Служба доставки DHL Global Mail — відстеження і доставка посилок та поштових відправлень з Алиэкспресс російською мовою з трек-номером з Китаю в Росію, Україну, Білорусь, Казахстан, час і терміни доставки, відгуки про доставку з Алиэкспресс

У цій статті описано спосіб доставки від компанії DNL.

Зміст

На Алиэкспресс все просто: вибір товару, оформлення замовлення й оплата.

 • Здається, що і доставка — це звичайна процедура, але все залежить від того, виділіть ви платну або безкоштовну відправку товару, швидке або повільне.
 • Хоча в будь-якому випадку товар ви отримаєте, так як поштові служби Китаю і Росії працюють нормально.
 • Існує безліч компаній з доставки товару, які надають якісний поштовий сервіс.
 • Однією з таких є DHL — кур'єрська експрес-служба.
 • Чи потрібно окремо оплачувати послуги цієї компанії, якщо товар замовляється на Алиэкспресс? Які терміни доставки і як відстежити посилку? На ці та інші питання ви знайдете відповіді в нашій статті.

Кур'єрська експрес-служба DHL Алиэкспресс: що за доставка, платна чи ні, швидка або повільна?

Кур'єрська експрес-служба DHL Алиэкспресс: що за доставка, платна чи ні, швидка або повільна?
 • Якщо ви ще не створили аккаунт на Алиэкспресс, але хочете придбати товар і вже визначаєтеся зі способом доставки, тоді прочитайте статтю на нашому сайті про те, як можна зареєструватися на Алі швидко і легко.
 • Також є відеоінструкції по цьому посиланню, які допоможуть вам пройти процедуру реєстрації в два кліка.
 • Офіційний сайт цієї транспортної компанії знаходиться за цим посиланням.

Отже, давайте розбиратися, що за доставка кур'єрська експрес-служба DHLна Алиэкспресс — платна чи ні:

 • Доставка від компанії DHL — це не самий популярний спосіб пересилання товару з Алиэкспресс, так як вартість пересилання бандеролей може становити суму в два рази більшу, ніж вартість самого товару.
 • Вартість за пересилку не береться «зі стелі», вона розраховується за формулою: перші 0,5 кг ваги бандеролі будуть коштувати 40$, кожен наступний кілограм — 7,5 $. В підсумку ціна за пересилку може бути в два рази вище, ніж вартість товару.
 • Якщо продавець пропонує і інші способи пересилання, придбання у нього товару, то краще віддати перевагу їм.
 • Якщо такого вибору немає, то варто звернути увагу на інших продавців. Але, якщо ви все-таки вирішили придбати товар саме в цього конкретного продавця, тоді прочитайте інформацію нижче про те, чи швидко ви отримаєте посилку і де її можна забрати.

Вибрати компанію з доставки ви можете в розділі «Доставка і оплата» на сторінці товару.

Кур'єрська експрес-служба DHL Алиэкспресс: що за доставка, платна чи ні?

Зверніть увагу, що доставка DNL найдорожча. Тому, перш ніж вибрати цей спосіб, подумайте, чи зможете ви оплатити послуги цієї компанії. Часто доставка DNL буває недоступна, так як товар має невисоку вартість або з якихось інших причин. Ця інформація відображається в колонці «Інформація про доставку».

Кур'єрська експрес-служба DHL Алиэкспресс: що за доставка?

Швидка або повільна доставка від DNL? Давайте розбиратися:

 • Ця компанія працює в прискореному режимі, так як вона зарекомендувала себе, як сервіс по експрес-доставці.
 • Компанія володіє різними видами транспорту: сучасними вантажними літаками, величезними морехідними судами під вантажі, ж/д платформами і автомобілями. Це вказує на великий розмах компанії, а значить, посилки доставляються в мінімальний термін, і навіть зимова негода для цього не буде перешкодою.
 • Строки доставки посилок цією компанією становить 7-15 днів. Але в Москву і довколишні міста бандероль з Китаю прийде за 5 днів. Це величезна перевага компанії DNL порівняно з іншими сервісами доставки.

Крім цього посилка прийде в цілості й схоронності і якщо потрібно, то бандероль можна покласти у фірмову упаковку. Але про це компанію або продавця Алиэкспресс необхідно попередити заздалегідь.

Доставка DHL – час і терміни доставки з Алиэкспресс в Росію, Україну, Білорусь, Казахстан

Доставка DHL – час і терміни доставки з Алиэкспресс в Росію, Україну, Білорусь, Казахстан

Природно, що час і терміни доставки з Алиэкспресс залежать від країни отримувача. Але і для росіян, термін доставки буде різний, незважаючи на те, що вони живуть в одній країні. Росія — велика країна за площею і тому покупці з далеких куточків РФ отримають посилку пізніше, ніж жителі Москви і міст, розташованих поруч зі столицею.

Строки доставки DHL в Україну, Білорусь чи Казахстан будуть приблизно однаковими — від 7-10 до 13-15 днів. Варто зазначити, що термін доставки залежить ще від того, яким транспортом буде відправлена посилка. Наприклад, на літаку вона прибуде раніше, ніж, якщо буде використовуватися для доставки інший транспорт — автомобіль або ж д платформа.

Доставка DHL: як, на яких сайтах відстежити посилку з трек-номером з Алиэкспресс в Росію, Україну, Білорусь, Казахстан, і де і як отримувати посилку в цих країнах?

Доставка DHL: як, на яких сайтах відстежити посилку з трек-номером з Алиэкспресс в Росію, Україну, Білорусь, Казахстан, і де і як отримувати посилку в цих країнах?

Найцікавіший процес для будь-якого покупця Алиэкспресс — це очікування відправки товару після його продавцем. Щоб цей процес спростити і зробити його більш зручним та цікавим для покупців, був створений процес відстеження руху бандеролей.

На яких сайтах і як можна відстежити доставку DHL з трек-номером з Алиэкспресс в Росію, Україну, Білорусь, Казахстан? Ось посилання на сайти, якими зручно користуватися і це зможе зробити навіть початківець користувач інтернету:

 • https://myparcels.ru
 • http://www.dhl.ru/ru.html
 • http://www.17track.net/ru
 • https://gdeposylka.ru
 • https://post2go.ru
 • http://post-tracker.ru
 • https://track24.ru
 • https://www.pochta.ru/tracking
 • http://www.ems.com.cn/english.html
 • http://alisovet.ru/archives/653
 • https://postal.ninja/ru/p/china-post/tracking
 • http://www.trackitonline.ru

Спочатку потрібно дізнатися трек-номер посилки. Він вказаний на сторінці з детальною інформацією про товар. На головній сторінці свого акаунта, клікніть на посилання «Мої замовлення».

Доставка DHL: як, на яких сайтах відстежити посилку з трек-номером з Алиэкспресс в Росію, Україну, Білорусь, Казахстан?

Відкриється сторінка з вашими замовленнями. Знайдіть замовлення, який хочете відстежити, та натисніть «Докладніше».

Доставка DHL: де подивитися трек-номер?

На новій сторінці знайдіть трек-номер і скопіюйте його.

Доставка DHL: як, на яких сайтах відстежити посилку з трек-номером з Алиэкспресс в Росію, Україну, Білорусь, Казахстан, і де подивитися трек-номер?
Доставка DHL: відстеження посилок Алиэкспресс на сайтах

Тепер давайте розглянемо, де і як отримувати посилку в цих країнах.

 • Посилку доставляє кур'єр, але якщо ви не можете отримати бандероль у нього, то ваше відправлення буде чекати вас на пошті.
 • Отримувати бандероль в цьому випадку ви будете на пошті вашого міста.
 • Співробітник пошти подзвонить і повідомить про те, що вас чекає посилка з Китаю.
 • Ви повинні прийти з паспортом і отримати бандероль протягом 9 днів. Потім вона відправиться назад — відправнику.

Як бачите, користуватися послугами компанії DNL просто і зручно. Але ця компанія не є однією з найпопулярніших при доставці товарів з Китаю так як вартість пересилання надто дорога. Почитайте нижче відгуки, що пишуть про неї користувачі інтернету і покупці Алиэкспресс.

Доставка DHL – доставка з Алиэкспресс в Росію, Україну, Білорусь, Казахстан: відгуки

Доставка DHL – доставка з Алиэкспресс в Росію, Україну, Білорусь, Казахстан: відгуки

Якщо покупець в чомусь сумнівається, то він повинен вивчити відгуки інших людей. Адже незадоволені покупці мовчати не будуть і обов'язково висловлять свою думку. Отже, відгуки про доставку DHL з Алиэкспресс в Росію, Україну, Білорусь, Казахстан:

Емір, 36 років, Казахстан

Нещодавно замовляв на Алиэкспресс дорогий ноутбук. Його ціна перевалила за 90 000 рублів. Я вирішив скористатися платною доставкою і вибрав DNL. Ноутбук легкий і тому доставка обійшлася мені в 45 000 рублів. Але я не пошкодував, що скористався пересиланням товару з Китаю від цієї компанії. Товар прийшов у фірмовій коробці, без єдиної вм'ятини, хоча він був упакований в звичайну паперову коробку. Звичайно, для важких і дешевих товарів цей вид доставки не підходить, так як її вартість перевищить в кілька разів вартість самого товару.

Ігор, 34 роки, Україна

Я спочатку хотів замовити товар в одного продавця і вибрати платну доставку. Але у нього були пропозиції від DNL. Мене налякала вартість пересилки. Я вирішив пошукати іншого продавця з таким же товаром, але більш дешевої доставкою. Не готовий я віддати ще за пересилку більше, ніж за сам товар. Тим більше, що великий цінності він не становить, просто чув, що при платній доставці до посилок ставляться обережніше.

Наталя, 29 років, Росія

Чула, що доставка від DNL — швидка і зручна. Товар можна отримати також на пошті, але він прийде протягом 5-7 днів. Мене це влаштовувало, але коли я побачила вартість пересилання, то вирішила вибрати іншу платну або безкоштовну доставку. Вирішила ризикнути, хоча замовляла дорогий фотоапарат на Алиэкспресс. Переживала за свою бандероль. У підсумку отримала товар у покомканной коробці, вона була ще й брудна. Так робити більше не буду і рекомендую всім обирати платну доставку від DNL, якщо потрібно пересилати легкий по вазі, але дорогу за вартістю річ.

Вікторія, 28 років, Білорусь

Не довіряю безкоштовним доставок. Тому користуюся тільки платними, але не DNL. Занадто дорого. В іншому доставка цією компанією мене напевно б влаштувала. Подобається, що є вибір: отримання у кур'єра або на пошті.

Відео: Доставка замовлень Aliexpress.com. Яку службу доставки вибрати?