Зі скількох років можна купувати на Aliexpress дітям? Можна замовляти посилки на дітей? Чи може неповнолітній отримати посилку на пошті з Алиэкспресс?

Забрати посилку на Пошті Росії з Алиэкспресс зможе навіть дитина. Читайте інформацію у статті.

Любителі шопінгу в інтернеті, з виданням нових законів про обмеження кількості посилок в місяць на одну людину, задумалися про те, як це питання можна вирішити.

 • Хтось просить замовляти товари родичів або знайомих, які воліють робити покупки в стаціонарних магазинах, а не в мережі.
 • Але що робити, якщо таких друзів або рідних немає.
 • Виникає питання: чи Може отримати посилку неповнолітня дитина? Відповідь шукайте у нижченаведеній статті.
 • Зазвичай таке питання хвилює тих, хто здійснює покупки на Алиэкспресс. Тут дешеві товари і людина іноді настільки захоплюється шопінгом, що кількість замовлень може досягати кілька десятків за один день.
 • Якщо ви ще не знайомі з цією торговою майданчиком, але вам хочеться при покупках завжди економити, тоді прочитайте статтю на нашому сайті про те, як зареєструватися і як зробити перше замовлення. Також можна подивитися відеоінструкцію і зареєструватися за нею.

Можна замовляти посилки на дітей?

Можна замовляти посилки на дітей?

Отже, з якихось причин ви не можете отримати посилку, будь вона з Алиэкспресс або якогось інтернет-магазину. Що робити в цьому випадку? Чи можна замовити посилку на дітей? На це питання є твердий відповідь «Так». Але слід враховувати наступне:

 • Якщо дитині вже виповнилося 14 років і у нього є паспорт, то він може самостійно прийти на Пошту та отримати посилку.
 • Якщо дитині менше 14 років і у нього немає паспорта, то посилку на його ім'я може отримати тільки мама або тато, опікун або інший законний представник. Для цього знадобиться паспорт самого дорослого і свідоцтво про народження дитини.

Але все залежить від працівників пошти. Вони можуть видати посилку і дитині, якщо у нього є на руках свідоцтво про народження.

Зі скількох років можна замовляти на Алиэкспресс дітям?

Зі скількох років можна замовляти на Алиэкспресс дітям?

Після того, як з питаннями Поштою Росії ми розібралися, виникає паралельний питання: зі скількох років можна замовляти на Алиэкспресс дітям? Вікового обмеження для покупок у магазинах цієї торгової інтернет-майданчика немає. Тому можна сміливо оформити покупки навіть на немовляти. Посилки будуть приходити на його ім'я, а ви зможете отримувати, висуваючи свій паспорт.

Можна неповнолітньому забрати посилку з Китаю з Алиэкспресс з Пошти?

Можна неповнолітньому забрати посилку з Китаю з Алиэкспресс з Пошти?

Часто буває так, що доросла людина не може прийти на Пошту і забрати посилку з Алиэкспресс.

 • Ситуації можуть бути різні: робота, від'їзд та інше.
 • Можна неповнолітньому забрати посилку з Китаю з Алиэкспресс з Пошти? Все залежить від працівників Пошти.
 • В одному відділенні віддадуть посилку по паспорту отримувача, тобто дорослого, а в іншому немає.
 • Необхідно заздалегідь прийти на Пошту та запитати у працівників, які обслуговують клієнтів у відділі посилок, можна отримати бандероль з Китаю дитині. Якщо їх відокремлення це дозволено, тоді проблем не буде.

Які б закони не з'являлися знову і знову, люди все одно знайдуть вихід з невигідної для них ситуації. Тому купуйте на Алиэкспресс, оформляючи посилку на себе або дитини. Вдалого шопінгу!

Відео: Як забрати Китайську Посилку з пошти Без Паспорта (Школяреві)