Як повернути гроші за скасування замовлення Алиэкспресс? Як перевірити повернення грошей на Алиэкспресс при скасуванні замовлення?

У статті: відповіді на типові питання щодо повернення грошей з AliExpress.

Скасував замовлення на Алиэкспресс, коли повернуть гроші?

Служба підтримки AliExpress надає наступну інформацію щодо термінів повернення грошових коштів з урахуванням обраної вами системи оплати.

Офіційні терміни повернення грошей з Алиэкспресс

У реальному житті строки повернення коштів коливаються від 3-х до 20-ти робочих днів.

Куди Алиэкспресс повертає гроші після відміни замовлення?

Продавець повертає гроші в ту платіжну систему, звідки він раніше отримав (див. таблицю внизу).

Звідки був оплачений товар Куди повернутися гроші Можливі нюанси
З мобільного телефону через Qiwi гаманець. На гаманець Qiwi (створюється автоматично при оплаті і прив'язаний до вашого номера мобільного телефона). Повернення грошей за покупки, сплачені в інтернеті у валютному еквіваленті, здійснюється на баланс валютного рахунку, а не основного. Натисніть вкладку «Робота з рахунками» і перевірте стан всіх своїх рахунків.
Через систему Яндекс.Гроші (форма оплати — готівка). На Яндекс.Гаманець. На гаманець приходять так звані цифрові гроші, які згодом ви можете використовувати для оплати рахунків або товарів (при покупці через інтернет).
З мобільного телефону в салоні зв'язку (форма оплати — готівка). На рахунок мобільного телефону, зазначеного в бланку замовлення. Уважно перевіряйте номер, який вказується при оформленні замовлення.
З банківської картки. На банківську карту. Будьте уважні: термін придатності карти, яку ви використовуєте для оплати, повинен бути більше, ніж 6 місяців.
З гаманця WebMoney На гаманець WebMoney Повернення грошей за покупки, сплачені в інтернеті у валютному еквіваленті, здійснюється на баланс валютного рахунку.

Обов'язково перевіряйте налаштування Гаманця Alipay. Гроші можуть повернутися на цей гаманець, якщо ви не скасували автоматичне повернення грошей в цю платіжну систему. На жаль, вивести гроші з Alipay неможливо. Їх можна використовувати тільки при розрахунках з продавцями Алиэкспресс.

Установки Гаманця Alipey

Стадії повернення грошей на Алиэкспресс

  1. Покупець відкриває спір.
  2. Суперечка завершується на користь покупця.
  3. Продавець ініціює повернення грошей.
  4. На сторінці замовлення з'являється графік повернення грошових коштів. Якщо інформація про повернення коштів не з'явилася, значить, продавець з якої-небудь причини не ініціював відшкодування грошей. Покупцеві слід звернутися в Службу підтримки Алиэкспресс або в службу підтримки Алипей (Alipay) за роз'ясненнями.
  5. Гроші приходять на той рахунок, з якого були відправлені. Якщо гроші не прийшли, а Служби підтримки Алиэкспресс і Алипей підтвердили їх переклад, слід звернутися в Службу підтримки банку або тієї платіжної системи, яка використовувалася при оплаті.

Скільки чекати повернення грошей з Алиэкспресс?

З офіційною інформацією щодо термінів повернення коштів ви можете ознайомитися на початку статті.

Важливо: термін повернення цифрових грошей на електронні гаманці значно менше, ніж термін повернення грошей на банківські картки.

Як зробити повернення грошей на Алиэкспресс на банківську картку Visa або MasterCard, або Ощадбанку?

Якщо ви оплачували замовлення однієї з перерахованих вище карт, гроші мають повернутися на банківський рахунок, до якого була прив'язана карта.

Важливо: в процесі активації рахунку Алипей або при прив'язці банківської картки до рахунку Алипей активація повернення грошей на рахунок Alipay може відбутися автоматично. Обов'язково перевіряйте ваш профіль!

Профіль покупця на Alipay

Як перевірити повернення грошей на Алиэкспресс?

  1. Активуйте випадаюче меню, розташоване у верхньому правому кутку на головній сторінці Алиэкспресс.
Розташування випадаючого меню на головній сторінці Алиэкспресс
  1. Активуйте підменю Мої замовлення.
  2. Знайдіть у списку замовлення, за яким буде здійснюватися повернення грошей, і активуйте кнопку Детальніше. Після активації ви перейдете на сторінку, що містить максимально повну інформацію щодо цікавить вас замовлення.
Приклад сторінки замовлення на Аликспресс
  1. Активізуйте вкладку Платіж. Тут ви знайдете графік відшкодування коштів, демонструє поточний етап процесу.
Графік відшкодування коштів

Для швидкого переходу до з'являється вікно з графіком повернення грошей активуйте кнопку Стадії повернення в меню Мої замовлення.

Швидка активація графіка повернення коштів

Відео: Караємо на 100$ недобросовісного продавця! Диспут на ALIEXPRESS