Служба доставки EMS — відстеження і доставка поштових відправлень і посилок з Алиэкспресс російською мовою з трек-номером з Китаю в Росію, Білорусь, Україну, Казахстан, час і терміни доставки, відгуки про доставку з Алиэкспресс

У цій статті ви знайдете інформацію про доставку EMS.

Зміст

Будь-який покупець на Алиэкспресс може скористатися одним з безлічі способів доставки товару. На цій торговельній площадці доставка може бути платна або безкоштовна, швидка або повільна. У даній статті ми поговоримо про експрес службі EMS — терміни доставки, вартість і де можна відстежити.

Кур'єрська експрес-служба EMS на Алиэкспресс: що за доставка, платна чи ні, швидка або повільна?

Кур'єрська експрес-служба EMS на Алиэкспресс: що за доставка, платна чи ні, швидка або повільна?
Алиэкспресс, але ви вже хочете вибрати товар і визначаєтеся зі службою доставки, тоді вам потрібно його завести. Як це зробити правильно і швидко, читайте в нашій статті за цим посиланням. Також можна подивитися відео інструкції та зареєструватися за ним.

Кур'єрська служба експрес EMS на Алиэкспресс: — це один з найшвидших і зручних способів доставки відправлення. Посилка буде яка реєструється, її доставку можна відстежити з трек-номером.

Кур'єрська експрес-служба EMS на Алиэкспресс: що за доставка, платна?

Давайте тепер розглянемо детально, що за доставка від EMS — платна чи ні.

 • Доставка посилки цієї кур'єрською службою завжди платна.
 • Вартість залежить від вартості і габаритів бандеролі і зазвичай становить більше 1000 рублів.
 • Вибирати цей спосіб доставки необхідно, якщо ви замовили дорогу річ на Алиэкспресс і хочете, щоб вона прийшла в цілості й схоронності.

Офіційний сайт компанії знаходиться за цим посиланням. Також є сайт російською мовою — це ресурс російської компанії EMS.

Кур'єрська експрес-служба EMS на Алиэкспресс: що за доставка, швидка або повільна?

Доставка EMS — швидка або повільна?

 • Доставка від цієї компанії вважається швидкою, так як товар з Китаю зазвичай доставляється протягом 7-14 днів. Рідко цей термін збільшується до 20 днів. Хоча на Алиэкспресс, в таблиці вибору способу доставки, завжди варто термін від 14 до 26 днів, але насправді товар приходить набагато раніше.
 • Якщо відбувається затримка відправлень, то користувачі можуть прочитати всю необхідну інформацію про це на сайті, на головній сторінці.
 • На цій же сторінці опубліковано номер телефону єдиної довідкової служби компанії. Якщо посилка довго йде або виникли якісь проблеми на шляху прямування або при отриманні, ви можете зателефонувати спеціалістам і отримати всю необхідну інформацію: 8 800 200 50 55.

У день доставки дзвонить кур'єр компанії і домовляється про місце і час вручення посилки — зручно і просто.

Доставка EMS – час і терміни доставки з Алиэкспресс в Росію, Україну, Білорусь, Казахстан

Для всіх країн світу строки доставки товару від EMS будуть відрізнятися по часу і термінами.

 • На території Китаю товар буде йти однакову кількість часу, але перетинаючи кордон тієї чи іншої країни, терміни його доставки залежать від площі держави.
 • Природно, що по Росії посилка буде йти трохи довше, особливо у віддалені куточки країни порівняно, наприклад, з бандеролями в Україну, Білорусь чи Казахстан.
 • Наберіться терпіння, тим більше, що посилка прийде набагато швидше, ніж при відправленні іншими безкоштовними поштовими службами.

Подивитися терміни доставки можна на сторінці товару у вкладці «Доставка і оплата». Прокрутіть повзунок трохи вниз і ви побачите таблицю, в якій потрібно кликнути по необхідній вкладці.

Доставка EMS – час і терміни доставки з Алиэкспресс в Росію, Україну, Білорусь, Казахстан

Доставка EMS: як, на яких сайтах відстежити посилку з трек-номером з Алиэкспресс в Росії, Україні, Білорусі, Казахстані і де і як отримувати посилку в цих країнах?

Доставка EMS: як, на яких сайтах відстежити посилку з трек-номером з Алиэкспресс в Росії, Україні, Білорусі, Казахстані і де і як отримувати посилку в цих країнах?

Доставка EMS зручна тим, що перед прибуттям на місце призначення, кур'єр дзвонить одержувачу і домовляється про місце вручення бандеролі. У будь-якій країні діють такі правила отримання посилки від EMS:

 • Одержувач повинен пред'явити паспорт. Якщо посилку доручено отримати довіреній особі, тоді у нього повинна бути на руках довіреність.
 • Якщо кур'єр не зміг додзвонитися до одержувача, або його немає на місці, кур'єр залишить повідомлення у поштовій скриньці.
 • Одержувач може зателефонувати в службу цієї транспортної компанії за єдиним телефоном — 8 800 200 50 55, і домовитися про доставку в зручне для себе час. Можна забрати на пошті бандероль, але про це потрібно домовлятися заздалегідь, зателефонувавши на вказаний номер телефону.
 • Одержувач може змінити адресу доставки, але в тому ж населеному пункті. Це додасть 2 дні до загального часу доставки.

На яких сайтах можна відстежити посилку з трек-номером з Алиэкспресс в Росії, Україні, Білорусі, Казахстані? Покупці з будь-якої країни можуть відстежити рух бандеролі від EMS на таких сайтах:

 • Де посилка
 • Трек 24
 • 17TRACK
 • Офіційний сайт EMS

Існує і багато інших сайтів, на яких проводиться відстеження посилок з Китаю, але ці найбільш популярні — зручні і прості для використання. Коли посилка перетинає кордон країни, ви можете відстежити її на сайті пошти, особливо, якщо була домовленість, що отримання буде проводитися саме на почтампе. Ось посилання на офіційний сайт Пошти в кожній країні:

 • Росія
 • Україна
 • Білорусь
 • Казахстан
Алиэкспресс. Для цього зайдіть в «Мої замовлення».
Доставка EMS: як, на яких сайтах відстежити посилку з трек-номером з Алиэкспресс в Росії?

Потім відкриється сторінка, на якій потрібно клікнути на кнопку «Перевірити відстеження».

Доставка EMS: як, на яких сайтах відстежити посилку з трек-номером з Алиэкспресс в Росії, Україні, Білорусі, Казахстані і де?

З'явиться вся необхідна інформація. Також ви можете зробити відстеження руху бандеролі на сторінці самого товару. Натисніть на «Детальніше».

Доставка EMS

Відкриється детальна інформація замовлення. Натисніть на «Подробиці доставки».

Доставка EMS: подробиці замовлення

Ви відразу побачите на якій стадії доставки знаходиться ваша посилка.

Доставка EMS: як, на яких сайтах відстежити посилку з трек-номером з Алиэкспресс?

Але більш детальна інформація доступна на сайтах відстеження, посилання на які були вказані вище.

Доставка EMS – доставка з Алиэкспресс в Росію, Україну, Білорусь, Казахстан: відгуки

Доставка EMS – доставка з Алиэкспресс в Росію, Україну, Білорусь, Казахстан: відгуки

Якщо ви ще не вибрали спосіб доставки, але схиляється до вибору EMS, тоді прочитайте відгуки інших покупців Алі, які вже користувалися кур'єрськими послугами цієї компанії.

Ірина, 36 років, Росія

Замовляла на Алиэкспресс недавно смартфон. Вибрала навмисно доставку з Алиэкспресс в Росію від EMS. Заплатила зверху вартості товару за доставку більше 2000 рублів. Товар прийшов через 10 днів, в цілості й схоронності. Посилка не пошкоджена, не зім'ята. Кур'єр спочатку подзвонив, а потім привіз бандероль прямо до дверей під'їзду — зручно і швидко, мені сподобалося.

Іван, 27 років, Україна

На Алі замовив комп'ютерні окуляри. Боявся, що вони можуть розбитися під час руху бандеролі, тому вибрав доставку від EMS. Довелося заплатити за послуги цієї поштової служби більше 1000 рублів, при тому що вартість самого товару — 1560 рублів. Але завдяки цій кур'єрській службі я був впевнений, що отримаю свій товар цілим та неушкодженим. Дійсно, це було так. Все добре, але висока вартість доставки змушує замислитися, чи варто наступного разу вибирати EMS чи ні.

Сергій, 30 років, Білорусь

Доставкою EMS користуюся, якщо треба отримати з Алиэкспресс дорогий товар. Я вважаю, що краще трохи переплатити, ніж потім переживати через пошкодженого товару. Посилку завжди отримую через пошту, мені так зручніше — не треба дати кур'єра, а можна в будь-який зручний час прийти у відділення пошти та забрати бандероль.

Адель, 26 років, Казахстан

Я не замовляю товар з Алиэкспресс через кур'єрську службу EMS. Навіщо переплачувати за доставку, якщо можна скористатися послугами іншої служби безкоштовно. Але я не замовляла з цього майданчика дорогі товари, а от моя подруга недавно купила розумні годинник з Алі. Вона вибрала EMS, трохи переплатила, але залишилася задоволена. Тому, кому як подобається.

Кур'єрська служба EMS пропонує покупцям Алі цивілізований сервіс. Якщо ви готові заплатити за послуги цієї компанії, тоді сміливо вибирайте її для доставки товару.

Відео: EMS доставляє за 6 днів я в ШОЦІ! Пошта Росії роби так ЗАВЖДИ