Компанія доставки CDEK: як швидко йде посилка з Китаю з Алиэкспресс? Безкоштовна доставка компанією CDEK з Алиэкспресс? Відслідковується доставка службою CDEK на Алиэкспресс?

У статті: особливості доставки СДЭК на Алиэкспресс.

Що за служба доставки CDEK на Алиэкспресс?

СДЭК або служба доставки «Експрес-кур'єр» — російська логістична компанія, що уклала договір про співпрацю з китайською логістичною компанією SF-express, яка в свою чергу, займається доставкою товарів більшості продавців Алиэкспресс.

На сайті СДЭК ви можете знайти всю цікаву для вас інформацію, в тому числі адреси, контактні номери телефонів, режим роботи офісів та пунктів видачі, розташованих на території Росії, Вірменії, Білорусі, Казахстану, Киргизії, Китаю, Киргизстану.

Компанія доставки CDEK: як швидко йде посилка з Китаю з Алиэкспресс?

Алиэкспресс — 15-45 днів.

Існує також преміум доставка з часовими рамками 5-10 днів.

Відповідно, компанія СДЭК орієнтується на терміни, обумовлені адміністрацією торговельного майданчика Алиэкспресс.

Безкоштовна доставка компанією CDEK з Алиэкспресс?

Все залежить від того, який тип доставки був обраний замовником при оформленні покупки. На що звернути увагу, оформляючи замовлення на Алиэкспресс, можна прочитати тут.

Відслідковується доставка службою CDEK на Алиэкспресс?

На Алиэкспресс ви зможете відстежувати рух посилки тільки на території Китаю. Після проходження митниці посилці присвоюється номер за накладною СДЭК. Відстежити посилку можна на сайті компанії-перевізника, перейшовши за посиланням і ввівши номер накладної у відповідний рядок запиту.

Якщо вам потрібно більше інформації, ознайомтеся зі статтею «Відстеження посилок з Китаю в Росію з Алиэкспресс«.

Як компанія CDEK доставляє посилки з Алиэкспресс в регіони?

Посилки з Китаю доставляються в пункти видачі СДЭК. Адреси, контактні номери телефонів, режим роботи офісів та пунктів видачі, розташованих на території Росії, Вірменії, Білорусі, Казахстану, Киргизії, Китаю, Киргизстану можна знайти, перейшовши за посиланням.

Відгуки про компанії доставки CDEK

Відгуки про компанії доставки неоднозначні: хто з клієнтів оцінює послуги компанії дуже високо, а хтось знаходить в діяльності СДЭК масу промахів і помилок.

Нижче надані скріншоти відгуків, залишені клієнтами компанії СДЕК на сайті відгуків IRecommend.ru.

Відгук #1

Відгук клієнта компанії СДЭК

Відгук #2

Відгук клієнта компанії СДЭК

Відгук #3

Відгук клієнта компанії СДЭК

Відгук #4

Відгук клієнта компанії СДЭК

Відео: СДЭК нюанси доставки