Що робити, якщо посилку з Алиэкспресс розгорнула назад митниця? З якої причини митниця може розгорнути посилку з Алиэкспресс назад?

Повернення посилки з Алиэкспресс назад у Китай може відбуватися з різних причин. Читайте у статті, чому митниця повертає бандеролі назад.

Кожен продавець з Алиэкспресс зобов'язаний гарантувати своєчасну доставку товару.

 • Якщо покупець придбав товар на цьому торговельному майданчику, але не отримав його в зазначений строк, він має право на повернення своїх грошових коштів.
 • Всі права покупця захищені на Алиэкспресс у разі неотримання посилки в зазначений строк.
 • Однією з причин неотримання бандеролі, може бути те, що товар не пройшов митницю.
 • Що робити в цьому випадку, давайте розбиратися.

Посилку з Алиэкспресс розгорнула назад митниця: причини

Посилку з Алиэкспресс розгорнула назад митниця

Причин, чому посилка повернулася назад в Китай і не пройшла митний контроль, може бути кілька.

З боку продавця можуть бути такі недоліки:

 • Відсутність сертифікату на товар або спеціальної ліцензії на продаж
 • Відсутність рахунки-фактури
 • Товар є контрафактним

З боку покупця мають місце бути такі причини:

 • Заборонений товар для ввезення в Росію
 • При перевищенні ліміту вартості несплата митного збору

Якщо митниця не пропустила посилку і відправила назад на Алиэкспресс, не варто панікувати. Ця проблема вирішувана, і в більшості випадків ви зможете повернути свої гроші — читайте далі.

Що робити, якщо посилку з Алиэкспресс розгорнула назад митниця?

В залежності від того, з вини покупця або продавця посилка не пройшла митний контроль, будуть залежати ваші дії по вирішенню цієї проблеми. Спочатку дочекайтеся, поки бандероль повернеться на Алиэкспресс. Так ви зможете довести, що товар не був отриманий і ви зможете аргументувати свої доводи при диспуті.

Якщо бандероль не пройшла митницю з вини продавця, виконайте наступне:

 • Зверніться в митну службу (письмово або за номером гарячої лінії 8 (495) 740-18-18).
 • Запитайте офіційну довідку про те, що бандероль не пройшла митний контроль і повернута у зв'язку з порушеннями з боку продавця з Китаю.
 • Зробіть скріншоти зі сторінок поштових служб, через які ви проводили відстеження руху посилки.

Потім зайдіть на головну сторінку Алиэкспресс та авторизуйтеся звичайним способом. Потім в меню натисніть «Мої замовлення».

Мої замовлення

Тепер знайдіть в списку замовлень той товар, який повернувся назад в Китай, зайдіть на його сторінку і натисніть «Відкрити спір».

 

Відкрити спір

Потім у вас відкриється нова сторінка. На ній потрібно натиснути «Тільки повернення».

Тільки повернення

Тепер відкриється нове вікно з анкетою. Заповніть всі її рядки, а на питання «ви Отримали товар?» потрібно відповісти «Ні».

Відповідайте «Ні»

Потім потрібно розповісти про свою проблему. Із запропонованих причин відкриття спору виберіть свій випадок. Тут є пункт про проблеми з митницею, але його потрібно відзначати, коли ви не хочете платити збір. Якщо в поверненні товару винен продавець, тоді краще вибрати «Захист замовлення вже закінчується, але посилка ще в дорозі» або «Транспортна компанія повернула замовлення».

Виберіть потрібний пункт

Якщо ви сумніваєтеся, який пункт із запропонованих вибрати, напишіть у службу підтримки. Фахівець підкаже, як правильно зробити. На наступній сторінці вкажіть суму повернення. Вона буде дорівнює вартості замовлення. Також детально розпишіть, чому ви відкрили спір, і чому хочете повернути гроші. Обов'язково пишіть англійською мовою. Переказ можна зробити в будь-якому онлайн-перекладача.

Напишіть повідомлення англійською мовою

Тепер потрібно прикріпити докази: скріншоти зі сторінок відстеження посилки і лист-відповідь від митниці. Коли всі документи прикріплені і лист написано, клікайте на «Відправити».

Натисніть «Відправити»

Спір можна вважати відкритим. Продавець повинен протягом 5 днів прийняти спір або запропонувати своє рішення проблеми.

Варто знати: Якщо продавець проігнорує цю дію, тоді спір закривається на користь покупця автоматично. Якщо продавець погодиться з результатами спору, тоді протягом 10 днів покупець отримає свої гроші.

Якщо бандероль не пройшла перевірку з вини покупця, тоді він повинен:

 • Заплатити за доставку бандеролі назад в Китай на Алиэкспресс.
 • У цьому випадку продавець в суперечці вказує аргументи, що бандероль не пройшла митний контроль з вини покупця.
 • Якщо диспут прийме загострений характер, тоді покупцеві повернуть або повну вартість товару або його частину з урахуванням вирахування вартості пересилки бандеролі назад у Китай.

Гроші повертаються через 10 днів після закриття спору на користь покупця на електронний гаманець або карту, звідки був оплачений товар. Але гроші можуть і не повернутися покупцеві, якщо після закриття спору зрозуміло, що бандероль повернулася, так як не було сплачено мито.

Якщо у вас ще немає аккаунта на Алиэкспресс, але ви хочете купувати товар дешево і користуватися всіма привілеями покупців, прочитайте статтю за цим посиланням. З її допомогою ви зможете швидко і просто зареєструватися і зробити перше замовлення. Також можна вивчити відео-інструкції і зареєструватися за ним.

Відео: Aliexpress. Що робити якщо посилка повернута митницею.