Ворожіння на чорнильних плямах: правила, інструкція, значення плям та опис результатів

Методик ворожіння досить багато. Одним з варіантів є ворожіння на чорнильних плямах.

Цей спосіб ворожіння на чорнильних плямах доступний для кожного бажаючого привідкрити завісу над своїм майбутнім. Вам знадобляться тільки пір'яна ручка, чорнило (бажано чорні або червоні), абсолютно чистий щільний аркуш паперу (без розмітки або інших малюнків на ньому) і звичайний аркуш паперу для того, щоб точно сформулювати і записати питання. Саме завдяки невибагливості предметів, які використовуються в процесі, ворожіння на чорнильних плямах, як і ворожіння на чаї або кавовій гущі, дуже широко поширене.

Правила ворожіння на чорнильних плямах

Результат будь-якого ворожіння – це відповідь на питання гадающего, інтерпретований через призму досвіду ворожки і її інтуїції. А от якщо ви ворожите самостійно – все залежить від вас. Перш за все необхідно навчитися правильно ставити питання. Ну, і звичайно, підключати інтуїцію. Перед тим як почати ворожіння на чорнильних плямах обов'язково налаштуйтеся і виберіть ті питання, які вас дійсно турбують. Бажано, щоб у приміщенні були ви самі, і не було ніяких відволікаючих факторів.

Плями

У кожного виду ворожіння є свої етапи і правила. Щоб правильно здійснити ворожіння на чорнильних плямах слідуйте нашій інструкції:

 1. Пам'ятайте, що протягом усього процесу ви повинні пам'ятати про вашому питанні і тримати його в голові, не відволікаючись на інші думки.
 2. Аркуш паперу необхідно скласти вдвічі уздовж довгої сторони. Після цього розвернути лист і поставити праворуч і ліворуч позначки, що позначають верхню і нижню частини аркуша.
 3. Розташуйте аркуш паперу так, щоб згин був в горизонтальному положенні, а відмітка, що означає верх листа знаходилася зліва від вас.
 4. Візьміть другий аркуш паперу і, попередньо зі всією серйозністю обміркувавши питання, яке вам належить на ньому написати. Напишіть питання на листочку.
 5. Далі вам належить зробити чотири плями на листі попередньо вмочивши пір'яну ручку в чорнило. Робити плями потрібно посередині аркуша – тобто не справа чи зліва, а в середині починаючи у верхнього краю аркуша і поступово переміщаючись до нижнього.
 6. Повторіть дію, поставивши чотири чорнильні плями в правій частині листа. Намагайтеся, щоб вони не стикалися з тими плямами, які ви вже зробили в центрі.
 7. Тепер вам належить поставити плями з лівого боку від тих, що ви вже зробили в середині листа і праворуч.
 8. Зробіть відбитки одного боку аркуша на інший зігнувши його вздовж згину і щільно притиснувши.
 9. Розгорніть лист і почекайте, поки чорнило висохнути.
Від чорнила

У вас повинно вийти 12 плям.

Як трактують малюнок у ворожінні на чорнильних плямах?

Щоб отримати достовірний результат ворожіння на чорнильних плямах вам потрібно покласти перед собою аркуш паперу так, щоб позначка «верх» була вгорі.

Від чорнила

Вам належить поетапно трактувати три зони листа:

 1. Внизу аркуша зібрані всі моменти вашого життя, які змушують вас хвилюватися, а також все те, що є перешкодою для вашого розвитку, будь то кар'єрний ріст або душевний розвиток.
 2. В самому центрі аркуша зібрана суть вашого питання, ваш душевний стан на даний момент і ті переживання, з якими у вас пов'язана ситуація, в якій ви перебуваєте, ваше сприйняття її.
 3. Верхня частина листа підказує те, що вас чекає в майбутньому – можливі варіанти вирішення ситуацій і те, що вам потрібно зробити для її вирішення.
Плями

Всі плями трактуються в щільному взаємозв'язку з фігурами, які ви побачите на аркуші.

Значення геометричних фігур на папері у ворожінні на чорнильних плямах

Ворожіння на чорнильних плямах дає гадающему безліч підказок і ключиків до майбутнього. Основну смислове навантаження несуть фігури, які утворилися на папері.

 • Трикутник. Якщо трикутник, спрямований вершиною вгору – це означає, що вас чекає успіх. Але, як і все в цьому житті вам доведеться гарненько попрацювати для цього. Сила волі, рішучість та цілеспрямованість – ваші надійні партнери в цьому. Та ж фігура, спрямована вершиною вниз – теж хороший чинник, але говорить, що вам необхідно проявити інші якості. Щоб домогтися успіху треба стати м'якше, більше співпереживати оточуючим вас людям, а також запастися терпінням.
 • Квадрат. Ця фігура попереджає про те, що вас чекає довгий шлях, повний перешкод. Щоб все склалося саме так, як ви хочете, вам треба відключити емоції, перестати скаржитися і нити. Включіть логіку, проявіть наполегливість і цілеспрямованість – і все вийде. Особливо нелегко вам доведеться якщо квадрат проявився у верхній частині аркуша.
 • Прямокутник. Якщо на папері ви бачите прямокутник – ви не довіряєте собі і недостатньо об'єктивні по відношенню до себе. Вам необхідно поглянути на ситуацію ширше. Спробуйте почитати щось нове про цікавому для вас питанні або пошукати побільше інформації з різних джерел.
 • Ромб. Ваше небажання прийняти прийдешні зміни і змінити своє життя, у відповідності з ними постійно приводить вас до проблем. Можливо, саме час набратися сміливості і взяти невідворотне майбутнє?
 • Круг – фігура неоднозначна. Розташований у нижній частині аркуша – вам доведеться зробити вибір з примусу, в середині листа – ви самі приймете необхідне рішення. Якщо ви побачили коло вгорі аркуша – це підказка до того, що вам скоро надійде вигідна пропозиція. Також коло є знаком того, що ви перебуваєте під опікою божественних сил.
Коло
 • Два кола або овалу – вас чекають сварки і розлучення. Якщо фігури з'єднані лінією – шанс на примирення все ще є. Якщо один з кіл знаходиться у верхній частині аркуша – ви обов'язково помиріться.
 • Криві лінії і тупі кути – вказують на те, що ви перебуваєте в дуже нестабільній ситуації. При цьому і всередині вас – невизначеність, ви неврівноважені і неадекватно оцінюєте ситуацію, з-за чого псуються ваші відносини з людьми навколо вас. Якщо лінії знаходяться в середній частині аркуша – вам треба заспокоїтися, не приймайте рішень зопалу. Якщо у верхній частині – зосередьтеся і постарайтеся зробити так, щоб ваші дії були максимально точними.

Відео: Значення чорнильних плям