Служба ePacket доставки з Китаю з Алиэкспресс в Росію, Україну: що за доставка, скільки йде посилка, де її отримувати? China ePacket: як відстежити посилку з Алиэкспресс за номером треку на офіційному сайті gdeposylka.ru та інших сайтах російською мовами

Доставка від China ePacket швидка і дешева. Детальніше читайте в статті.

Алиэкспресс — зручна інтернет-майданчик для покупців, яким потрібно придбати дешеві товари, і для продавців, які займаються реалізацією техніки, одягу, взуття, аксесуарів, різних дрібниць для будинку і так далі. Керуючі фахівці цієї світової майданчики роблять все для того, щоб покупців ставало ще більше, пропонуючи їм величезний асортимент товару, швидку зручну доставку і оплату.

 • Не так давно на Алиэкспресс з'явилася транспортна компанія, яка пропонує послуги доставки товару і в Росію.
 • Раніше служба доставки ePacket здійснювала перевезення товару тільки з США. Зараз її географія розширилася в бік РФ та інших країн світу.
 • Платна або безкоштовна ця служба доставки? Скільки йде бандероль і як відстежити? На ці та інші питання ви знайдете відповіді в цій статті.
 • Якщо ви ще не зареєстровані на Алиэкспресс, прочитайте статтю на нашому сайті, як це зробити правильно і швидко. Також перегляньте відеоролики і зареєструйтесь самостійно.

Служба ePacket доставки з Китаю з Алиэкспресс в Росію, Україну: що за доставка, платна або безкоштовна?

Служба ePacket доставки з Китаю з Алиэкспресс в Росію, Україну: що за доставка, платна або безкоштовна?

Чи буде для вас доставка платній чи ні, залежить від продавця. Причому неважливо, послугами якої транспортної компанією користується цей продавець. Одні продавці закладають витрати на пересилання у вартість товару, інші вказують ціни на послуги кур'єрських служб окремим рядком, щоб покупець міг вибрати те, що йому зручно і потрібно.

 • Служба доставки ePacket — це швидка служба доставки, яку часто вибирають продавці з Китаю з Алиэкспресс, щоб відправити товари в Росію, Україну.
 • Що це за доставка, платна або безкоштовна? Як вже говорилося вище, що може бути платна і безкоштовна. Насправді, ePacket — це дуже зручна і швидка служба доставки.
 • Незважаючи на те, що дана транспортна компанія надає свої послуги в платному порядку, ціни на пересилку невисокі. Тому багато продавці і покупці обирають саме цю транспортну компанію.

Такий вид доставки має безліч плюсів. Крім низької вартості послуги пересилання, рух бандеролі легко відстежити на будь-якому етапі.

China ePacket: як відстежити посилку з Алиэкспресс за номером треку на сайті gdeposylka.ru та інших сайтах відстеження російською мовою?

China ePacket: як відстежити посилку з Алиэкспресс за номером треку на офіційному сайті gdeposylka.ru російською мовою?

Отже, ви в очікуванні отримання замовлення. На цьому етапі хочеться дізнатися, де товар знаходиться і коли він прибуде. Відстежити посилку з Алиэкспресс від транспортної компанії China ePacket можна за номером треку на офіційному сайті gdeposylka.ru російською мовою. Як це зробити? Виконайте такі етапи:

Дізнайтеся трек-номер відправлення. Для цього зайдіть в розділ «Мої замовлення». Виберіть замовлення, рух якого потрібно відстежити, натисніть на нього. Відкриється сторінка з даними про товар. У графі «Відстеження відправлення» є трек-номер відправлення. Або ж поруч з номером замовлення натисніть кнопку «Детальніше«, і на сторінці, що відкрилася побачите трек-номер.

Від компанії ePacket всі трек-номера починаються з літер LM, наприклад, LM336309168CN. Скопіюйте цей номер.

China ePacket: як відстежити посилку з Алиэкспресс за номером треку?

Тепер відкрийте сайті Де посилка» по цьому посиланню«. На головній сторінці ви побачите рядок, в яку потрібно ввести трек-номер. Натисніть «Відстежити посилку». Інформація з'явиться моментально.

China ePacket: як відстежити посилку з Алиэкспресс за номером треку на офіційному сайті gdeposylka.ru?

Порада: Зареєструватись на цьому сайті. Завдяки цьому ви зможете зберігати трек-номера очікуваних бандеролей в Особистому кабінеті. Це зручно, якщо ви чекаєте доставку кількох відправлень.

Крім цього вам на електронну пошту будуть приходити повідомлення про рух посилки по етапах і зміну розташування бандеролі.

Крім сайту ГдеПосылка замовлення можна відстежити на наступних універсальних сайтах відстеження:

 • Трек24
 • Post-trecker
 • Post2go.ru
 • Пошта РФ

Швидка доставка ePacket з Алиэкспресс: скільки йде посилка, де її отримувати?

Швидка доставка ePacket з Алиэкспресс: скільки йде посилка, де її отримувати?

Ми звикли, що посилки з Алиэкспресс потрібно чекати 45-60, а то й усі 90 днів. Іноді навіть не хочеться робити замовлення, бо знаєш, що доведеться чекати бандероль 2 місяці. Але з появою нових транспортних компаній, які ведуть співпрацю з Алиэкспресс, ситуація змінилася.

Швидка доставка ePacket з Алиэкспресс? Скільки йде посилка? В середньому доставка цією транспортною компанією становить 2 тижні. Іноді цей термін може збільшитися до 23 днів. Це може бути пов'язано з затримкою на митниці, оскільки законодавство в Китаї постійно змінюється, і стандартні терміни доставки змінюються.

Важливо: Якщо статус трек-номера не змінюється протягом 10 днів, тоді відкривайте спір і вимагайте гроші. Швидше за все, продавець просто не відправив замовлення.

Крім цього, часто буває так, що бандероль довго «висить» в самому Китаї. Це зазвичай пов'язано з тим, що продавець помилився з адресою. Попросіть його все з'ясувати і відписатися вам про результат.

Де отримувати посилку, відправлену транспортною компанією ePacket? Отримати бандероль ви зможете на пошті вашого міста чи району, відповідного індексу, зазначеним в адресі доставки. Може бути і таке, що листоноша принесе її до вас додому, але це залежить від специфіки роботи пошти вашого міста.

ePacket з Алиэкспресс: відгуки про доставку

Зазвичай перед покупцями Алиэкспресс стоїть вибір способу доставки, тобто ви самостійно на сторінці замовлення вибираєте транспортну компанію, за допомогою якої ваша посилка буде доставлена в Росію.

ePacket з Алиэкспресс

Але часто буває і так, що продавець співпрацює тільки з конкретної транспортної компанією, і покупцеві тоді доводиться вибирати вже не спосіб доставки, а продавця. Прочитайте відгуки про компанії ePacket з Алиэкспресс, щоб знати, які є плюси і мінуси у цієї доставки:

Олена, 34 роки

Завжди вибираю продавців на Алиэкспресс, які співпрацюють з транспортною компанією ePacket. По-перше, майже завжди доставка безкоштовна, і термін менше стандартного — 10-14 днів. По-друге, мені подобається, що посилку я можу отримати в будь-який зручний час на пошті. Співробітники пошти завжди телефонують і повідомляють про те, що потрібно прийти на пошту та отримати бандероль. Просто, зручно і дешево.

Гнат, 35 років

Нещодавно замовив пуховик на Алиэкспресс. Продавець відправив замовлення компанією ePacket. Але при відстеженні я помітив, що посилка не рухається. Пройшло 5 днів, а статус відправлення не змінювався. Я написав продавцю, він дізнався, в чому справа. Виявилося, що продавець неправильно вказав адресу, тому бандероль «застрягла»в Китаї. Після цього я отримав посилку через 12 днів. Ось такий казус трапився, але це з вини продавця, а не транспортної компанії. Доставкою від ePacket я завжди задоволений.

Володимир, 28 років

Завжди вибираю доставку з Алиэкспресс від ePacket. Вона майже завжди безкоштовно, а посилки приходять швидко. Один раз я очікував відправлення протягом 28 днів, але це було взимку, і перешкодили складні погодні умови. Зазвичай бандеролі надсилають через два тижні — швидко і зручно. Завжди товар приходить добре запакований, без пошкоджень і інших неприємностей.

Відео: Гід Покупцям AliExpress. Урок №4 Доставка