Як сподобатися дівчині і жінці Ваги? Як привернути увагу, закохати в себе, спокусити і утримати дівчину і жінку Ваги? Які подарунки, компліменти люблять дівчата і жінки Ваги? Які хлопці і чоловіки подобаються дівчатам Ваги?

Відносини з Вагами.

Зміст

Один з найцікавіших знаків вважається Ваги. Дівчата і жінки, народжені під цим знаком, цікаві всім оточуючим людям. Вони цікавляться астрологією, досить незвичайні і неординарні особистості.

Ваги дівчина, жінка: яка вона, який характер?

 • В жінку-Ваги можна навіть закохатися, побачивши її вперше. Вона може зачарувати власною поведінкою, активність і чудовою посмішкою. Загалом, до жінки Терезам постійно тягнуться люди.
 • Відзначимо, що жінки Терези не люблять неопрятную зовнішність. Вони намагаються стежити за собою і постійно виглядають чудово. Ось чому вони проводять по кілька годин перед дзеркалом, роблять маски, ніжаться в лікувальній ванній і витрачають гроші, купуючи велику кількість різноманітної косметики.
 • Ці жінки вважаються непередбаченими. По-перше, їм по душі різноманітність. Вони готові цілий день ходити на високих підборах і в коротенькій сукні, а вже вранці наступного дня надіти джинси, футболку і кросівки.
Жінка-Терези

Чим же ще таким цікавим відрізняє цих жінок від інших представниць прекрасної половини? Характеристика Терезів досить різноманітна і незвичайна. Жінки Терези мають чоловічою логікою мислення. Вони раціональні, виважені і обожнюють трохи посперечатися. У цій справі вони професіонали. Але незважаючи на такий характер, вони прислухаються до думки інших людей.

Терезам жінкам цікаво абсолютно все. Їм подобається збирати, накопичувати нову інформацію, яку вони потім можуть використовувати для власних цілей. Отже, Ваги по професії стають журналістами, сценаристами, письменниками і психологами.

Як привернути увагу дівчини і жінки Ваги?

Терезам подобаються ті чоловіки, які енергійні, впевнені в собі, сильні, мудрі, добрі:

 • Жінка Терези обов'язково зверне на вас увагу, якщо ви можете показати себе в суспільстві, невимушено спілкуєтеся на самі різні теми, володієте легким аристократизмом і елегантною зовнішністю.
 • Жінці дуже важливо, щоб ви були освічена, успішна і забезпечений чоловік.
 • Своїх залицяльників вона буде розглядати, як потенційних чоловіків. Отже, вона буде до вас сувора, наприклад, попросить, щоб ви чекали інтимної близькості з нею тільки після того, як ви одружитеся.
 • Намагайтеся з нею спілкуватися на різні теми. Приміром, про останні події, які трапилися на планеті, про новини, політиці, мистецтві.
 • Вона любить, щоб все було в міру. Обожнює рівновагу і естетику. Вона на вас не подивиться, якщо ви будете постійно мріяти, читати їй вірші. Загалом, вона не підпустить вас, якщо ви великий романтик.

Які компліменти люблять дівчата і жінки-Терези?

Всі ми знаємо те, що жінки з якихось причин люблять вухами. Якщо ви хочете, щоб ваша дама початку до вас тягнуться, засипте її компліментами. Ретельно подумайте над своїми словами, виберіть саме ті слова, які обов'язково сподобаються вашій обраниці.

 • Частіше хваліть свою жінку. Кажіть їй, яка вона щира. Подібний комплімент в лічені секунди розташує до вас жінку Ваги.
 • Кажіть їй компліменти не тільки по святах. Жінка любить чути гарні слова в найнесподіваніші моменти. Нехай вони будуть торкатися її зовнішнього вигляду. Скажіть коханій, які у неї красиві і повітряні волосся.
Компліменти для Ваг
 • Вашій супутниці сподобається той комплімент, який буде говорити про те, що вона права. Можете сказати, наприклад, так: «Так, люба, ти права» або «Необхідно діяти таким чином, як ти мені радила».
 • Всі жінки люблять, коли хвалять їх за кулінарні здібності. Якщо ваша дама постійно готує і робить це чудово, тоді хваліть її. Наприклад, «Твій суп був просто чудовим» або «Салат, який ти приготувала, мене вразив. Я б його їв завжди, не відриваючись».
 • Крім того, жінки обожнюють, щоб хвалили їх зовнішній вигляд. Кажіть їй, які в нього гарні очі, що вони, як безкрайній океан – глибокі і щирі.
 • І самий головні комплімент, який люблять жінки Терези – це звичайне «Дякую!» Вона нагодувала вас смачною вечерею, подякуйте її щиро, поцілуйте, просто будьте з нею ніжним.

Даруєте своїй милій дамі компліменти. Вони будуть надихати її і мотивувати.

Як сподобатися дівчині або жінці-Ваги?

Пропонуємо вам деякі практичні рекомендації, які вам допоможуть сподобатися жінці-Терезам:

 • Намагайтеся завжди виглядати краще за інших чоловіків. Ваша зовнішність повинна бути бездоганною: одяг, взуття, поведінку. Нехай ви будете одягатися не за останньою модою, але всі ваші речі повинні бути постійно чистими і не пом'ятими. Слідкуйте за руками і обличчям, щоб у вухах не було волосся, а зачіска була акуратна.
 • Ваги намагаються відшукати захисника для себе і надійну опору, який здатний довести власні якості лідера. Якщо ви відмінно покажіть ці якості в роботі або в навчанні, обов'язково сподобаєтеся коханій жінці. Завоюйте лідируюче місце в спортивних досягненнях. Виконуйте власну справу і ті завдання, які вам дасть жінка. Повірте, вона їх зможе відзначити. Якщо ви станете господарем невеликого бізнесу, ваші шанси значно збільшаться. Працюйте лише на себе, добийтеся того, щоб ваша дама була щаслива і гарантуйте їй безпеку в плані фінансів. Присутність грошей захистить вас від негараздів життя.
Сподобатися Терезам
 • Велику роль для Ваг грає думка оточуючих людей. Познайомте улюблену зі своїми друзями, можете і з рідними. Заслужите розташування. Так ви зможете зарекомендувати себе тільки з хорошого боку.
 • Даруйте їй подарунки. Нехай вони будуть спонтанними, без певного приводу. Але робіть це тільки в тому випадку, якщо ваші презенти будуть дійсно незвичайними.
 • Не намагайтеся поспішати з жінкою, народженої під знаком Терези. Після першої зустрічі призначте їй другу. А за той час, коли ви не будете бачитися, вона повинна все розкласти по поличках, обдумати і зважити.
 • Висловлюйте власні почуття мовою жестів. Жінки Терези не переносять палкі любовні зізнання. Невербально виявляйте власні почуття. Ви також не зможете домогтися від улюбленої освідчень. Мова Ваг полягає у жестах, міміці, поглядах.
 • Будьте до улюбленої уважні. Якщо ви пропустите хоч одну її прохання, вона буде до вас байдужа.
 • Будьте стримані. Ваги намагаються уникати скандалів, розбірок. Навіть звичайна розмова з підвищеними тонами виведе її і порушить її гармонію.

Які подарунки люблять дівчата і жінки-Терези?

Ваги вважаються повітряним знаком. Якщо ви не знаєте, які подарунки любить ваша обраниця Ваги, то знайте – вона ніколи не покаже те, що той чи інший подарунок їй не сподобався. Ваги романтичні натури.

 • Їй сподобається гарячий кави, який ви принесете їй на день народження вранці в ліжко. Вона зрадіє подвійно, якщо до кави ви ще подасте гарний букет квітів.
 • Не варто дарувати жінці всі подарунки відразу, робіть це поступово. Вона подумає, що всі подарунки вже отримала і з появою наступного, звичайно ж, дуже зрадіє. Важливо не кількість презентів, але ще те, як вони оформлені. Для таких цілей бажано звернутися до професіонала.
Подарунки для Ваг
 • Терези не переносять самотність. Вони обожнюють гуляти під Місяцем, воліють романтичні побачення. Вони з особливим трепетом ставляться до презентів, отже, кладуть їх тільки на видні місця.
 • Для Ваг жінок помітна зовнішність дуже важлива. Вони унікальні особистості, тому і подарунки для них повинні бути унікальними.

І найголовніше, не даруєте своїй жінці подарунок з бухти-барахти. Презент повинен ідеально вписатися в її світ, але не стати якоюсь непотрібною річчю.

Як закохати в себе, підкорити, завоювати дівчину або жінку Ваги чоловікові й хлопцеві по знакам зодіаку?

Давайте розглянемо як же порозуміється жінка-Терези з іншими знаками зодіаку:

 • Жінка-Терези і чоловік-Овен. Така пара вийдуть дуже гармонійна. Але щоб завоювати обраницю, не будьте з нею таким наполегливим. В іншому випадку вона буде постійно влаштовувати вам істерики і скандали. Не розкидайтеся грубими виразами, щоб не образити кохану.
 • Жінка-Терези і чоловік-Телець. Такими відносин будуть захоплюватися всі люди, які вас оточують. Звичайно, між вами можуть траплятися непорозуміння, але їх незначна кількість, якщо ви до цього будете ретельно прагнути.
 • Жінка-Терези і чоловік-Близнюки. Ви, як Близнюк, не часто прагнете до сімейним відносинам. Але з жінкою Вагами вам доведеться стати поступливим, опорою і другом для коханої. Будьте наполегливіше, ніж ваша обраниця. Робіть усе, щоб вона була сама ніжна і вірна.
Ваги з іншими знаками
 • Жінка-Терези і чоловік-Рак. Рак вважається консервативною особистістю і навіть старомодною. Ваша жінка не буде знати, чого ви хочете, отже, вона почне кидатися в крайнощі. Перед тим, як ви ступите на тривалий спільних шлях ви пройдете багато випробувань разом. Але ви повинні це стерпіти щоб ваш союз вийшов міцним.
 • Жінка-Терези і чоловік-Лев. Ваша кохана буде проявляти до вас терпіння, стане гнучкою. Ви ж повинні проявляти менше емоцій, щоб ваш союз не зруйнувався.
 • Жінка-Терези і чоловік-Діва. Дівчата, народжені під знаком Терези володіють чудовою інтуїцією. Ваша половинка зможе відшукати цікаві теми, щоб підтримати з вами біду. Пожертвуйте власними амбіціями, впустіть у ваше життя сильні емоції, розширте коло інтересів, намагайтеся встигати за ритмом життя коханої.
 • Жінка-Терези і чоловік-Терези. З вас вийде сама щаслива сімейна пара. Ви будете жити в гармонії, оскільки у вас ідентичні інтереси і захоплення.
 • Жінка-Терези і чоловік-Скорпіон. Навчіться один одному прощати, вибачте недоліки, які у вас є. Ваш характер не буде поступатися характеру коханої, оскільки ви не любите посягань на власну життя. Отже, будьте м'якше і дозвольте коханій стати частиною вашого життя.
 • Жінка-Терези і чоловік-Стрілець. Для вас ваша супутниця буде найулюбленішою і крихкою. Вона обов'язково знайде підхід до вас, якщо ви будете її завжди вислуховувати і підтримувати.
 • Жінка-Терези й Козеріг. Ви будете ділити лідерство між собою. Але це зробить ваш шлюб тільки міцніше. Ви будете справлятися обидва з сімейними обов'язками, але ваша партнерка при цьому повинна вам поступатися, щоб ви не втратили почуття чоловічої гідності.
 • Жінка-Терези і чоловік-Водолій. Ви обидва непередбачувані люди. Ви володієте однаковими поглядами на життя. Але вам варто трохи запастися терпінням, щоб сім'я з Вагами була міцнішою.
 • Жінка-Терези і чоловік-Риби. У вас дуже багато спільного. Але ваші стосунки не відразу наповняться яскравими пристрастями. Вам доведеться пройти дуже велике число випробувань, але лише після цього ви станете найкращою парою з ідеальними відносинами. На перших побачень вас можуть долати тривога і хвилювання. Постарайтеся довіритися своїй партнерці і самі відкрийтесь їй.

Як спокусити дівчину або жінку Ваги?

Терези люблять хвалитися тим, які у них інтереси. Особливо це стосується жінок. Якщо ви почнете більше уваги приділяти її захопленням, що можете швидко спокусити улюблену.

 • Один з класичних підходів такий – даруйте їй романтичні презенти, водите в ресторан, хваліть її, говоріть багато ніжних і приємних слів
 • Вона повинна бачити, що ви можете заради неї витратити великі суми, щоб вона могла жити добре і ні в чому не потребуватимуть
 • Ставтеся до її проблем, як зі своїм. Не ігноруйте цього
 • Не будьте агресивним, запальним, імпульсивним і грубим. Терези не люблять цього. Їй більше до душі гармонія і спокій
 • Ваги жінка любить, щоб її улюблений виявляв свої почуття через фінанси. Врахуйте і цей момент

Як утримати дівчину або жінку Ваги?

Ваги вважається влюблива натура, отже, вона дуже швидко сходиться з людьми протилежної статі. Але вона також швидко може втратити до свого партнера інтерес. Саме тому її важко втримати.

Вона буде очікувати від вас міцного фундаменту, щоб існувати спільно. Отже, якщо ви хочете утримати жінку Терези, вам доведеться всі життєві проблеми взяти в свої руки.

Утримати Ваги

Ви повинні бути врівноваженим і спокійним. Ви повинні дати комфорт і затишок у відносинах жінці. При цьому вам не завадить трохи пристрасті. Ваша улюблена просто потребує ласки й любові, іноді вона намагається відшукати їх в комусь іншому. Змиріться з періодичними заграваннями та фліртом коханої. Так ви зможете самоствердитися.

Ваги доброзичливі. Однак у відносинах вони ставлять власні інтереси на першому плані. Якщо ви змиріться з цим, тоді ваша дама ніколи вас не покине.

Жінка і дівчина Ваги: як зрозуміти, що вона закохана, що ти їй подобаєшся?

 • Жінка завжди прагнути сподобатися тому, в кого закохана. Але є один мінус – вона не постійна особистість, тому її любов може швидко пройти. Домігшись любові партнера, жінка буде проявляти до нього багато уваги: поправляти коханому зачіску, «здувати кожну порошинку».
Закохані Ваги
 • Закохана дама постійно щось радить, навіть по дрібницях.
 • Вона починає готувати всякі смачні страви, тобто прокладати до сердечку улюбленого стежку.

Загалом, жінка Ваги любить відкрито демонструвати свою закоханість: дарувати подяку і похвалу коханому, нагороджувати його за будь-які вчинки, наприклад, за ремонт якоїсь техніки.

Що подобається жінкам і дівчатам Ваги в ліжку?

 • Жінка Терези не терпить розмов, які стосуються інтиму. Тому вона ніколи не обговорює зі своїми подружками особистих відносин. Найчастіше вона примхлива, любить добиватися того, щоб були виконані всі її бажання.
 • Що стосується відносин з протилежною статтю, вона нестабільна. Сьогодні жінка Ваги любляча і ласкава жінка, завтра буде дратівлива і холодна. Навіть, якщо вона з вами проведе ніч, вранці поведе себе так, ніби між вами нічого не було. Фізичне задоволення вона відчуває досить сильне і яскраве, але ніколи в цьому не зізнається.
 • Не переносить розмови в ліжку, вважає більш важливим саму близькість. Вона розбірлива, не схильна до випадкової і скороминущої зв'язку. Ваги жінка, в цілому – розважлива і раціональна.

Які хлопці і чоловіки подобаються дівчатам Ваги?

 • Жінка Терези від природи шикарна. Вона до цього прагнути, мало не з самого народження. Вона бажає себе оточити найкращим, отже, її чоловік повинен бути матеріально і фінансово забезпеченою. Адже ця жінка любить дорогі презенти, а найголовніше, несподівані. Вона прийме ювелірні вироби й коштовності за шаленими цінами.
 • Для Ваг важливо, щоб улюблений володів високим соціальним статусом. Вона любить реальність, причому шикарну і стабільну. І це їй потрібно дати, щоб вона відчувала, що її оточують люди заздрять їй.
Хлопці, які подобаються Терезам
 • Ваги жінка обожнює, коли за нею чоловік доглядає оригінально, влаштовує для неї гарні побачення. Неможливо завоювати її увагу пляшкою шампанського і побаченням біля озера. Вона чекає від обранця політ на повітряній кулі, приємний відпочинок на дорогих островах. Причому, чекає таких залицянь протягом усіх відносин.
 • Найважливіше для жінки – мати сильного, впевненого і веселого чоловіка. Будь її партнер зовсім іншим, вона з ним занудьгує і не зможе довго прожити спільної з ним життям.

Що подарувати дівчині Ваги на День народження, Новий рік?

Жінка Ваги чудова господиня. Вона любить наводити комфорт і завжди підтримує в порядок своє житло. Отже, її будинок – це «повна чаша», нехай навіть скромна і невелика за розміром. Вона має чудовий смак, тому їй подобаються стримані, але при цьому вишукані і оригінальні подарунки. Пропонуємо вам кілька варіантів презентів, які зможуть подарувати вашій жінці справжню радість.

 • В'язальні спиці, нитки, пряжа високої якості. Оскільки в'язання – це улюблене хобі, яке подобається жінці Ваг, тому ваш подарунок вона оцінить по достоїнству.
 • Швейна машинка. Даний подарунок з власної значущості взагалі не має конкурентів. Вона прийме його з великим задоволенням. Один момент – цей подарунок коштує дорого, тому вважається не самим демократичним і доступним.
 • Электровафельница. Оскільки жінка Ваги обожнює готувати різні страви, цей прилад стане для неї корисним помічником.
 • Парфумерія. Будь-яка жінка від таких без розуму. Вони користуються нею при будь-якому зручному моменті, змінюють аромати, враховуючи час доби і свій настрій. Подаруйте і ви своїй дамі духи, але тільки якісні і дорогі.
 • Елегантне золоте колечко. Купуючи таку прикрасу вам необхідно врахувати те, що вона повинна підходити під вік жінки та її статус.
 • Браслет. Жінка Ваги любить витончені браслетики, наприклад, плетені з декількох благородних металів. Якщо ви вирішите їй подарувати недорогий браслет, вона від нього просто відмовиться, а якщо і візьме, але носити на руці ніколи не буде.

Найголовніше — вкладіть у подарунок всю свою любов і ніжність! А Ваги по достоїнству оцінять вашу увагу та старання і прихильно подивляться в вашу сторону.

Відео: Жінка Ваги і її сумісність — пікантні подробиці