Чому замовлення закритий на Алиэкспресс після оплати: причини. Статус замовлення «Закритий» на Алиэкспресс: що це означає, як повернути гроші, чи потрібно відкривати спір?

Причини закриття замовлення на Алиэкспресс.

Алиэкспресс — відома торгова майданчик. Тут можна знайти все що завгодно за найнижчими цінами. При цьому при отриманні товару неналежної якості можна повернути гроші. Але у новачків часто виникає безліч питань щодо оплати товарів повернення грошей. У цій статті ми розглянемо закриті замовлення.

Чому замовлення закритий на Алиэкспресс після оплати: причини

Взагалі працювати з майданчиком безпечно. Але є кілька нюансів. Ось ви здійснили замовлення, і пройшов якийсь час, і в списку замовлень бачите позначку «Закритий». Це може відбуватися з кількох причин.

Причини закриття замовлення:

  • Підтвердження. Це трапляється коли ви підтвердили отримання. Зазвичай після цього замовлення закривається.
  • Закритий спір. Також замовлення закривають, якщо спір вирішено і є результати. Тут вже не важливо, вам відшкодують втрати чи ні. У будь-якому випадку, по закінченню терміну спору замовлення закривається.
  • Після скасування. Часто буває так, що ви зробили замовлення, а потім передумали. Якщо продавець його не відправили або ви ще не сплатили покупку, замовлення закривається.
  • Заморожування. Це найбільш поширена причина. На Алиэкспресс не всі продавці надійні. Це відбувається з причини сумнівної репутації продавця. Тоді сайт просто заморожує все замовлення. Але хвилюватися не варто. Якщо підтверджено, що продавець шахрай, гроші вам повернуть.
Чому замовлення закритий на Алиэкспресс після оплати: причини

Статус замовлення «Закритий» на Алиэкспресс: що це означає, як повернути гроші, чи потрібно відкривати спір?

Все залежить від того, з якої причини ваше замовлення закрили. Якщо ви підтвердили отримання, то можна відкрити спір і повернути гроші за невідповідний товар.

Якщо ви товар не отримали, то підтверджувати отримання не варто. Потрібно відкривати спір по причині відсутності товару.

Якщо спір закритий через сумнівної репутації продавця, то чекайте розгляду. Зазвичай гроші приходять на рахунок через 7-14 днів.

Статус замовлення «Закритий» на Алиэкспресс: що це означає, як повернути гроші, чи потрібно відкривати спір?

У випадку, якщо ви передумали і скасували замовлення, то варто дочекатися підтвердження продавця. Якщо він не відправив товар, то гроші вам повернуть. Але якщо посилка відправлена, то чекайте її отримання. У цьому разі кошти не повертаються.

Замовлення закривається після закінчення строку доставки і захисту. Вам необхідно відслідковувати стан замовлення і не закривати його. У разі не отримання, відкривайте спір.

Статус замовлення «Закритий» на Алиэкспресс: що це означає, як повернути гроші, чи потрібно відкривати спір?

Як бачите, Алиэкспресс – надійна майданчик, яка гарантує отримання товару або грошей.

ВІДЕО: Закриті замовлення на Алиэкспресс