Гадання на кохання хлопця або чоловіка по імені та прізвища: види ворожінь, опис. Як по імені, прізвища, по батькові дізнатися звички, характер людини, його ставлення і любов до мене: ворожіння

Зараз не проблема в інтернеті знайти інформацію, як поворожити на судженого. У цій статті ви дізнаєтеся, як можна з допомогою імені, по батькові, прізвища дізнатися чи підходить вам людина чи ні.

Не секрет, що слова складаються зі звуків. Вони мають пряму дію на людей, особливо в ті моменти, коли знайомі називають їх по імені. Найцікавіше, що таке відбувається не один раз на добу. Дослідники вважають, що це впливає на людину, формує його особистісні якості і характер.

Крім того, дізнатися про сумісність молодих людей можна за їх імені, прізвища, по батькові. Таке ворожіння пророкує майбутні відносини пари. Давайте зупинимося на цьому детальніше.

Гадання на кохання хлопця або чоловіка по імені та прізвища: види ворожінь

Вже в юному віці підлітків хвилює особисте життя. Та й не тільки підлітки мріють про кохання, це почуття необхідно одиноким душам, романтикам і навіть скептикам. І коли довгоочікувана любов так і не відвідує душу, то люди, щоб дізнатися свою долю починають гадати — особливо подобається займатися цим дівчатам і жінкам. Існує безліч народних марновірств, коли краще гадати. Доленосні передбачення можна отримати в новорічні свята, а саме з 6-го по 19 січня, в особливості:

 • 13 січня
 • 18 січня
Хто буде звуженим?

Всі види ворожінь і не перерахуєш, мабуть, найпопулярнішими є: ворожіння на ім'я молодої людини на картах.

 1. Для цього візьміть нову колоду карт. Приблизно розділіть її на стільки частин, скільки букв в імені чоловіка. Причому береться повне ім'я. Наприклад, якщо хлопця звуть Саша, то карти ділите на дев'ять частин. Повне ім'я — Олександр (9 літер). Якщо хлопець брюнет, то йому відповідають чорні масті. Червоні картки в нижньому ряду приберіть.
 2. Далі продовжуйте ворожіння за тією ж схемою, тільки вже розкладаєте карти на чотири букви (по імені — Саша). Кладіть їх сорочкою до верху один на одного.
 3. Після візьміть першу купку і розкладіть на три залишилися.
 4. І теж саме зробіть з першою з трьох купок карт.
 5. Тепер по черзі беріть дві карти з кожної стопки карт. Якщо трапляються однакові (два короля, дві дев'ятки, два валети), відкладайте їх окремо.
 6. Решта просто відкладіть в одну стопку. Залишається подивитися, що вас чекає з цією людиною.

Як розтлумачити значення парних карт:

 • Дві шістки, означають шлюб, чотири — вічний союз.
 • Дві сімки, означають зустріч, чотири — побачення і не більше.
 • Дві вісімки, можливо приємне спілкування, чотири — до сварки.
 • Дві дев'ятки, вас чекає любов, а чотири — вічна любов назавжди.
 • Дві десятки — симпатія, чотири — можливі розчарування через брехню.
 • Два валети, буде швидке розчарування, чотири — марна знайомство.
 • Дві дами — марні надії, чотири — обговорення.
 • Два королі — ви залишитеся друзями, чотири — велика дружба, що з часом переросте в любовні відносини.
 • Два туза — секс на першому ж побаченні, чотири — тривалі відносини.
Ворожіння на картах на любов

ВАЖЛИВО: Коли будете растасовывать колоду, уявляйте собі того чоловіка, на якого гадаєте.

Ще існує ряд ворожінь, серед них:

 • Ворожіння на ім'я майбутнього чоловіка. Візьміть невеликі шматочки паперу і на кожному напишіть ім'я хлопця. Покладіть під подушку. Вранці, прокинувшись, витягніть один папірець. Те ім'я, яке на ній вказано і буде відповідати імені вашого майбутнього чоловіка.
 • Просте гадання на рушнику. Якщо ви білий рушник повісите на ніч на вулиці і попросіть, щоб коханий прийшов і обтерся їм, то вранці побачивши сире або мокре рушник, можете бути впевнені, що у вас скоро зав'яжуться любовні відносини.
 • Особливо добре гадати в селі на кидання взуття за паркан. Коли кидок зробите, швидше виходьте за двір і дивіться куди дивиться носок, вашого чобота. Якщо він повернений на ваш будинок, то нічого серйозного вас не чекає в цьому році. Якщо в іншу сторону, то скоро ви познайомитеся з молодою людиною.
Ворожіння перед Хрещенням
 • Ще одне ворожіння на ім'я. Щоб дізнатися ім'я свого майбутнього чоловіка, дівчатам треба вийти на вулицю і у перехожих чоловіків дізнатися, як їх звуть. Те ім'я, яке назвуть дівчині і буде у її чоловіка.
Він підходить для відносин?
 • Здавна дівчата ворожили на обручку. Для цього достатньо взяти у батьків кільце, підвісити його на волосся. Запалити дві свічки, поставити біля неповного склянки з водою. Потім над поверхнею води опустіть колечко, уважно слухайте, яке ім'я воно настукає об стінки склянки. Ще підрахуйте кількість ударів. Ті, які встигнете підрахувати і враховуйте. Через стільки років ви знайдете дружина.
Ворожіння про звуженому на кільце
 • Ворожіння на дзеркалах слід проводити в одній кімнаті і бути обережною. Для процесу знадобиться повна тиша, два дзеркала і дві свічки. Запаліть свічки і з двох дзеркал сформуйте коридор. Попросіть судженого з'явитися до вас. Іноді доводиться чекати довго. Потім спочатку коридору з'явиться розмите зображення вашого майбутнього чоловіка, він почне рухатися до вас, не чекайте до останнього. Як побачите його складіть дзеркала лицьовою стороною вниз і включіть світло. Свічки потушкуйте.

Ворожіння, передбачення по імені, прізвища на відносини, любов коханого хлопця, чоловіка з використанням нумерології: опис

Щоб зробити дане передбачення, необов'язково мати екстрасенсорні здібності або ж бути відьмою. Такі процеси вважаються лише частиною безпечної магії. Їх не складно проводити в домашніх умовах, вони доступні і не здатні привести комусь шкоду.

Секрети ворожіння на цифрах

Щоб визначити будуть у вас стосунки чи ні достатньо:

 1. Взяти зошит і ручку. Далі запишіть своє ПІБ повністю на одній сходинці. Ті букви, що повторюються в імені — записувати в ряд необов'язково, достатньо написати під тією ж буквою першого ряду внизу.
 2. Наступним дією зробіть те ж саме з іменем свого обранця.
 3. Тепер справа за нумерологією. Під кожним стовпцем треба записати відповідну цифру кількості букв.
 4. Якщо одна буква, то напишіть — 0. Якщо дві літери, три і т. д., то її код -1.
 5. Складіть всі цифри. Якщо вийде двухзначное число, то складіть його ще раз.
 6. Якщо і після цього двухзначное число, то робіть додаток до тих пір, поки не вийде однозначне.

Трактування отриманого результату наступна:

 • одиниця — у вас все буде добре
 • двійка — все залежить від вашого бачення відносин
 • трійка — тривалих стосунків у вас не буде (максимум рік)
 • четвірка — ви вступите в шлюб з цією людиною і у вас будуть діти
 • п'ятірка — допоможіть коханого і все вийде
 • шістка — ініціативу повинен проявляти молодий чоловік
 • сімка — малоймовірні які-небудь відносини
 • вісімка — не варто тратити час на людину
 • дев'ятка — багато перешкод ззовні.
Ворожіння на коханого під Новий рік

ВАЖЛИВО: За такий же системі можна зробити підрахунки і за вашим дат народження. Достатньо скласти всі цифри і прочитати тлумачення.

Як по імені, прізвища, по батькові дізнатися звички, характер людини?

Звукові хвилі можуть негативно та позитивно впливати на людину. І ім'я людини, в тому числі, має великий вплив на нього. Відповідно і такі звуки здатні сформувати характер, душевні якості.

Ворожіння по імені і року народження на судженого

Навіть в давнину про це знали. А маги могли здійснювати вплив на людей завдяки імені. Нумерологи ж визначили, що кожен індивідуум має чотири цифри, що роблять величезний вплив на всі сфери життя особистості і на майбутнє.

Три перші цифри знаходяться в ПІБ особи, а одна остання — в дату її народження. Щоб визначити числові значення, треба кожну літеру записати у вигляді цифри. Так А в алфавіті — перша і їй відповідає цифра -1, В — 3, Д — 5 і т. д. Потім залишиться всі записані числа скласти, щоб вийшла одна цифра. Треба зробити такі складання з ім'ям, по батькові, прізвищем і роком, місяцем та числом народження. Вийде чотиризначне значення.

Магія ворожінь

В результаті можна дізнатися, якою людина, що вас цікавить, які якості характеру у нього переважають.

 • Одиниця — цілеспрямована особистість, має більшу впевненість, любить командувати. Є величезний потенціал для кар'єрного підняття по сходах, легко може реалізувати задумане.
 • Двійка — має проблемні відносини з близькими, протилежною статтю. Неординарна особистість. Присутні в характері довірливість, м'якість.
 • Трійка — духовно розвинена людина, має багату внутрішню силу, готовий принести себе в жертву заради щастя коханої людини, рідних.
 • Четвірка — переважають проблеми в грошовому плані, зате витривалий має великий потенціал в організаційних заходах, завжди знаходиться в лідерських позиціях.
 • П'ятірка — трохи егоїстичний, зате багатогранний, любить пізнавати нове, часто забуває те, про що обіцяв.
 • Шістка — господарник, добрий чоловік, обходить всі конфліктні ситуації стороною, здатний приймати важливі рішення, трохи романтичний.
 • Сімка — в характері переважає стриманість. Особистість може ладити з людьми, успішна, може знайти вихід з будь-якої, навіть найскладнішої ситуації.
 • Вісімка — надто обережна людина, яка ще має складний характер. Іноді грубить, має завзятістю і внутрішньою і зовнішньою силою.
 • Дев'ятка — ніжний, вразливий, мрійливий індивідуум. Здатний відкласти всі справи, навіть дуже важливі на потім, якщо йому зараз комфортно і добре.

Як по імені, прізвища, по батькові дізнатися ставлення і любов хлопця, чоловіка до мене: ворожіння

Трохи вже говорилося раніше, як за допомогою чисел з імені, прізвища та по батькові визначити — цей ваш чоловік чи ні. Давайте розглянемо спрощену версію ворожіння, таку зможуть освоїти навіть гуманітарії, які мають проблеми з математикою.

Буде він з тобою чи ні?

Для цього напишіть ім'я коханого на листку паперу, підрахуйте кількість букв. Складіть їх, щоб вийшло однозначне число. Далі вивчіть, що означає даний результат.

 1. У цієї молодої людини вже є дівчина.
 2. Він не бачить у вас потенційної своєї супутниці життя.
 3. Ви йому симпатичні, у вас будуть відносини.
 4. Можливо вас очікує поцілунок вже на першому побаченні.
 5. Це не ваш чоловік, цурайтесь його.
 6. З усіх дівчат він вибере саме вас, але відносини перервуться з-за розлучниці.
 7. Хлопець не бачить вас поруч з собою, адже ви зустрічаєтеся з іншим.
 8. Вас чекають швидкоплинні стосунки, все може закінчитися в будь-який день.
 9. Він закоханий у вас вже давно, але не може зважитися зізнатися в цьому.

З допомогою простих ворожінь, описаних вище ви зможете дізнатися — чи чекати вам любові в найближчому майбутньому або ще почекати з цим питанням.

Відео: Ворожіння на ім'я коханого