Ворожіння на кільці з ниткою на судженого, дітей, майбутнього чоловіка. Ворожіння кільце перстень, дай заглянути в майбутнє. Ворожіння на кільці з ниткою, з зерном, компанії. Як ворожити на кільці з ниткою на Різдво?

Як ворожити на кільці з ниткою?

Ворожіння на кільці вважається одним з найпоширеніших. Його використовують як в певні періоди часу, так і не прив'язуючись до конкретних дат. У цій статті ми розповімо, як можна гадати на кільці з ниткою.

Ворожіння на кільці з ниткою: Так-Ні

Найпростіший варіант, який може використовуватися у будь-який час року, незалежно від свят або дати тижня.

Інструкція:

 • Для проведення цього ритуалу зазвичай використовується склянку з водою. Необхідно наповнити посудину, не дістаючи на кілька сантиметрів до краю. Тепер в одну руку необхідно взяти кільце, у другу нитку, довжиною приблизно 25 див.
 • Зверніть увагу, що краще всього для цих цілей використовувати ваше особисте обручку. Небажано користуватися чужими предметами. Якщо ви поки не заміжня, можете скористатися звичайним колечком.
 • Будь ювелірну прикрасу перед ритуалом необхідно очистити. Це можна зробити шляхом дводенного вимочування у святій або колодязній воді. Після того як кільце очиститься від вашої енергетики, можна приступати до ритуалу.
 • Необхідно спочатку задати перевірочні запитання. Наприклад, я заміжня? Я жінка? Відповідно на ці питання ви повинні отримати відповідь «так».
 • Спостерігайте за рухами і відповідями. Якщо кільце постійно буде хитатися в праву сторону і стукатися про праву стінку склянки на відповідь «так», відзначте це на аркуші паперу. Тобто тепер відповідь «так» буде означати дотик кільця на правій стінці.
 • Відповідь «ні» буде спостерігатися при торканні з лівого боку. Тепер можете задати певні питання. Краще всього проводити маніпуляції після заходу сонця, бажано трохи пізніше 12:00 ночі.
Незвичайний обряд

Ворожіння на кільці на Різдво

Це найпростіший варіант, але існують і інші способи ворожіння на кільці, з використанням більш складних ритуалів і отримання відповідей на неоднозначні питання. Тобто, на які не відповідають «Так» і «Ні», а більш розгорнуті. Найчастіше проводять подібні ритуали під час новорічних свят. А точніше з 6 по 18 січня. Вважається, що ці дати є магічними і дозволяють отримати відповіді на самі довгоочікувані питання. Ритуал дещо відрізняється своєю складністю.

Інструкція:

 • Найпростіший варіант ворожіння на Святки, це використання води та обручки. Якщо ви не заміжня, то необхідно взяти прикраса у своєї старшої родички, це може бути сестра, мама або бабуся.
 • Перед тим як проводити ритуал, необхідно також провести очищення кільця за допомогою святої води. Вода для ритуалу, якою наповнюється склянку, повинна бути чистою і не містити жодної інформації. Тобто краще всього просто набрати водопровідну і пропустити її через фільтр. Візьміть нитку чорного кольору, відріжте шматочок необхідної довжини, і підвісьте прикраса.
 • Візьміть одержаний маятник в ліву руку й про себе, не кажучи вголос, вимовте питання або бажання, яке хочете, щоб збулося. Якщо прикраса вдаритися об ліву сторону стінки склянки, то ваше бажання збудеться. Якщо воно стукне по правій стінці, то, на жаль, у цьому році вам нічого не світить. Зверніть увагу, що бажано проводити ворожіння незаміжнім дівчатам.
 • При цьому оптимальний час після 12:00 ночі. Можна проводити ворожіння не поодинці, а з подругами. Це відмінний варіант розваги і продовження вечора. Варто враховувати, що після кожної дівчини необхідно міняти воду в склянці на нову, і відповідно використовувати іншу прикрасу. Кожна дівчина повинна використовувати своє кільце або своєї родички.
Ворожіння з подругами

Кільце кільце, дай заглянути в майбутнє: ворожіння на судженого

Звичайно, незаміжніх дівчат найбільше хвилює питання, коли ж вони вийдуть заміж, і все, що стосується її обранця. Як раз в цьому вам допоможе гадання на обручці.

Інструкція:

 • Для цього необхідно взяти чашку або склянку, бажано брати посудину з широким горлом. Наповнюється приблизно на 2/3 чистою водопровідною водою. Кільце також перед проведенням маніпуляції очищаються із застосуванням святої або криничної води.
 • У цьому випадку також необхідно брати прикраса, яке містить енергетику вашої родини. Воно може належати вашої мами або бабусі. Тепер необхідно дуже акуратно опустити прикраса у воду таким чином, щоб воно лягло плиском, і вода в чашці не вагалася.
 • Довго вдивляйтеся в середину кільця, тобто в утворену порожнину і просіть, щоб здалося обличчя вашого судженого. Як тільки ви побачите щось схоже на образ чоловіка в чашці, відверніться в бік, замружте очі.
Незвичайні обряди

Ворожіння на кільці з зерном, з водою

Крім використання води та склянки можна застосовувати і інші додаткові предмети. Дуже часто гадають за допомогою зерна і крупи разом з кільцем. Цей варіант ворожіння також підходить в тому випадку, якщо вас ціла група. Ворожіння проводиться, якщо компанія складається не більше ніж з 7 незаміжніх дівчат. Необхідно набрати в миску зерно і опустити туди кільце, попередньо очистивши його. Тепер кожна дівчина відвертається спиною, бере собі жменьку зерна. Яка з них витягне кільце, та і вийде заміж цього року.

Інструкція:

 • Гадати на весілля можна в гордій самоті. Цей ритуал не підходить для проведення його в колективі. Необхідно підійти до своєї мами або бабусі, попросити її обручку. Пам'ятайте, брати без попиту не можна.
 • Промийте його у святій воді. Тепер на плиті половину каструлі закип'ятіть води. Коли вона трохи охолоне й стане теплою, можете проводити ритуал. Для нього вам знадобиться червона нитка. Необхідно протягнути прикраса через нитку і взяти його в ліву руку.
 • При цьому необхідно поставити однозначний питання, відповідь на який «так» або «ні». Тепер запитайте, чи вийдете в цьому році заміж. Якщо прикраса буде рухатися за годинниковою стрілкою, це означає, що в цьому році на вас чекає церемонія одруження.
 • Якщо ж воно буде рухатися проти годинникової стрілки, на жаль, у цьому році весілля вам не бачити. Якщо кільце стоїть на місці і не рухається або хаотично смикається, значить, цей день зовсім несприятливий для проведення ритуалу.
 • Повторіть його на наступний день. Тепер воду, яка залишилася після проведення маніпуляції, необхідно вилити на вулицю. Прикраса поверніть на місце і подякуйте власницю.
Магічний ритуал

Ворожіння на кільці на заміжжя

Є ще один цікавий, незвичайний спосіб ворожіння за допомогою кільця. Він дозволить вам визначити, яким буде ваш майбутній чоловік. Для цього необхідно взяти кілька прикрас.

Інструкція:

 • Одне кільце має бути срібне, друге золоте, а третє з дешевого металу, і четверте обручку. Всі кільця необхідно промити у святій воді, виконавши їх очищення. Тепер необхідно висушити їх, витерти за допомогою м'якої тканини.
 • Насипте в миску зерно і занурте туди прикраси. Тепер потрібно все перемішати, подивитися, щоб ніяке не виглядало. Тепер необхідно взяти жменю зерна і подивитися, що залишиться в руці. Якщо там золота каблучка з коштовним камінням, ваш наречений буде забезпеченим.
 • Якщо срібне, він буде не багачем, але жити будете непогано. Якщо кільце буде мідним, на жаль, ваш суджений буде бідним. Якщо витягніть обручку, значить, в цьому році на вас чекає весілля, причому суджений буде той, з ким проживете все життя. Якщо ви не витягнете нічого, значить, в цьому році вас не чекає весілля.
Різдво

Ворожіння на кільці на коханого

Цей варіант підходить у тому випадку, якщо ви з кимось зустрічаєтеся, але не можете визначитися, за кого виходити заміж.

Інструкція:

 • В такому випадку вам необхідно на декількох шматочках паперу написати імена ваших коханих і ретельно перемішати. Тепер необхідно взяти нитку і підвісити обручку своєї мами або бабусі, сформувавши маятник.
 • Тепер по черзі тримайте це кільце до кожної з папірців. Зверніть увагу, повинно бути не видно, що написано на кожній з них. Той листочок, над яким буде найбільше хвилюватися маятник, необхідно відкрити і подивитися ім'я.
 • Швидше за все, саме цей чоловік і стане вашим обранцем. Лист з ім'ям, над яким не буде ніяких коливань, є не дуже вдалим варіантом. За цього чоловіка заміж виходити не варто.
На Святки

Ворожіння на кільці з ниткою по фотографії

Якщо ви зустрічаєтеся з хлопцем, можете провести ритуал на те, що ви зв'яжете себе узами шлюбу в цьому році.

Інструкція:

 • Для цього вам необхідна червона нитка і очищене обручку. Крім цього, вам знадобиться ще й фотографія коханого. Зараз її досить просто знайти в інтернеті і роздрукувати на кольоровому принтері.
 • Необхідно викласти плазом фото на стіл, підвісити кільце на нитку, виготовити маятник, поставити питання: чи зможете ви в цьому році стати чоловіком і дружиною. Якщо кільце буде гойдатися з боку в бік, значить, на жаль, у вас з цією людиною нічого не вийде.
 • Якщо воно зупиниться на місці, значить, рік буде несприятливим. Якщо кільце буде обертатися за годинниковою стрілкою або вперед-назад, то в цьому році ви зв'яжете себе з даними людиною узами шлюбу.
Перстень у воді

Ворожіння на кільці з ниткою на дітей

Досить популярними є обряди за допомогою кільця на дітей. За допомогою цієї прикраси можна визначити стать дитини, а також кількість малюків. Для проведення ритуалу необхідно взяти будь-яке кільце, яке ви носите.

Інструкція:

 • Проводити очищення не обов'язково, бажано щоб кільце було насичене вашою енергетикою. Тепер візьміть очищену воду, наберіть у склянку. Опустіть кільце і запитайте у води, будуть у вас діти і скільки.
 • Тепер поставте склянку разом з зануреним кільцем на мороз, або поставте в морозильну камеру, якщо на вулиці плюсова температура. На наступний ранок відкрийте морозилку і подивіться на склянку з колечком.
 • Якщо на поверхні будуть горбки, це означає, що у вас очікуються сини. Кількість горбків говорить про кількість дітей. Якщо ж на поверхні води будуть вм'ятини, це говорить про те, що у вас народяться дочки. Їх кількість також свідчить про кількість маляток.
 • Якщо на поверхні нічого немає, і замерзла вода є дуже гладкою, проведіть ритуал в наступному році. Швидше всього, у цьому році дітей не буде.
Одруження

Як бачите, з наближенням свят далеко не всі жінки цікавиться, що можна приготувати. Деякі хочуть дізнатися про своє майбутнє, а також поворожити на судженого. Це можна зробити за допомогою кільця.

ВІДЕО: Ворожіння на кільці з ниткою