Ворожіння на цифрах: за способом написання, на майбутнє, на любов, для відповіді на важливе питання, за значенням імені

Ворожіння в різних його варіаціях використовувалося дуже давно. У даній статті ми розглянемо один з його варіантів — ворожіння на цифрах.

Ще в часи наших предків існувало чимало ворожінь на цифрах. Будь-який предмет має в собі якої-то числову комбінацію. Вони різні за складністю. Ці комбінації втілення минулого, теперішнього і майбутнього. Саме тому настільки популярними вважаються ворожіння з допомогою цифр.

Ворожіння на цифрах за способом написання

Протягом довгого часу методи ворожіння на цифрах удосконалювалося, і виникало безліч варіантів використання простих і досить складних чисел. До сих пір люди не забувають і про старі способи ворожіння. Однак виникло ще чимало нових. Вони існують у тандемі. Для однієї категорії людей більш прийнятне ворожіння по цифрам, яке містить магію. Для іншої категорії прийнятний новомодний варіант пророкування майбутнього за допомогою чисел. Існує й категорія людей, які не вірять ні в які способи ворожіння і роблять це тільки для того, щоб повеселитися, і добре провели час.

Проведені дослідження довели, що почерк людини може багато чого розповісти про власника і навіть більше, ніж він думає. Розповісти про характер, стан здоров'я, що він відчуває, що його турбує і визначити навіть здібності, якими він володіє. Така ж ситуація і з цифрами. Так само як і при написанні слів у людини є особлива техніка написання чисел. Деякі пишуть їх досить близько, майже стикаючись, інші – на чималій відстані, а третині – нахиляють їх ліворуч або праворуч. Є індивіди, які пишуть дуже швидко, а є, які старанно виводять кожне число.

В залежності від настрою і інших факторів, що людина здатна писати числа і літери зовсім по-різному.

Писати

Насправді, це досить легко. Перед початком ворожіння на цифрах людина пише в колонках цифри одну за одною. І це все, що потрібно, щоб охарактеризувати людину і зробити висновки.

 1. Цифри нахилені в ліву сторону – ця людина беззахисна, слабохарактерний, він не здатний постояти за себе. Йому постійно потрібна підтримка і допомога.
 2. Цифри нахилені праворуч – людина досить м'який і вразливий. У роботі він обов'язковий. Керувати він не здатний. Те, що йому скажуть, що він зробить беззаперечно, їм можна легко маніпулювати.
 3. Вертикальні цифри говорять про сильний за характером людині. Ще в юності він визначив свою мету в житті і їй слід. Він дисциплінований і вимагає такого ж від інших.
 4. Коли людина пише 2 і 3 з завитками, це означає, що людина не здоровий.
 5. Цифри 4, 7 мають форму ниточки – це людина слабка і фізично підготовлений.
 6. Цифра 5, написана у формі зигзага розповідає про неврівноважену психіку людини, постійних нервових зривах і нервозності.
 7. При написанні цифри 8, людина нижню частину робить ширший, ніж верхній. Така людина одержимий пристрастю.
 8. Число 9 з чималою верхньою частиною, і хвостиком нагадує стрілку – ця людина володіє сильною енергетикою, великою силою волі.
 9. Дрібні цифри свідчать про те, що більшою мірою слова людини не підкріплені вчинками та діями. Він боязкий, і більше теоретик, а не практик.
 10. Великі цифри пише людина, яка марнотратний. Він не знає, як економити, витрачати гроші наліво і направо, і постійно в боргах.
 11. Акуратність написання цифр у стовпчиках говорить про організації, самодисципліну. Всі його дії обмірковані.
 12. Стовпчики, в яких розміщені цифри неакуратно – особа має грандіозними планами. Але насправді це розсіяний людина, яка шукає допомоги.
 13. Вигин в лівий бік — по натурі це складна людина. З ним важко спілкуватися навіть на елементарні теми. Він підвладний агресії і запальності, постійно влазить в конфліктні ситуації.
 14. Якщо колонки йдуть вправо – ця особа сповнена енергії та руху, з нею легко знайти спільну мову, і досягати нових висот.
 15. Якщо колонки йдуть вліво – егоїстична особа, на людей дивиться зверхньо.
Можна визначити характер

Враховуючи все викладене, людина має право сама вирішити, змінюватися чи ні. Зворотний зв'язок допомагає скорегувати почерк.

Ворожіння на цифрах: передбачення майбутнього

Щоб почати ворожіння на цифрах слід підготувати ручку і листок паперу. Вимовте питання вголос, який буде максимально точним і лаконічним. Він повинен бути пов'язаний зі справою, яку ви почали раніше. Папір слід розірвати на 9 шматочків і кожен підписати в послідовності від 1 до 9. Покладіть шматочки в ємність і навмання витягніть число, постійно думаю про питанні.

Число, яке ви витягли, і нестиме в собі відповідь.

Цифри

Тлумачення:

 • 1 – старт до виконання бажань. Початок нового життєвого етапу, який буде спрямований на добрі зміни.
 • 2 – вам належить зробити нелегкий вибір. З існуючих варіантів, слід вибрати тільки один. Через це для досягнення мети буде потрібно час.
 • 3 – основа, для реалізації мрії вже існує. Щоб все обійшлося без проблем, варто не гальмувати, а йти вперед. Ваша наполегливість і зосередженість на результаті допоможе вам довести справу до кінця.
 • 4 – існує кілька відповідей. Поставлене питання виходить з рамок гармонії, що передбачає повернути минуле — відповідь буде позитивною. Якщо задаючи питання, ви хотіли дізнатися про розвиток, наприклад, збільшення прибутку, то число 4 буде вказувати на зупинку в справах. Не варто засмучуватися, якщо вас не задовольнила відповідь, просто зараз для цього не найкращий час. Не поспішайте.
 • 5 – питання, яке ви задали, буде досягнутий, але потрібно чимало сил, будуть виникати проблеми, вирішити які буде нелегко. Перш ніж приймати рішення варто не раз подумати і зважити всі за і проти, щоб потім не розплачуватися за необдумані вчинки.
 • 6 – усі перешкоди усунені. Для досягнення поставленої мети не потрібно багато зусиль. Успіх і перемога не змусять себе чекати.
 • 7 – чекають складні перевірки. Ваша цілеспрямованість допоможе впоратися з усіма випробуваннями і досягти мети. Основне завдання – йти вперед, тоді заплановані цілі принесуть успіх більшою, ніж ви планували.
 • 8 – старання, що використовувалися при досягненні поставленого завдання, збільшаться. Думайте тільки про мету, до якої прагнете. Якщо ви досягаєте все з добрими думками та діями, то доля винагородить вас. Якщо навпаки, то чекайте невдачі.
 • 9 – завдання виконано, не вистачає лише останнього етапу, щоб справу було завершено. Уважність та обережність при досягненні мети порадує вас позитивним результатом. Якщо ви керувалися чужими, не зовсім правильними принципами, то і результат буде непередбачуваним.

Ворожіння на цифрах здатне розкрити найпотаємніші таємниці майбутнього.

Як дізнатися, любить вас людина з ворожіннями на цифрах?

Наявність великої кількості способів розпізнання істинної любові, допомагає дізнатися, які почуття до вас відчуває той чи інший людина, можливо майбутнє разом. Найбільш простий спосіб все це дізнатися, це гадання на цифрах.

Підготуйте аркуш паперу в клітинку і ручку. Постійно думайте про коханого. Навіть такі дрібниці, як колір очей, риси обличчя – будуть корисні.

На листку напишіть цифри від 1 до 100 так, щоб в кінцевому підсумку вийшов квадрат. Ви можете розміщувати цифри по порядку або в хаотичному порядку, навіть не настільки важливо, скільки їх буде в рядку або стовпці. Головною умовою буде останнє число – воно має відповідати даті ворожіння. Далі приступаємо до викреслювання цифр. Ті, які при додаванні утворюють 10, прибираємо, також нам не потрібні повторювані числа. Коли ви закінчили, слід підрахувати залишилися числа.

Пишемо цифри
З'єднуємо десятки

Відповідь:

 1. Ви будете щасливі, але без коханого.
 2. Ваші відносини будуть довгими і щасливими.
 3. Варто бути на сторожі, ваш улюблений обзавівся коханкою.
 4. У чоловіка з приводу вас грандіозні плани на майбутнє.
 5. Етап дружніх відносин закінчився і зараз дозріває щось більше.
 6. Ви навряд чи досягнете взаємності у своїх почуттях, ваш коханий любить іншу.
 7. Вас ревнують до суперника. Вам небайдужі.
 8. Не пройде і місяця, як ви дізнаєтеся про його почуття.
 9. Ніщо не зможе вплинути, щоб зміцнити ваші відносини. Ви незабаром розійдетеся.
 10. Скоро він нагадає про себе.
 11. Вас чекає романтичне побачення.
 12. Серйозна розмова між вами розставить всі крапки і змінить вашу долю.
 13. Весілля не за горами.
 14. З упевненістю можна сказати, що почуття, які ви відчуваєте до молодій людині, взаємні.
 15. Ваш хлопець жадає зустрічі з вами.
 16. Не засмучуйтеся, у людини, якого ви так прив'язані, немає ніяких почуттів по відношенню до вас.

Ворожіння на цифрах: отримуємо відповідь на важливе питання

Досить часто ви не знаходите собі місця від проблем, які вас турбують. Варто якомога швидше вирішити їх, щоб дурні думки не лізли в голову і не мучили вас. На допомогу прийдуть всі ті ж числа, але в тандемі з літерами. Це гадання допоможе дати відповідь на запитання та передбачити успіх. Головний момент, який варто враховувати, – це конкретика в питанні, чим точніше він буде, тим ближче і правильніше буде відповідь.

Що необхідно для ворожіння?

Відповідально поставтеся до питання, на який хочете дізнатися відповідь. Коректно питання слід задати в перший раз, інакше не виключено, що наступного разу відповідь буде неправильним. Слід по порядку записати всі букви алфавіту, крім голосних. Пронумеруйте приголосні літери. Другий етап полягає в нумеровании всіх приголосних букв у вашому питанні. Якщо трапляється збіг, то цифра буде та ж, що і в першому значенні. Наприклад, С-1, С-1, К-2...

Далі перемножуємо цифру в питанні з цифрою алфавіту. Потім число, яке вийшло, поділяємо на 7. Число, яке ви отримали, буде означати день тижня. Щоб дізнатися який саме, пронумеруйте їх: воскресіння буде відповідати число 1, понеділка – 2 і т. д.

На любов

Значення результату:

 1. Це відноситься до неділі. Це позитивний результат. Все задумане принесе перемогу, проблеми обійдуть вас стороною.
 2. Понеділок завжди вважався легким днем, тому щоб досягти чогось варто докласти чимало зусиль.
 3. Вівторок передбачає вирішення питання не в позитивну для вас сторону. На будь-яке питання відповідь буде негативним.
 4. Середа успішний день. Ви отримаєте те, чого хотіли і навіть трохи більше. Не виключені сюрпризи.
 5. Четвер здатний перенаправити всі негативні моменти в позитивний результат справи. Всі кроки, які ви робите правильні.
 6. В п'ятницю можна відпочити. Віддайте всю всмак долю. Вона вас не засмутить.
 7. Субота буде сприяти сприятливому результату справи.

Ворожіння на цифрах: значення імені

Ім'я людини наділене особливим змістом. У момент, коли з якихось причин людина вирішує змінити ім'я, він піддає себе впливу нечистої сили, змінюється образ і навіть характер взаємин з оточуючим його світом. Кожна буква імені володіє числовим еквівалентом. Підсумовуючи числа імені і дати народження, ми отримаємо число, за допомогою якого можна багато чого розповісти про характер і якостях людини.

Числовий алфавіт

Перед початком ворожіння слід пронумерувати літери вашого імені. Додаємо їх. Далі переходимо до розшифровці.

 • 1 – число індивідуальності. Його відсутність може сказати, що людина несамостійний, йому постійно потрібна допомога у вирішенні будь-яких проблем. Щоб це виправити, потрібно постійне спілкування з цікавими особистостями. Не зациклюватися на своїх комплексах та проблеми. Присутність даного числа характеризує людину як впевненого в собі, незалежної, здатного досягати поставлених цілей. Якщо таких чисел декілька, то людина любить керувати іншими людьми, це хороший керівник. Але йому це не завжди подобається.
 • 2 – символ спілкування. Відсутність цього числа говорить про невміння людини спілкуватися з оточуючими його людьми. Людині, яка починає закриватися від оточуючих, потребує спілкування з більш балакучими людьми. Постійне спілкування з іншими допоможе впоратися з проблемою. Переважання цифри «2» має протилежне значення, ніж її відсутність. Такі люди відкриті, мають свій погляд на життя і висловлюють це. Якщо цифр більше ніж дві, то у людини переважає якість догодити всім і кожному. Ті, хто помітив це, починають маніпулювати цією людиною і зловживання його довірою.
 • 3 – відсутність даного числа говорить про нестачу дипломатичності. Наявність говорить про те, що людина все сказане підкріплює справою і не кидає даремно слова на вітер. Він хороший організатор. Переважання говорить про те, що людина здатна взяти кілька справ одночасно, але в підсумку не закінчити, жодного.
 • 4 – відсутність говорить про неорганізованість, непостійності і страх відповідальності. Наявність говорить про бажання все робити по порядку, ставитися до справ з почуттям обов'язку. Такі люди працьовиті. Переважання даної цифри вказує на впертість і непоступливість характеру.
 • 5 – символ змін. Її відсутність вказує на панічну боязнь до змін навіть незначним. Її наявність говорить про любов до пригод, авантюр, прагнення пізнавати нове. Перевага – відсутність цілеспрямованості, наполегливості. Такі люди в постійному пошуку чогось нового. Ніколи не закінчують розпочате.
 • 6 – символ єдності. Відсутність свідчить про безкомпромісність, зарозумілості і несерйозності. Її наявність говорить про хороших комунікабельних здібності, вміння поступатися. Перевага – крайней терпимості.
 • 7 – символ бездоганності. Відсутність говорить про досить нелегкий характер. Наявність – беззахисність, бажання пізнавати нове. Це люди творчих професій, вони вміють бачити прекрасне в усьому, що їх оточує. Переважання говорить про любов до ідеалізації. У більшій частині це не добре. Так само це свідчить про надмірне фатализме.
 • 8 – символ матеріального благополуччя. Відсутність свідчить про фінансові труднощі. Наявність – фінансова незалежність, прагнення зайняти високу посаду і домогтися перемоги в усіх починаннях. Переважання говорить про людину як природженого підприємці, що володіє величезним потенціалом. Його перемога понад усе, він йде по головах у прямому і переносному сенсі.
 • 9 – відсутність говорить про самозакоханість, гордість і іноді надмірної жорстокості. Існування – про милосердя, співчуття, прагнення змінити світ на краще. Перевага – небажання бачити помилки інших людей.
 • 11 – цифра влади. Наявність свідчить про амбітність, здатності досягати поставлених завдань. Недолік говорить про інертності, апатії, бездіяльності. В імені присутні більше двох чисел «11» — деспотизмі.
 • 22 – мудрість. Ці люди здатні мислити масштабно і виходити за межі розуму. Вони мають дотепністю, рідкісними здібностями. Якщо цієї цифри немає імені, то такий чоловік інфантильний і наївний. Перевага – здатність досягати успіху в будь-якій сфері діяльності. Вони знаходять себе в політиці. У більшості випадків домігшись успіху, вони впадають в депресію, так як хочуть все більшого і більшого.
Цифри

Кожна людина хоч раз замислювався про своє майбутнє, але варто враховувати, що будь-яке ворожіння впливає не тільки на вашу долю, але і на ваше здоров'я і на оточуючих вас рідних людей.

Щоб не нашкодити ні собі, ні близьким варто запам'ятати та дотримуватися правил:

 • Всі думки повинні бути позитивними, спрямовані тільки на конкретне питання.
 • Будь-який відступ у бік неправильний дасть відповідь на поставлене питання, і здатне негативно позначиться на вашому майбутньому.
 • Заборонено гадати більше ніж 2 рази в місяць. Результат не буде вірним і забере позитивну енергетику у вас.
 • Слід дотримуватися інструкцій і тоді все вийде.

Магія вірний помічник, тільки коли це дійсно необхідно. Ваша інтуїція і серце підкаже правильне рішення.

Відео: Цифрове ворожіння