Служба доставки Post NL — відстеження і доставка поштових відправлень і посилок з Алиэкспресс російською мовою з трек-номером з Китаю в Росію, відгуки про доставку. PostNL – час і терміни доставки з Алиэкспресс в Росію

Особливості відправлення та термін доставки посилок службою Post NL з Алиэкспресс.

Post NL – досить популярна кур'єрська служба. Якщо порівнювати з поштою Китаю, то дана транспортна компанія менш завантажена, тож товари приходять хоч і не швидко, але зате стабільно. Тобто посилка прийде за 10 днів, але протягом місяця обов'язково прибуде.

Кур'єрська служба експрес Post NL — Пошта Нідерландів: що за доставка?

Взагалі дана транспортна компанія працює на території Нідерландів. У Китаї є кілька пунктів збору таких посилок. І найцікавіше, що продавець не сам відносить посилку, а її забирає кур'єр. Після цього всі посилки відправляються в центр збору, а потім занурюються в літак.

Щоб зробити перший замовлення на Алиэкспресс, прочитайте інструкцію по реєстрації і пошуку товару, оплату і доставку на офіційному сайті тут, або прочитайте статтю на нашому сайті «Перший замовлення на Алиэкспресс».

Після попадання в Нідерланди посилки сортуються і відправляються в Росію. У середньому на це йде один тиждень. Після потрапляння в нашу країну, можливо відстеження на пошті Росії.

Переваги доставки:

  • Низька ціна
  • Можливість відправляти акумулятори і товари з батарейками
  • Досить швидка доставка
  • Надійний сервіс
Кур'єрська служба експрес Post NL — Пошта Нідерландів: що за доставка?

PostNL – час і терміни доставки з Алиэкспресс в Росію

Варто відзначити, що в цій логістичної компанії посилки приходять не дуже швидко. Тобто ви навряд чи отримаєте замовлення за 10 днів. В середньому цей показник становить 20-40 днів. Найцікавіше, що раніше ця транспортна компанія була менш завантажена, але все змінилося. Це пов'язано з низькою ціною на доставку і стабільністю роботи логістичної компанії.

Адже за допомогою даної транспортної компанії можна отруювати батарейки, акумулятори та іншу техніку з елементами живлення. Багато хто відзначає, що швидкість доставки зросла до 50 днів. Але радує те, що дуже рідкісні випадки втрати замовлень. Дана логістична компанія відрізняється надійністю.

PostNL – час і терміни доставки з Алиэкспресс в Росію

Справа в тому, що ця посилка не відстежується за допомогою китайської пошти. Це пов'язано з тим, що посилки забираються кур'єром та транспортуються ним в центр прийому. Свій трек номер замовлення отримає тільки по прибуттю в Нідерланди. Зазвичай це відбувається через один тиждень. Після цього товар буде відслідковуватися тільки на сайті пошти Нідерландів.

Так виглядає форма відстеження посилок на сайті пошти Нідерландів

Рекомендуємо вам не поспішати і не лаяти продавця, якщо через 2 тижні ви не побачили, що посилка відстежується. В даному випадку це нормально. Це пов'язано особливостями присвоєння трек номери посилці.

Трек-номер цієї служби доставки виглядає так: RS987654321NL

Буває так, що за день до отримання товару трек починає відслідковуватися, а до цього нічого не видно.

Після відправки товару, через тиждень спробуйте зайти на сайт пошти Нідерландів. Як тільки ви побачите, що посилка відправлена з Нідерландів в Росії, можете вводити номерок на сайті пошти Росії. Дані посилки відслідковуються до самого моменту отримання. Правда іноді це буває з запізненням. На сайті пошти Нідерландів дуже повільно відбувається оновлення інформації. Не нервуйте, і чекайте замовлення.

Крім пошти Росії замовлення можна відстежити на універсальних сайтах відстеження:

  • 17track
  • GdePosylka
  • Myparcels
  • Post2Go
  • Post-Tracker
Як, на якому сайті відстежити посилку за номером треку замовлення в Росію, де і як отримувати посилку з Алиэкспресс?

PostNL – доставка з Алиэкспресс в Росію: відгуки

Існує маса хороших і не дуже відгуків про цей метод доставки.

Відгуки:

Вероніка, Калуга. Замовляла акумулятор для телефону, доставляли поштою Нідерландів. Товар отримала за 3 тижні. Дуже задоволена, оскільки товар відслідковувався. Правда перший тиждень після відправлення не могла отримати інформацію.

Оксана, Саратов. Взагалі все нормально. Дуже нервувала і писала гнівні листи продавцеві, так як не було відстеження 2 тижні. Потім всього через тиждень отримала посилку. Інформація на сайті пошти Нідерландів оновлюється вкрай повільно. Я вже одержала товар, а по сайту моя посилка тільки зареєструвалася в Росії.

Євген, Воронеж. Дуже цікава доставка. Прийшла посилка за 12 днів і ніде не відстежувалася. Взагалі нічого не зрозумів. Написав продавцеві через 10 днів після відправки замовлення з претензією, що нічого не відстежується. І отримав через 2 дні. Задоволений.

Пошта Нідерландів – перевірений і надійний перевізник. Посилки дуже рідко губляться і завжди в строки приходять до покупців.

PostNL – доставка з Алиэкспресс в Росію: відгуки

ВІДЕО: Пошта Нідерландів