Як ворожити на судженого-рядженого: способи. Коли можна ворожити на судженого і як це правильно робити?

Ворожіння на судженого-рядженого дуже популярне серед молодих дівчат. У нашій статті ми розповімо, які існують способи і правила проведення таких обрядів.

Зміст

Ми всі хочемо дізнатися про своє майбутнє, адже це дуже цікаво. Молоді дівчата найчастіше хочуть знайти судженого і вдаються до допомоги магії. Як же дізнатися, хто ваш обранець? Як його знайти? Коли ви його зустрінете? Ці питання завжди хвилюють і хочеться дізнатися хоча б щось, щоб не пройти повз. Для цього можна скористатися простими ворожіння на судженого, а ми вам про них розповімо.

Коли найкраще ворожити на судженого?

Коли ворожити на судженого?

Прийнято вважати, що кращим часом для такого ворожіння є ніч перед різдвом. Багато маги говорять, що ворожити таким чином можна протягом усіх святок. Вони тривають до хрещення, тобто — 19 січня. Езотерики стверджують, що якраз у цей час світ духів і реальності торкаються один до одного, а тому можна поглянути в майбутнє і дізнатися багато цікавого. За традицією всі гадання проводяться вночі.

Ще можна гадати в ніч на Івана Купала. Це ніч з 6 на 7 липня.

Якщо ви хочете спробувати ворожіння незалежно від свят, то кращої вночі з четверга на п'ятницю. Однак, ви повинні розуміти, що тоді результат можна отримати не зовсім реальний. Це обумовлено тим, що будні завжди заповнені різними справами і тому люди не так добре сприймають знаки. Так що велика ймовірність, що результат не збудеться. Так що гадати краще тільки тоді, коли у вас вистачає сил для відволікання від усього матеріального.

Як правильно проводити ворожіння на судженого: особливості, правила

Правила ворожінь

Безперечно, кожне певне ворожіння має проводитися з урахуванням певних рекомендацій. При цьому є деякі правила, яких потрібно точно дотримуватися, щоб отримати вірні дані.

  • В першу чергу, забезпечте тишу в приміщенні, де ви вирішили проводити обряд. Вам нічого не повинно заважати. Так що приберіть всі домашні прилади та вимкніть всі прилади.
  • Розслабтеся перед проведенням ритуалу і подбайте про гарному настрої. Будь-яке, навіть найменше напруга може стати перешкодою. Не схрещуйте ноги і руки, тому що це може стати перешкодою для енергії і зв'язок з містичним світом буде не настільки хорошою.
  • Перш ніж почати гадати, видаліть з лиця всю косметику і розпустіть волосся. Надіньте вільну і світлий одяг. Також приберіть всі пояси. Якщо ви носите прикраси, то теж зніміть їх.
  • Щоб побачити судженого, гадайте на самоті. Більше того, ви повинні дотримуватися таїнство. Якщо говорити простіше, то про це ніхто не повинен знати. В іншому випадку результат до навряд може бути вірним.
  • Повністю зосередьтеся на ритуалі і ви обов'язково побачите свого судженого. Так що приготуйтеся морально заздалегідь, щоб не злякатися. Головне, що результат можна отримати тільки за допомогою щирої віри і магії.

Як ворожити на судженого-рядженого: способи, популярні ворожіння, список

Ворожіння на судженого

Сон на майбутнього чоловіка

Цікавий метод — це ворожіння з гребінцем. До нього не потрібно особливо готуватися, досить просто розмістити його під подушкою. Коли будете вкладатися спати, скажіть:

Ворожіння з гребенем

Є й інший спосіб. Наберіть по наперстку солі і води, а потім з'їжте все це перед сном. Коли ви вже будете безпосередньо укладатися, то промовте:

Ворожіння з сіллю

Ще можна покласти гральних королів з будь колоди карт. Над ними скажіть:

Ворожіння з картами

Кожен король має своє значення. Так, піковий вказує на ревнивого нареченого або у старшому віці, червоний передбачає багатий шлюб, хрестовий вказує на нареченого воєнного чи підприємця, а ось бубновий — той, кого бажаєте ви.

Ворожіння на ім'я судженого

Якщо ви хочете поворожити, як звуть вашого судженого, то напишіть на кількох папірцях різні імена передбачуваних наречених. Помістіть це все в шапку або мішок і перемішайте. Залишилося тільки дістати одну з папірців і те ім'я, яке на ній буде написано і вказує на вашого судженого.

Гадання на нареченого на зернах рису

Ворожіння на рисі

Візьміть банку з рисом і тримаєте над нею ліву руку. Відкиньте всі думки і думайте тільки про те, що вам важливо, а потім задайте вголос питання. Далі рукою просыпьте крупу на серветку або навіть в чашку для зручності. Її підготуйте заздалегідь. Рисинків порахуйте. Якщо їх буде парна кількість, то це означає, що відповідь буде позитивною і навпаки.

Гадання на нареченого на цибулинах

Напишіть імена на цибулинах і поставте кожну воду проростати. Та, у якої паростки з'являться раніше всіх і є переможцем. Тут спрацьовує принцип папірців — яке ім'я буде на цибулині, той і буде вашим чоловіком.

Ворожіння на судженого для заміжньої

Приготуйте склянку води, ложку солі і папір з ручкою. Ще вам потрібна буде церковна свічка. Отже, напишіть на аркуші ім'я свого чоловіка і передбачуваної коханки. Після цього почніть палити лист, сіль і помішуйте говорите такі слова:

Ворожіння для заміжньої

Якщо сіль встигне розчинитися, поки горить лист, то значить чоловік вас не кине.

Гадання на нареченого на дровах

Ворожіння

Принесіть додому напередодні Нового року дрова і перерахуйте. Якщо вони будуть в парнім кількості, то значить вас в майбутньому році чекає заміжжя. Якщо ж їх буде непарна кількість, то ніяких змін не передбачається.

Гадання на нареченого на ложках

Кожному члену сім'ї потрібно наповнити ложку водою і винести на мороз. Якщо раптом вода почне замерзати і з'явиться поглиблення, то це до смерті. Якщо ж буде з'являтися горбок, то це говорить про щастя і удачі.

Ворожіння на судженого біля вікна

Таке ворожіння потрібно проводити біля вікна. Зачекайте, поки в квартирі стане тихо і всі будуть спати, вимкніть світло і сядьте біля вікна. Після цього пошепки промовте:

Ворожіння біля вікна

Якщо після цього, може і не відразу, пройде галаслива компанія або хтось закричить або засвистить, то це означає, що ваш наречений буде вигідною партією, тому що у нього багато грошей, а тиша буде говорити про бідність.

Ворожіння на судженого з кільцем

Ворожіння з кільцем

Для цього ворожіння потрібно дуже хороша концентрація. Потрібно склянку, має рівне дно. Крім того, він не повинен мати зображень або граней.

Наповніть склянку на третину водою і покладіть в нього перстень, але перед цим вичистити його. Після цього довго дивіться на воду і в центрі кільця намагайтеся розгледіти обличчя свого судженого.

Різдвяне ворожіння на судженого

Вже з назви зрозуміло, що ворожити таким чином можна на різдво. Потрібно заздалегідь підготувати дві гілочки ялини і дзеркало. Безпосередньо перед сном на дзеркалі треба написати ім'я чоловіка або бажання. Вранці можна вивчати результат.

Якщо підпис пропала, значить вас очікує успіх. Ваше бажання точно збудеться, або ви вийдете заміж. Якщо все на місці, то нічого не вийде. Імена краще на дзеркалі не писати, так як це вважається поганим знаком для цієї людини. Так що подумайте, може краще обмежитися бажанням?

Гадання на нареченого на свічці

Вважається, що в покров день, який припадає на 14 жовтня, шлюбний союз здобуває найбільшу потужність. У давні часи дівчата з самого ранку ходили до церкви і ставили свічки. По ним можна було гадати. Та, хто поставить свічку швидше всіх і вийде першою заміж.

Саме ж ворожіння по свічці досить простеньке. Треба просто подивитися на полум'я. Якщо воно тихе, то ніяких особливих подій і поганих речей не трапиться. Яскраве полум'я обіцяє цікаве життя, а якщо чути потріскування, то життя обіцяє бути веселою і багатим на події.

Тьмяне полум'я призведе до смутку і не довговічності, а червоний колір говорить про швидке горі.

Відео: Ворожіння: як побачити нареченого уві сні