Ворожіння на Водохреща — Чобіток, Куряче передбачення, бажання, на чужих розмовах: опис

Ворожіння на Водохреща

Ворожіння на Водохреща

Так вже влаштована людина, але в будь-якому віці йому хочеться дізнатися, що його чекає у майбутньому. Хрещення Господнє є самим оптимальним днем для того, щоб дізнатися, що чекає попереду.

Чобітків

Для цього гадання вам знадобляться чоботи, які ви найчастіше носите. Візьміть лівий чобіток і перекиньте його через ворота. У випадку якщо ви живете в багатоповерховому будинку, тоді викиньте його з вікна. Потім підіть і подивіться, як він лежить. Якщо носком до вашої оселі, значить весь наступний рік ви проведете в цьому будинку. У випадку якщо він показує в протилежну сторону, то з великою ймовірністю можна сказати, що ви дуже скоро вийдете заміж.

Куряче прогноз

Для початку на підлогу в будинку насипте невелику кількість зерна. Розкладати його треба по всьому приміщенню, невеликими вогнищами недалеко один від одного. Потім запустіть в будинок курку (можна півня) і подивіться, як вона буде себе вести. Якщо вона відразу ж почне ходити по приміщенню і клювати зернятка, то можете не переживати, що прийшов рік принесе вам достаток і успіх. У разі якщо курка буде просто ходити і дивитися, то це не дуже хороший знак. Цілком ймовірно, що попереду вас чекають неприємності і невдачі.

Ворожіння на бажання

Отже, перше що ви повинні зробити, сходити в ліс і нарізати дрібних ялинових або соснових гілок. Ввечері у Святвечір винесіть дзеркало на вулицю і залиште її там на годину або два. Після цього внесіть його в будинок і пальцем напишіть на ньому своє бажання. Покладіть дзеркало собі під ліжко так, щоб напис була повернута до вас. Обкладіть його раніше заготовленими гілочками і лягайте спати. Якщо напис до ранку зникне, значить бажання збудеться.

Ворожіння на чужих розмовах

Підійдіть до вікна або дверей чужого будинку і прислухайтеся що там відбувається. Якщо ви почуєте крики і лайка, значить до наступного Водохреща не бачити вам спокою. У випадку якщо ви почуєте за стіною веселі пісні, музику або просто розмова, можете бути спокійні, попереду вас чекає все саме хороше.