Як повернути гроші з Алиэкспресс на карту Ощадбанку, можна їх повернути на іншу карту? Чому Алиэкспресс не повертає гроші на карту Ощадбанку — що робити: поради

Повернення грошей з Алиэкспресс на карту Ощадбанку виконується швидко. Якщо у вас виникли проблеми, шукайте поради у статті.

Покупки на Алиэкспресс, так само як і придбання в інших інтернет-магазинах, зручно оплачувати за допомогою банківської картки. Досить ввести свої дані і дані карти, і оплата здійснюється моментально. Але що робити, якщо виконано повернення товару на Алі? Як повернути гроші на картку Сбербанка?

Як повернути гроші з Алиэкспресс на карту Ощадбанку?

Якщо ви ще не зареєстровані на Алиэкспресс, то прочитайте статтю на нашому сайті, як це зробити швидко. Також подивіться відео по цьому посиланню, щоб все знати про покупки на Алиэкспресс.

Покупцю може знадобитися повернення грошових коштів, які він заплатив за вибраний товар, якщо товар прийшов поганої якості або строк доставки закінчується, а посилка ще не прийшла. Щоб повернути гроші з Алиэкспресс на картку Ощадбанку, потрібно спочатку відкрити спір.

  • Це потрібно робити відразу після отримання неякісного товару з наданням всіх необхідних доказів цього факту (фото або відео).
  • Відкривати суперечку потрібно за кілька днів до закінчення терміну доставки замовлення.
  • Але нічого страшного, якщо ви не встигли це зробити. Відкрити спір можна протягом 15 днів після підтвердження отримання товару.

Якщо ці 15 днів ще не пройшли, то на сторінці товару ви побачите запис про те, що можете відкрити спір. Для цього зайдіть в розділ «Мої замовлення» та виберіть необхідний замовлення, натиснувши «Детальніше».

Зайдіть в розділ Мої замовлення
Натисніть Детальніше

Якщо запис «Відкрити спір» є на сторінці товару і вона активна, сміливо клікайте по цій написи і виконуйте всі необхідні дії для відкриття спору.

Відкрити спір — запис активна
«Особистому кабінеті». Для цього зайдіть в «Мої замовлення» і клацніть на «Повернення і суперечки».
Повернення і спори

У цій вкладці є всі дані про ваших суперечках. Поруч із замовленням варто його статус і є активна напис «Подивитися дані». Натисніть на неї і перейдіть на сторінку з детальною інформацією про суперечку.

Статус Продавець прийняв рішення покупця

На цій сторінці можна подивитися, збирається продавець повертати гроші чи ні. Якщо в рядку статусу ви бачите напис зеленого кольору «Суперечка закритий. Тільки повернення коштів», це означає, що протягом двох тижнів з рахунку продавця буде виплачена необхідна сума грошей.

Повернення грошей

Якщо два тижні пройшли, а гроші не повертаються, тоді варто звернутися в службу підтримки Алиэкспресс. Гроші з цієї торгової площадки повертаються на той рахунок, з якого була зроблена оплата замовлення. Тому, якщо ви оплатили товар з карти Ощадбанку, то і гроші повернуться саме на її рахунок.

Порада: Якщо продавець не згоден з вашими умовами, ігнорує або відмовляється від повернення коштів, тоді нічого не робіть, а чекайте, поки спір перейде в стадію претензії.

У цьому випадку ситуацію буде розглядати адміністрація сайту. Коли рішення буде прийнято в вашу користь, тоді гроші автоматично надійдуть на рахунок картки протягом 3-10 днів. Навпаки замовлення з'явиться статус «Обробка платежу».

Обробка платежу

Чи можна повернути гроші з Алиэкспресс на іншу картку Ощадбанку?

Як говорилося вище, повернути гроші можна тільки на той рахунок, з якого була зроблена оплата. Якщо картка була втрачена або заблокована, то це виключно ваша проблема. Проте така проблема може бути вирішена, так як гроші не зараховуються на картку, а на її рахунок.

Якщо до банківського рахунку у вас прив'язано кілька карт, то гроші, що надійшли з Алиэкспресс як повернення, ви зможете отримати в банку. Але пам'ятайте: це можливо за умови, що рахунок є чинним.

Чому Алиэкспресс не повертає гроші на карту Ощадбанку — що робити: поради

Повернення грошей з Алиэкспресс

Якщо замовлення скасовано або спір вирішився на вашу користь, і продавець згоден з поверненням коштів, тоді необхідно почекати кілька днів і гроші повернуться на рахунок. Якщо вже пройшло більше десяти днів, а грошей немає, то ось кілька причин, чому так відбувається:

  • Продавець все-таки не підтвердив повернення коштів. Переконатися в його діях можна на сторінці «Повернення і суперечки», як було описано вище.
  • Платіж завис. Буває, що система торгового майданчика працює некоректно з різних причин.
  • Зарахування сталося на рахунок Alipay, а не на рахунок картки.

Щоб позбутися від проблеми, спробуйте наступне:

  • Напишіть повідомлення адміністрації Алиэкспресс з проханням усунути проблему.
  • Зверніться в банк і дізнайтеся, чи зарахування грошей на ваш рахунок.
  • Перевірте налаштування Алипэй, щоб гроші надходили на рахунок цієї системи, а на рахунок банківської картки.

Алиэкспресс — це перевірена і надійна система. Повернення грошей можна зробити без проблем, але за згодою продавця або за рішенням адміністрації сайту. Тому, якщо виникли якісь труднощі, напишіть у службу підтримки торгової площадки і проблема буде вирішена швидко і просто. Удачі!

Відео: Повернення грошей з Aliexpress? Відповіді на найпопулярніші питання!