Через які карти можна оплачувати товари на Алиэкспресс: кращі карти для оплати покупок. Якою банківською картою вигідніше оплачувати замовлення на Алиэкспресс?

Які карти краще використовувати для оплати на Алиэкспресс і чому.

Алиэкспресс — величезна торгова онлайн-майданчик, на якому можна купити практично все. А раз можна купити, відповідно постає питання — як бути з оплатою товарів? Найбільш часто використовується безготівковий розрахунок. А саме:

  • дебетові карти
  • кредитні картки
  • електронні гаманці
  • грошовий переказ

За передоплатою продавці Алиэкспресс продаж не здійснюють. Більш детальну інформацію про способи оплати на Алиэкспресс ви можете прочитати в цій статті.

Ми ж розповімо про те, якими картами найкраще платити на Алиэкспресс і чому.

Оплата через інтернет економить багато часу

Які карти підходять для оплати покупок на Алиэкспресс?

Не з усіх банківських карт можна здійснювати оплату товарів на Алиэкспресс. Щоб уникнути проблем з оплатою, рекомендуємо ознайомитися зі списком нижче.

Для оплати на Алиэкспресс підійдуть наступні картки:

  • Visa
  • MasterCard
  • Maestro
  • віртуальні карти електронних гаманців

Можливо оплатити з іншої картки? Дізнатися про це можна тільки безпосередньо при здійсненні оплати.

Важлива інформація. Деякі банки в принципі блокують можливість оплати в інтернеті покупок своїми картами, пов'язуючи це з загрозою безпеки даних власника. Найчастіше такі банки пропонують купити у них спеціальні «безпечні» картки для оплати в інтернеті за гроші. Дана процедура, втім, не має ніякого сенсу.

При здійсненні оплати онлайн завжди є ризик того, що ваші дані потраплять до шахраїв, тому будьте уважнішими

Кращі карти для покупок на Алиэкспресс: карта Кукурудза, Тінькофф Алиэкспресс, Touch Bank

Існують також спеціально призначені для оплати покупок на Алиэкспресс карти. Розберемо докладно, в чому ж їх переваги.

Карта Кукурудза. Перевага даної карти полягає в тому, що при здійсненні оплати на Алиэкспресс з цієї карти, ви отримаєте на рахунок до 3% від суми покупки. При цьому бонуси, які ви отримаєте, можна використовувати для оплати інших покупок. З цією карткою можна отримати частину коштів назад, не використовуючи кэшбэк-сервіси.

Оформити картку можна у відділенні Ощадбанку, або в салонах " Евросеть або Білайн.

Оплачувати карткою кукурудза можна через мобільний банк

Карта Тінькофф Алиэкспресс. Випускається як у кредитовому, так і дебетовим варіанті. При цьому вам повернеться на рахунок до 5% з покупок на Алиэкспресс і до 1% від покупок на інших сайтах. Оформити можна в офісах Тінькофф.

Спеціальна карта Тінькофф Алиэкспесс

Карта Touch bank. Повертається 3% зі всіх покупок, у тому числі і покупок, здійснених на Алиэкспресс. Зміст карти безкоштовне, якщо ви зробите за місяць покупок на 30.000 рублів.

Карту можна придбати в дебетовому або кредитному варіанті

Це був список найкращих карт для здійснення онлайн покупок, зокрема на Алиэкспресс. Якщо у вас немає жодної з цих карт, для повернення коштів можна скористатися послугами кэшбэк-сервісів.

Відео: Кредитна карта Tinkoff Aliexpress + ePN = перший кэшбэк 57%, а потім по 12%!