Міжнародна транспортна компанія SF eParcel: відстеження поштових відправлень і посилок з Китаю з Алиэкспресс в Росію, Україну, Білорусь з трек-номером російською мовою — офіційний сайт. Доставка SF eParcel з Алиэкспресс: терміни доставки, отз

Особливості відстеження переміщення посилок SF eParcel.

У Китаї дуже багато логістичних компаній, які займаються доставкою вантажів. Однією з таких є SF eParcel. Ця логістична компанія була створена в 1993 році, з тих пір кількість її філій та працівників значно зросла. Багато продавці і покупці, при виборі способу доставки, віддають перевагу саме цій компанії.

Служба доставки SF eParcel: що за компанія?

У даної логістичної компанії кілька тисяч автомобілів і 18 вантажних літаків. Ці транспортні засоби літають у багатьох напрямках. Найчастіше доставка здійснюється у країни колишнього СРСР.

Зараз строки доставки товарів цією службою істотно скоротилися. Це пов'язано з збільшенням штату співробітників і повною комп'ютеризацією замовлень. Ця логістична фірма дозволяє відстежувати товар, як на території Китаю, так і в інших країнах. Тобто, ви зможете спостерігати, де знаходиться ваша посилка від самої відправки до отримання. Це виключає можливість втратити товар.

Переважно даної транспортною компанією відправляється невеликий товар. Тобто це секс-іграшки, гаджети, аксесуари для мобільних телефонів, побутові дрібниці. Це пов'язано з низькою вартістю доставки й її відносною надійністю.

Служба доставки SF eParcel: що за компанія?

SF eParcel: терміни доставки посилок з Китаю з Алиэкспресс в Росію, Україну, Білорусь

У середньому терміни доставки, які прописує продавець на Алиэкспресс, становлять 30-45 днів. Це середні показники. Як показує практика, товари, що відправляються даною компанією, приходять набагато швидше. Часто це пов'язано безпосередньо з логістикою в країні отримання. Адже посилки на Пошті Росії часто губляться або за декілька тижнів лежать в розподільних центрах.

Трек номер дозволяє чітко з'ясувати, де знаходиться ваше відправлення. При цьому можна дзвонити в розподільчі центри, щоб посилка знайшлася або переміщалася швидше. Варто відзначити, що доставкою посилок SF eParcel на території Росії займається Пошта Росії, а на території України – Нова пошта.

SF eParcel: терміни доставки посилок з Китаю з Алиэкспресс в Росію, Україну, Білорусь

SF eParcel Tracking: відстеження поштових відправлень і посилок з Китаю з Алиэкспресс в Росію, Україну, Білорусь з трек-номером

Компанія дає свої дані багатьом сайтам з відстеження посилок. Це Trak 24 і ГдеПосылка. Також у компанії є свій сайт, який дозволяє відстежити переміщення вантажу, як на території Китаю, так і на території країни одержувача. Відстежити товар, відправлений компанією SF eParcel можна тут. Це сайт sf-express.com.

На самому сайті Алиэкспресс відстеження ведеться теж від початку до кінця. Тобто від моменту відправлення, до вручення відправлення в руки одержувачу. На території Росії відстежити посилку можна на сайті Пошти Росії тут, а на території України на сайті Нової пошти тут.

SF eParcel Tracking: відстеження поштових відправлень і посилок з Китаю з Алиэкспресс в Росію, Україну, Білорусь з трек-номером

Де отримувати посилку з Алиэкспресс в Росії, Україні, Білорусі?

Про те, що ваш товар прибув на поштове відділення, вам повідомлять. Якщо ви знаходитесь в Росії, то вам додому принесуть повідомлення із зазначенням того, що відправлення прибуло. Ви зможете отримати товар безпосередньо в найближчому відділенні Пошти Росії.

Що стосується отримання відправлень SF eParcel в Україні, то отримати посилку можна на Новій Пошті. Ця транспортна компанія відправляє на номер телефону одержувача SMS з зазначенням того, що відправлення прибуло. Не так давно відстежувати відправлення SF eParcel в Україні було складно, так як на Новій пошті все було не зовсім організовано. Зараз ситуація змінилася, якщо раніше система самостійно обирала відділення в якому потрібно отримати посилку, то тепер працівники самі прозванивают одержувачу і уточнюють, куди доставити товар.

Зараз нерідко товари SF eParcel, які доставляються в Україні Новою поштою, доставляються кур'єром безпосередньо до дверей одержувача. Це дуже зручно і економить час. При цьому при бажанні можна зателефонувати на гарячу лінію Нової Пошти і вказати номер відділення, на якому вам буде зручніше забрати посилку. Це дуже до речі, якщо ви тимчасово проживаєте не за тією адресою, яку вказали при реєстрації на сайті. Пересилання відправлення з одного відділення до іншого здійснюється безкоштовно. Це пов'язано з тим, що спочатку було багато помилок і посилки надходили на відділення в іншому кінці міста.

Де отримувати посилку з Алиэкспресс в Росії, Україні, Білорусі?

Служба доставки SF eParcel: відгуки

Відгуки про роботу компанії різні і часто залежать безпосередньо від логістичної служби в країні призначення. На території України багато задоволених роботою Новою поштою, так як посилки в середньому доставляються за 2 тижні. В Росії теж посилки доставляються по-різному. Це безпосередньо залежить від Пошти Росії.

Відгуки:

Ольга, Волгоград. Посилки, що доставляються SF eParcel, приходять в такі строки, як і інші відправлення. Не довше і не швидше. Часто трапляються каверзні ситуації. Але справа спрощується, так як за допомогою трек номери можна відстежити, де точно знаходиться відправлення. У середньому посилки SF eParcel з Алиэкспресс мені приходили протягом 4-5 тижнів.

Оксана, Дніпропетровськ. Я дуже задоволена роботою логістичної компанії, все дуже швидко. З моменту замовлення до отримання товару пройшло всього 10 днів. При цьому працівники Нової пошти передзвонили і уточнили номер відділення, де мені найзручніше отримати посилку. На даний момент, це найшвидша доставка з Алиэкспресс, яка у мене була.

Євген, Мінськ. Отримав посилку за 4 тижні. В принципі задоволений, все досить швидко. На території Китаю посилка була всього 4 дні. Все інше час моє відправлення перебувало на митниці, а потім на поштовому відділенні. Думаю, що могли б посилку переміщати швидше.

Служба доставки SF eParcel: відгуки

SF eParcel – одна з найпопулярніших логістичних компаній в Китаї, яка відрізняється низькою вартістю послуг і швидкими термінами доставки.

ВІДЕО: Відстеження посилок SF eParcel