Алиэкспресс – швидка доставка за 1 день: умови доставки, список міст і товарів

Список міст і товарів з доставкою 1 день на Алиэкспресс.

Все більше покупців віддають перевагу більш дорогому товару, який зможуть отримати в найкоротші терміни. Тому нещодавно на сайті Алиэкспресс з'явився розділ Молл, який реалізує товари з дуже швидкою доставкою.

Алиэкспресс – швидка доставка за 1 день: умови доставки

Зараз така блискавична доставка можлива у великих містах Росії. Не варто розраховувати, що ви отримаєте товар за 1 день. Можливо, ваше придбання знаходиться на складі в іншому місті, тому на доставку потрібно трохи більше часу. Регламентований термін доставки складає 1-7 днів. Саме за такий проміжок часу ви отримаєте обновку.

Щоб зробити перший замовлення на Алиэкспресс, прочитайте інструкцію по реєстрації і пошуку товару, оплату і доставку на офіційному сайті тут, або прочитайте статтю на нашому сайті «Перший замовлення на Алиэкспресс».

Алиэкспресс – швидка доставка за 1 день: умови доставки

Товари доставляються службою СПСР. Ця кур'єрська організація працює в 50 великих містах Росії. Якщо ви знаходитесь у віддаленому районі чи населеному пункті, то отримаєте замовлення на Пошті Росії.

Алиэкспресс – швидка доставка за 1 день: умови доставки

Алиэкспресс – швидка доставка за 1 день: список міст і товарів

На даний момент у цієї категорії доставляється побутова техніка, комп'ютери, електроніка. Згодом керівники проекту обіцяють розширити асортимент товарів. Продукцію з моментальної доставки можна подивитися тут.

Усього акція працює в 50 містах нашої країни. Нижче наведена таблиця міст і приблизні терміни доставки. Варто зазначити, що продукція доставляється кур'єром безпосередньо додому, тому правильно вказуйте адресу, його не можна буде змінити. Крім того, постачальник дзвонить клієнтові протягом 30-60 хвилин до свого приїзду і просить отримати посилку.

Алиэкспресс – швидка доставка за 1 день: список міст і товарів

Багато клієнтів вже отримали свої замовлення і дуже задоволені, адже крім швидкої доставки на отримані товари є гарантія. Ви зможете обміняти товар протягом 14 днів, якщо щось вам не підійшло.

Алиэкспресс – швидка доставка за 1 день: список міст і товарів

Ціни в категорії Молл досить прийнятні і демократичні. Покупці відзначають, що вартість побутової техніки в півтора рази нижче, ніж в і звичайних магазинах. При цьому чекати доведеться максимум тиждень. Тепер ви зможете більше купувати на Алиэксресс, отримуючи при цьому величезні знижки і блискавичний доставку товару прямо додому.

Обов'язково придбайте товар у даної категорії, і ви станете постійним покупцем.

ВІДЕО: МОЛЛ в Росії