Як сподобатися дівчині і жінці Водолію? Як привернути увагу, закохати в себе, спокусити і утримати дівчину і жінку Водолія? Які подарунки, компліменти люблять дівчата і жінки Водолії? Які хлопці і чоловіки подобаються дівчатам Водоліям?

Відносини з Водолієм-жінкою.

Зміст

Водолій – це знак повітря, хоча і звучить трохи суперечливо. Це дуже емоційні та вразливі дівчата, які вміють незвично мислити і мають злегка філософські погляди на життя.

Водолій дівчина, жінка: яка вона, який характер?

Відразу хочеться відзначити, що такі дівчата дуже винахідливі, а голова у них завжди сповнена ідей. Найчастіше, це творчі особистості, які мають талант до поезії. У такої особистості завжди багато друзів, адже вона, немов мати Тереза, переживає і дбає про всіх.

 • Насамперед, варто відзначити їх дружелюбність. Вони не тільки веселі співрозмовники, але ще й віддані друзі. Так, з такою дівчиною завжди буде про що поговорити. Та не просто обговорити тему, а вона ніби дає друге життя будь-якої ідеї.
 • Вони вміють співчувати і співпереживати. Можливо, тому до таких особистостей тягнутися і хлопці, і дівчата. Більш того, вона всіма силами буде намагатися допомогти. А якщо в школі такі дівчата ще й добре вчаться, то обов'язково допоможуть всьому класу отримати хорошу оцінку.
 • Природно, не всі стають отличницами, але у Водоліїв є таке неординарне мислення та вміння аналізувати матеріал. Більш того, з філософської точки зору вони вміють піднести інформацію не так, як всі.
 • І не тільки в області навчання або науки, але і в повсякденному житті з ними не засумуєш. Це перші заводія всіх заходів. Як правило, така дівчина бере на себе роль придумщицы конкурсів та розваг. Причому їй не потрібно готуватися до цього заздалегідь. Ідеї з його голови з'являються без кінця.
Жінка-Водолій
 • Такі жінки великі фантазеркі і їм просто потрібно іноді витати в хмарах. Так, деяким навіть може здатися, що вони живуть в іншому світі. Все це з-за того, що і дивляться вони на реальну життя трохи інакше.
 • Такі дівчата не те щоб зовсім неревнивы, але у них сильно розвинене почуття власної гідності. Тому вони не стануть копатися в речах коханого або перевіряти його листування. А це чоловіча частина населення, безсумнівно, оцінить.
 • Також варто відзначити, що це дуже волелюбний знак зодіаку, який не приймає суспільні рамки і вже, тим більше, нав'язане думку.
 • І ще, така дівчина шалено любить дізнаватися і пробувати щось нове. Вона обожнює подорожі і легко переносить переїзди.
 • І, звичайно ж, варто додати, що така дівчина володіє толі дуже хорошою інтуїцією, чи має екстрасенсорні здібності. Але такі жінки часто стають хорошими психологами.

Як привернути увагу дівчини і жінки Водолія?

Залучити таку жінку буде досить нескладно, якщо у чоловіка такі ж незвичайні погляди на життя. Особливо, їй підійде такий хлопець, який не буде зазіхати на свободу Водолія або обмежувати його спілкування.

 • Таку представницю навряд чи зацікавить серйозний і розважливий чоловік, який тверезо дивиться на життя. Точніше, вони не знайдуть жодних точок дотику. Водолії завжди залишаються трохи дітьми, тому і чоловіка такого ж будуть шукати.
 • Це та дівчина, яка не вимагає від обранця дорогих подарунків або високого статусу в суспільстві (але і не буде проти цього). Її, в принципі, завлечет той чоловік, з яким буде весело і непередбачувано.
Водолій у відносинах
 • До речі, вони люблять поговорити на різні теми і їх залучають розумні чоловіки. Адже він повинен стати гарним співрозмовником, з яким можна буде завжди про щось поговорити. А ще краще, посміятися.
 • Водолій в близькій людині буде, в першу чергу, бачити одного. Тому, потрібно розділяти її інтереси і погляди. А варто спілкуватися на рівних.
 • І не потрібно намагатися щось в ній змінити або обмежити її, наприклад, в роботі. Водолій страшенно не любить, коли їй щось нав'язують. А вже, тим більше, хочуть закрити її в чотирьох стінах і зробити домогосподаркою. Ця дівчина такого не винесе.

Які компліменти люблять дівчата і жінки Водолії?

Звичайно ж, будь-яка дівчина любить компліменти. Не залежно від віку, положення в суспільстві або зодіакального гороскопу. Але ось Водолій і цим відрізняється від оточуючих. Вона настільки незалежна від думки оточуючих, що не відчуває гострої необхідності в компліментах.

 • Звичайно, як і будь-якій жінці приємно чути про те, як вона сьогодні виглядає. Але Водолію комплімент потрібно піднести в незвичайній формі. Тоді він його справді оцінить.
 • Ця в основному творчі особистості, тому хваліть їх творіння. Але без фальші і лестощів. Вони цього не схвалить.
 • До речі, ці представниці добре сприймають критику. Але в міру! Можете висловити своє бажання, як краще зробити або вчинити. Але не нав'язуйте свою думку. Повірте, справедливі зауваження така дівчина обов'язково врахує.
Компліменти для Водолія
 • І, звичайно, не можна не помітить її оптимізм і життєрадісність. Така дівчина, дійсно, обігріває навіть у найважчі часи своїм теплом і надією. Тому, не забувайте її за це дякувати. Адже часто подяку виступає краще будь-якого компліменту.

Як сподобатися дівчині або жінці Водолію?

Сподобатися Йому досить легко, якщо все правильно робити. Взагалі такі дівчата швидко закохуються, оскільки відкриті для спілкування. Та й, взагалі, в людях більше помічають позитивні якості. І, якщо їх не особливо помітно, Водолій все одно відкопає. Оскільки любить отримувати в цьому житті позитив і знаходити його в оточуючих.

 • Виділяйтеся! На практичну і похмурого хлопця Водолій навіть не подивиться. Їй поруч потрібна людина, яка зможе подарувати ту необхідну дозу різноманітності.
 • Також важливою вимогою буде те, щоб дивитися в одному напрямку. Потрібно обробити її інтереси.
 • Такій дівчині, безсумнівно, сподобається розумний чоловік, з яким буде про що поговорити. Тому потрібно бути не лише товариським, але і освіченим.
Сподобається Водолію
 • Це трохи суперечливі особистості, оскільки Йому подобаються сильні чоловіки, які знають, чого хочуть. Але, в той же час, вона не стане піддаватися хлопцю або поступатися.
 • Тому, ще один аспект – не тисніть і не вимагайте від неї дотримуватися якихось рамок. Та й, загалом, не обмежуйте свободу. А також, будьте таким же незалежним.
 • Станьте кращим другом! Саме ці представниці зодіакального знака дружбу цінують понад усе. І в любові теж. В партнері, в першу чергу, вона повинна відчувати одного.

Які подарунки люблять дівчата і жінки Водолії?

Що ж, виходячи з основних якостей Водолія, можна вже і так здогадатися про його бажання. Це неординарні, волелюбні особи, яким просто необхідно дізнаватися і пробувати щось нове. А також отримувати заряд позитивних емоцій, щоб потім відобразити їх зовнішнього світу.

 • Подаруйте те, що у інших людей може задати лише одне питання – навіщо? Водолії просто обожнюють все незвичайне, оригінальне і трохи дивне.
 • Про упаковці теж треба подбати. Така дівчина і сама любить дарувати подарунки незвичайним способом, та отримувати їх також. Тому, слід неформально упакувати або придумати хитромудрий квест.
 • Водолії, що, безсумнівно, буде плюсом, не вимагають дорогих або практичних подарунків. Їм більше потрібні емоції. Тому подаруйте путівку, сертифікат на екстремальний вид спорту або організуйте похід.
Подарунки для Водолія
 • До речі, питати, про що мріє Водолій, безглуздо. Адже така дівчина — номер один по сюрпризів. Вона любить їх робити і отримувати у відповідь.
 • Також, часто дані представниці люблять читати, тому книга може стати гарним подарунком. Але потрібно обов'язково враховувати інтереси своєї коханої.
 • І важливо запам'ятати – не даруйте такій жінці гроші. Такий подарунок вона точно не оцінить. Адже це занадто просто і банально.

Як закохати в себе, підкорити, завоювати дівчину або жінку Водолія чоловікові й хлопцеві по знакам зодіаку?

Незважаючи на те, що Водолії легко знаходять спільну мову з багатьма і мають багато друзів. Але є й ті, з якими дуже важко в спілкуванні або у відносинах. Причому обом партнерам. Адже не завжди Водолія можна зрозуміти.

Жінка-Водолій і Чоловік-Овен

 • Незважаючи на якусь противагу, в характері даних представників тягне один до одного. Особливо, в спальні у них буде панувати повна ідилія. Саме такий сильний і важливий чоловік притягує Водолія.
 • А, незважаючи на велику завзятість Овна, жінка рідко буде йому піддаватися. Тому конфлікти у цієї пари будуть виникати часто. Також Овна може не сподобатися непередбачуваність коханої.
 • Тому такий союз буде вдалим в тому випадку, якщо партнери будуть йти на поступки і вчасно обговорювати проблеми.

Жінка-Водолій і Чоловік-Телець

 • Це саме той випадок, коли партнерам шалено важко зрозуміти один одного. Телець дуже практичний і приземлений, а ось панянка може здатися йому мрійливої і несерйозною.
 • Також між ними буде стояти і уявлення про сім'ю і будинку. Адже Водолія не посадиш в домашню клітку, а Тельцю більше по душі домогосподарка.

Жінка-Водолій і Чоловік-Близнюки

 • Якщо такий шлюб і не буде ідеальним (що, в принципі, не можливо), то дуже близьким до такого. Ця два незалежних, волелюбних і неординарних представника водної стихії. А саме тому, зможуть з легкістю знайти спільну мову і згладити будь-які конфлікти.
 • Також, не можна не відзначити їх загальну любов до спілкування і новизні. Тому в такій родині завжди буде багато гостей, спонтанних поїздок і грандіозних планів. До речі, у розподілі домашніх справ вони також знайдуть ідеальне для обох рішення.
Відносини Водолія з іншими знаками

Жінка-Водолій і Чоловік-Рак

 • Шлюб з Раком не тільки рідко трапляється, але і часто швидко закінчується. Якщо, якимось чином вони знайшли один одного, то в найближчому майбутньому швидко розчаруються в такому союзі.
 • Справа в тому, що Рак домосід і від партнерки буде вимагати такого. А Водолію така нудна життя швидко набридне. Та й погляди на життя у них абсолютно протилежні, як і вимоги до партнера.

Жінка-Водолій і Чоловік-Лев

 • Вельми неоднозначний союз, оскільки не можна відразу сказати про них що-небудь. Вони повні протилежності, але в сумі з великим терпінням можуть створити міцну пару. Ось тільки, цього терпіння не завжди вистачає.
 • Лев більш практичний і напористий, особливо, в роботі. А ось така дівчина мрійлива і далеко не завжди досягає бажаного.
 • Ні, Водолій буде вносити оптимізм і різноманітність у відносини, але чоловікові іноді цього буде навіть багато. І, в цілому, життєві цінності у них теж зовсім різні.

Жінка-Водолій і Чоловік-Діва

 • Ще один союз, який може протриматися на великій любові і величезному терпінню. Діви по своїй натурі домосіди. А ще вони дуже практичні, ощадливі й розсудливі. А Водолій, як раз навпаки.
 • Йому потрібен рух вперед, спілкування з іншими людьми і незвичайний підхід до життя. Тому, такі представники рідко знаходять спільну мову і з трудом розуміють один одного.
Сумісність з іншими знаками

 • Вони настільки різні, але в той же час, цим і доповнюють один одного. Чоловік повністю поділяє інтереси дружини, а така жінка ніколи не докучає з розпитуваннями і вже, тим більше, не пиляє з будь-якого приводу.
 • А головне, вони з повагою ставляться до особистого простору і свободи. А також, коли вони вдвох, то їм просто не до вирішення конфліктів.

Жінка-Водолій і Чоловік-Скорпіон

 • Однозначно – ні! Скорпіон дуже практичний і вимогливий. Тому, чоловіка буде сильно дратувати трохи дитяче, на його погляд, поведінка партнерки. Та й достаток спілкування Водолія, буде лише давати зайвий привід для ревнощів.
 • А волелюбна вдача дівчини, та ще, і небажання слідувати правилам, тільки погіршать ситуацію. Єдиний плюс у таких відносинах – це вміння Водолія протистояти колкостями обранцям і вміння його розсмішити.

Жінка-Водолій і Чоловік-Стрілець

 • Таку пару можна сміливо називати ідеальною, як в дружбі, так і любові. Обидва незалежні, волелюбні, життєрадісні і товариські. А в їхній сім'ї завжди буде панувати гармонія і веселощі.
 • Адже обидва представника люблять подорожувати, пробувати щось нове і отримувати від життя максимум позитиву. А потім цією енергетикою ділитися з навколишнім світом. А для цього у них завжди є безліч ідей і планів у голові.
Водолій у відносинах з іншими знаками

 • Така пара може протриматися лише на великій любові. Справа в тому, що свою неординарність мислення, свободою і гучним способом життя, Водолій просто шокує Козерога.
 • Адже він надмірно строгий і серйозний для такої дами. Та й жінці швидко набридне таке життя, в якій немає ніяких незвичайних і життєрадісних подій.

Жінка-Водолій і Чоловік-Водолій

 • І, начебто, погляди на життя однакові, і темпераменти схожі, і зустрічається такий шлюб часто, але часто закінчується розлученням. Все полягає в тому, що вони дуже люблять свободу і рідко узаконюють шлюби.
 • Та й дружбу, частіше за все, поставлять на перше місце. Також нерідко приводом для сварок буде їх невміння поступатися. А фінансова сторона має зовсім плачевний стан, оскільки не можуть раціонально розпоряджатися ресурсами.
Водолій у відносинах

Жінка-Водолій і Чоловік-Риби

 • Такі пари просто існують у своїх окремих світах. Обидва не бажають стикатися з реальністю і більше часу проводять у своїй уяві. Але це і стає головною проблемою.
 • Також, Риби занадто пасивні і меланхолійно, ніж шалено дратують Водолія. Та й дівчину важко зрозуміти такого партнера і наздогнати її ритмом життя.

Як спокусити дівчину або жінку Водолія?

Щоб спокусити таку дівчину, потрібно максимально включити фантазію. Ні, це не крижані дами, просто підхід до них потрібен трохи інший, як до інших.

 • Уже не раз говорилося про їх непередбачуваності і несхожості на інших. Тому, уникайте банальних методів. Нехай він буде не такий романтичний, зате особливий і незвичайний
 • Ніколи не тисніть на таку дівчину. Вони дуже вперті – це раз. А по-друге, просто не переносять загальноприйнятих правил
 • Вмійте підтримати бесіду. Та не просто, а потрібно добре розбиратися в більшості тим
Спокусити Водолія
 • А головне, подаруйте їй позитивні та незабутні емоції. Адже цей знак просто харчується оптимізмом. А також, екстримом. А ще краще, з'єднайте ці якості
 • І не забуваємо робити їй сюрпризи. Адже така дівчина і сама буде радувати свого обранця подібним (тому, потрібно бути готовим до цього), і любить отримувати натомість таке

Як утримати дівчину або жінку Водолія?

Як для будь-якого волелюбного знака, головне правило – це не тримати. Повірте, від будь-яких спроб буде тільки гірше. А точніше, ефект виявиться абсолютно протилежним.

 • Не намагайтеся її переробити. Якщо у хлопця в голові образ ідеальної дівчини – це зразкова господиня, тоді забудьте про таку жінку. Вона ні за що не кине кар'єру і не замкнеться в чотирьох стінах. Ні, спробувати, звичайно, можете. Але незабаром помітите, що така дівчина почне гаснути на очах
 • Мислите так само, як і вона. Забудьте про правила та максимально включіть уяву. Або хоча б, розділіть її інтереси
 • Не намагайтеся її собі підкорити і не показуйте свою перевагу перед жінками. Цей знак відрізняється великим прагненням до рівноправності
Утримати Водолія
 • Умійте вчасно відступити в суперечці. Адже Водолій відрізняється своєю наполегливістю та принциповістю
 • Станьте для неї найкращим другом. Діліться з нею своїми переживаннями і вмійте підставити своє плече, коли це необхідно
 • А також, давайте їй можливість витати в хмарах. Незважаючи на те, що Водолії люблять спілкування, бувати наодинці самим з собою їм також необхідно

Жінка і дівчина Водолій: як зрозуміти, що вона закохана, що ти їй подобаєшся?

В принципі, як будь-яка закохана дівчина, вона обов'язково видасть себе. І іноді достатньо погляду або посмішки. У стані закоханості, вони обов'язково зміняться. А поведінка Водолія стає помітним навіть неозброєним оком.

 • Вона буде всіляко намагатися наблизитися до коханого і зробити йому приємне. Навіть, якщо ви і не спілкувалися, така дівчина знайде привід познайомитися з вами. Випадково.
 • Саме у таких дівчат будуть горіти очі, а усмішка сяє на обличчі. Як би вона не старалася це приховати.
 • Такі дівчата можуть кардинально змінити своє життя або старі звички заради коханого. Як до початку відносин (щоб справити враження), так і після.

 

Подобаєшся Водолію
 • При улюбленому людини, Водолій може різко стати сором'язливим. Хоча кілька хвилин тому був центром веселощів.
 • Анонімні дзвінки або повідомлення, або просто випадкове спілкування обов'язково видасть закохану дівчину.
 • Також, варто знати, що дані представниці часто ідеалізують свою пасію. Адже вони так люблять літати в хмарах і коштувати свої плани в іншому світі. Тому, часто розчаровуються у партнері, коли справа доходить до знайомства.

Що подобається жінкам і дівчатам Водоліям в ліжку?

Таку дівчину вельми важко не помітити, оскільки є досить привабливою для чоловічої половини. Але не варто сподіватися, що швидко отримаєте таку даму. Адже одноденні романи точно не для Водолія. А партнеру зможе віддатися лише після повної довіри.

 • Ці жінки, як у житті люблять експериментувати і пробувати щось нове. Тому, включайте фантазію і не відкидайте її ідей.
 • Дуже часто любить займати лідерські позиції. А оскільки любить не тільки отримувати задоволення, але й доставляти його партнеру, то можна повністю розслабитися в цьому аспекті.
 • Вони непередбачувані і готові зайнятися любов'ю в абсолютно незвичних місцях. Природно, якщо це входить в рамки пристойного розуміння.
Подобається Водоліям
 • Такі дівчата люблять все ідеалізувати і прикрашати у своїх фантазіях. Тому, потребують попередніх ласках. І головне, більше ніжності і часу.
 • Сам статевий акт не грає для неї великої ролі. А ось духовна зв'язок партнерів – це, так, необхідно.
 • І більше спонтанності, а не предугаданных подій. Дії за заїжджену сценарієм швидко набридне Водолію.

Які хлопці і чоловіки подобаються дівчатам Водоліям?

В цілому, Водоліям рідко, хто зовсім не подобається. Адже вони звикли в людях бачити кращі якості. Навіть, якщо вони тільки у них в голові, і потім доведеться в цьому розчаруватися. Але, все ж, є невеликі вимоги до майбутнього партнера.

 • Вони люблять сильних чоловіків. Але він не повинен явно демонструвати свою перевагу. А в ідеалі – бути з жінкою на рівних.
 • Чоловік повинен бути розумним і легким у спілкуванні.
 • Їй потрібен такий чоловік, який буде готовий до новизни і часто виступати новатором ідей.
Подобається Водоліям
 • Незважаючи на те, що не залежить від думки оточуючих, хлопець повинен бути тактовним.
 • Чоловікові не варто обмежувати її свободу або заганяти в якісь рамки.
 • Водолії є дуже вірним і відданим знаком зодіаку, тому і чоловіка поруч хочуть бачити такого ж.
 • До речі, підозрілий і ревнивий хлопець незабаром попрощається з такою дівчиною. Адже зайвого контролю вона не потерпить.
 • А в цілому, потрібно бути трохи незвичайним і непередбачуваним.

Що подарувати Йому на День народження, Новий рік?

При виборі подарунка такій дівчині, відключайте логіку і здоровий глузд. І забудьте про практичні речі. Вони, може, і знадобляться, але Водолій сприйме їх, як натяк. Наприклад, гель для душу вона розцінить, як знак, що вона погано стежить за собою.

 • Як будь-якій дівчині, Водолію можна подарувати прикраса. До речі, їм відмінно підходять такі камені, як аквамарин і лазурит.
 • Квіти – це безперечний атрибут будь-якого подарунка на День народження. Ось які вони будуть – це справа смаку. Але не потрібно банальностей в цьому питанні.
 • Якщо є така можливість, подаруйте їй путівку на незвичайну екскурсію або ж просто організуйте який-небудь похід.
Подарунки для Водоліїв
 • Обов'язкова умова – це несподіванка. Тому не розпитуйте безпосередньо, а лише уважно спостерігайте.
 • Такі дівчата оцінять подаровану книгу.
 • І не забуваємо, що для дівчини – Водолія не так важливий подарунок, як його подача. Тому, про цьому аспекті варто обов'язково подбати.

Відео: Жінка-Водолій у відносинах