Якщо ж вона не з'явилася, тоді зв'яжіться з продавцем і спробуйте уточнити, з якої причини затримується відправка вашої посилки.

По-друге, якщо посилка і вступила на територію вашої країни, це не означає, що вона вчинила на ваш адресат. Для початку посилка пройде митне оформлення, потім її передадуть поштовій службі місцевого призначення. А адже даний процес, в основному, затягується приблизно на 3 тижні.

У підсумку термін доставки виходить приблизно до 30 днів з того моменту, коли вона була відправлена і до отримання. Дані терміни вважаються цілком стандартними для сайту Алиэкспресс.

Зазначимо, якщо строк доставки вашої посилки підходить до крайніх термінів, а посилку ви так і не отримали, тоді поступите таким чином:

  • Постарайтеся продовжити термін приблизно на 2 тижні, за який вам посилка буде доставлена
  • Якщо товар ви не отримаєте і по закінченні цього терміну, тоді відкрийте спір за пару днів до закінчення строку

Yun Express — відстеження посилок з Алиэкспресс в Росію, Казахстан російською мовою з трек-номером: посилання на сайти та сервіси відстеження

На сьогоднішній день доставка посилок за допомогою служби Yun Express у більшості продавців Алиэкспресс здійснюється абсолютно безкоштовно. І про те, що товар уже доставляється вам, ви зможете дізнатися, коли продавець вишле посилку і передасть вам спеціальний трек-код.

Відстежувати власний замовлення ви зможете, якщо відвідаєте офіційний сайт кур'єрської фірми .Інтерфейс компанії оформлений на англійській мові. Пройшовши по посиланню, яку ми вам запропонували, ви побачите, як правильно все зробити, щоб простежити за своїм замовленням.

Нагадаємо, що за посилкою ви зможете стежити до того моменту, поки вона знаходиться на території Китаю. Коли товар надійде в вашу країну, він не буде мати треку, а значить ви не зможете за ним стежити. В крайньому випадку, можете частіше заглядати на поштове відділення, куди повинна потупити ваша посилка або заглядати в поштову скриньку, куди можуть вам кинути повідомлення.

Yun Express: як і де і як отримувати посилку в Росії, Казахстані з платною і безкоштовною доставкою з Алиэкспресс

Після оформлення замовлення і оплати, продавець відправить ваш товар і передасть вам код його відстеження. По ньому ви можете докладніше дізнатися, де саме знаходиться купівля, коли приблизно вона буде у вас.

Як правило, товар з Алиэкспресс надходять в найближче відділення пошти у радіусі 1000 м від адреси замовника. Будь-яка пошта прив'язана до поштовим індексом, отже, якщо ви в курсі, де розташована ваше поштове відділення, тоді зможете без труднощів отримати посилку там.

  • Якщо замовляли товар з безкоштовною доставкою, тоді вона буде відправлена Yun Express та іншою міжнародною службою доставки. Вам залишиться лише отримати на пошті.
  • Якщо ж ви замовляли товар з платної доставкою, тоді вам можуть зателефонувати на мобільний, який ви вказали під час оформлення замовлення. Вам можуть запропонувати доставку кур'єром прямо до порогу вашого будинку.

Вдалих вам покупок!