Икалка в неділю денна і нічна по часу доби, години правдива — визнання в любові, для дівчат, жінок, чоловіків: список прийме. До чого гикавка в неділю по часу: прикмета

Стаття пропонує вам основні передбачення для недільної икалки.

Икалка любовна денна в п'ятницю по годинах для дівчат, жінок, чоловіків правдива

Заглянути в майбутнє і передбачити майбутні події вам допоможе икалка – класичний спосіб ворожіння. Для цього просто запам'ятайте час, в яке вас застала гикавка, і загляньте в список прогнозів.

ВАЖЛИВО: Икалка – це суворе ворожіння по днях тижня і тому для кожного передбачення важливо не переплутати список: понеділок, вівторок, середу і так далі. Неділя, приміром, день не сприятливий для серйозних рішень, він підходить для відпочинку та налагодження стосунків з оточуючими.

Передбачення для «денної икалки»:

05.00-06.00 – Ваш улюблений чоловік скоро порадує вас несподіваним сюрпризом. Чекайте з нетерпінням з ним зустрічі і приємного проведення часу. Можливо, ви отримаєте запрошення на побачення.

06.00-07.00 – Готуйтеся до того, що всі події і плани підуть не так, як ви очікували. Однак зміна подій дуже позитивно вплине на ваше життя і привнесе в неї щось нове.

07.00-08.00 – Чекайте неприємностей, але нехай вони вас не змушують нервувати. Спокійно перенесіть всі життєві проблеми і винесіть свої уроки. Все що не трапляється, все на краще!

08.00-09.00 – На жаль, у вас зараз настала «чорна смуга», а тому постарайтеся убезпечити себе від будь-яких серйозних рішень, підприємств, покупок і поїздок, щоб потім про це не шкодувати. Найкраще, що ви можете зробити – це відпочити або спокійно провести час з рідними.

09.00-10.00 – Останнім часом ви дуже слабкі, малоактивні, не хочете працювати і мало спілкуєтеся з людьми. Причиною тому ослабла аура, яка просто «вимагає» відпочинку. Візьміть відпустку або поїдьте в подорож на вихідних. Відпочиле тіло поверне вам сили та натхнення.

10.00-11.00 –Готуйтеся до обману. Зрадить вас людина з близького кола спілкування. Це може бути колега або хороший друг. Щоб не стати жертвою, постарайтеся уникати будь-яких конфліктних ситуацій.

11.00-12.00 – У найближчому часі вас чекає запрошення на веселе свято. Сміливо беріть його і вирушайте в гості, на вечірку, концерт або сімейний вечерю. Такий захід дозволить вам відпочити «тілом і душею».

12.00-13.00 – Икалка передвіщає вам море позитиву і радісних емоцій. Проведіть час з близькими та друзями, коханою людиною. Не сидіть вдома і не працювати понаднормово, не займайтеся побутовими справами, моральний відпочинок і веселощі піде вам на користь.

13.00-14.00 – Зовсім скоро вас застане низка дрібних неприємностей, переживши які ви станете сильнішими і мудрішими. Сприймайте ці проблеми, як життєві уроки, послані для того, щоб ви знайшли досвід.

14.00-15.00 – Ваша на перший погляд безневинна жарт може виявитися серйозним приводом поскандалити з близькою людиною. Постарайтеся тримати язик за зубами» найближчим часом і не намагатися когось образити.

15.00-16.00 – Икалка передвіщає вам несподівану, але дуже приємну зустріч з людиною протилежної статі. Можливо, у вас вже були з ним стосунки, так як явно відчувається інтимний зв'язок. Вам слід заздалегідь налаштуватися на зустріч і бути «у всеозброєнні», щоб зачарувати цю особистість.

16.00-17.00 – Неприємність виразно трапиться з вами зовсім скоро. Будьте готові до будь-яких новин і проблем, заздалегідь налаштуйте себе на кращий результат справ і при нагоді не відмовляйтеся від допомоги близьких!

17.00-18.00 – Придивіться до того чоловіка, якого ви називаєте кращим другом. Не обманює він вас? Не заздрить він вам таємно? Можливо, саме він став причиною вашої низки проблем і невдач. Вам слід серйозно поговорити і вирішити свої конфлікти.

18.00-19.00 –Икалка впевнено радить не довіряти сліпо тим, кого ви любите, особливо якщо мова йде про кохану людину. Ви повинні самостійно організовувати своє щастя і не слухати чужих порад. Так ви уникнете безлічі проблем в особистому житті!

19.00-20.00 – Кохана людина здивує вас несподіваним подарунком найближчим часом. Постарайтеся його віддячити або зробити взаємний сюрприз. Робити один одному несподівані подарунки – секрет ваших хороших відносин.

Икалка на неділю по часу доби

Икалка любовна нічна у середу по годинах для дівчат, жінок, чоловіків правдива

Нічна икалка може застерегти вас від багатьох подій на день прийдешній. Прислухайтеся до прогнозам і постарайтеся зробити правильні висновки.

Нічна «любовна икалка» по годинах:

20.00-21.00 – Наступний тиждень для вас буде наповнена чуттєвістю і романтикою. Причиною тому нова любов або спалах пристрасті вже в існуючих відносинах. Сміливо біжіть на побачення, даруйте та приймайте подарунки, цілуйтеся під дощем і гуляйте під місяцем, таких переживань ви більше не відчуєте ніколи!

21.00-22.00 – Икалка впевнено вважає, що якщо щось у вас не вийшло, слід спробувати ще раз. Удача буде на вашому боці, варто лише докласти зусиль!

22.00-23.00 – Скоро ви отримаєте повідомлення від коханого. Це може бути маленький подарунок з запискою, приємна СМС-ка на ніч або справжнісіньке лист з освідченням. Вам слід відповісти йому (їй) з тієї ж чуттєвістю!

23.00-00.00 – щось вас дуже розсердить найближчим часом, але всіма силами намагайтеся заспокоїтися і вгамувати свою лють, щоб не псувати стосунків з оточуючими: друзями, колегами, близькими.

00.00-01.00 – Вірте чи не вірте, але до вас прийдуть «несподівані гроші». Погодьтеся, звістка приємне і потрібне. Постарайтеся витратити ці гроші тільки на себе, щоб отримати приємні емоції і стати трішки більш впевненим у собі людиною!

01.00-02.00 – Будьте готові до того, що розслабитися не вийде. Невдовзі ви отримаєте великий обсяг роботи, який повністю займе ваші думки і руки. З одного боку це добре, адже труб буде сповна винагороджена, а з іншого – ви ризикуєте зіпсувати стосунки з коханими, приділяючи мало їм часу.

02.00-03.00 – Икалка передвіщає вам великі грошові розтрати, з-за чого ви навіть можете посваритися з коханою людиною. Постарайтеся не витрачати гроші на не потрібні речі, обмежуючись самим необхідним.

03.00-04.00 – у вас напевно в голові є маса питань, які потребують негайних відповідей. Спокійно лягайте спати, адже саме уві сні ви зрозумієте, як саме вам вчинити. Не дарма кажуть, що «ранок вечора мудріший».

04.00-05.00 – Икалка точно передвіщає вам веселощі, рух, радість і сміх. Не варто сидіти вдома або займатися побутовими проблемами, відпочиньте душею і тілом, познайомтеся з новою людиною або робіть те, що ви раніше не займалися: танці на столі, поцілунок з незнайомцем (незнайомкою) та інші дурниці!

Вам так само може згодиться:

  • Икалка в понеділок
  • Икалка у вівторок
  • Икалка в середу
  • Икалка в четвер
  • Икалка у п'ятницю
  • Икалка в суботу

Відео: «Чихалка і икалка, ворожіння по днях тижня»