Що означає статус «Export of international Mail» на Алиэкспресс, як він переводиться, що значить, якщо посилка зависла з таким статусом?

Читайте статтю, якщо ви не знаєте, що означає «Export of international Mail» на Алиэкспресс, і у вас зависла посилка з таким статусом.

Якщо у вас ще немає аккаунта на Алиэкспресс, створіть його, щоб у вас була можливість купувати дешеві товари на самій популярної торгової майданчику. Прочитайте статтю за цим посиланням. Вона допоможе вам швидко і просто зареєструватися на Алиэкспресс. Також можна вивчити відео-інструкції і зареєструватися за ним.

Процес відстеження посилки з Алиэкспресс завжди цікавий для покупця. Адже так приємно чекати свою бандероль із замовленим товаром і стежити за зміною статусів.

  • Але іноді посилка зависає з якимось статусом, і покупець не знає що йому робити. Наприклад, що означає статус «Export of international Mail»?
  • Як перекладається це словосполучення, і що робити, якщо посилка зависла з таким статусом?

Що означає статус «Export of international Mail» на Алиэкспресс, як він переводиться?

«Export of international Mail» на Алиэкспресс

Якщо перекладати дослівно, то словосполучення «Export of international Mail», означає наступне: «Експорт міжнародних поштових відправлень». Іншими словами, бандероль передається російському перевізнику або перевізнику іншої країни для доставки в поштове відділення літаком або поїздом.

Раніше недорогі посилки не отримували трек-номера і вже на території нашої країни їх неможливо було відстежити. Потрібно було просто чекати повідомлення з поштового відділення. Зараз все змінилося, і тепер бандероль з Китаю можна відстежити на всьому шляху прямування з будь-яким статусом.

Посилка зависла зі статусом «Export of international Mail» на Алиэкспресс: що це значить?

Посилка зі статусом «Export of international Mail» на Алиэкспресс

Не варто переживати, якщо бандероль з Алиэкспресс зависла зі статусом «Export of international Mail». Якщо такий статус не змінюється протягом двох тижнів, це нормально. Посилка продовжить свій рух до адресата протягом наступних 7-14 днів. Були і такі випадки, коли бандероль покупця «зависала» з таким статусом протягом двох місяців, а потім продовжувала свій рух.

Важливо: Не поспішайте відкривати спір, якщо статус довго не змінюється. За правилами торговельного майданчика, покупець повинен дочекатися крайнього терміну доставки і тільки за 2-3 дні до його закінчення, можна відкрити спір.

Крім цього, останнім часом, почастішали випадки блокування акаунтів за часте відкриття спорів. Щоб не потрапити в таку халепу, краще дочекатися, коли бандероль почне свій рух або крайнього терміну доставки. Удачі!

Відео: Відстеження посилки з Китаю. Статуси посилки на Aliexpress