В який день тижня краще починати важливі справи: прикмети

В даній темі ми розглянемо прикмети, які підкажуть, коли треба здійснювати важливі справи, а коли від серйозних планів краще відмовитися.

Наші предки давним-давно придумали вести облік часу за річним циклам, місяцях, тижнях і днях тижня. Кожному дню семиденного тижня захищала окреме божество. Причому давні слов'яни, які є нашими предками, вірили у багато різних ідолів і покровителів.

А кожен такий Бог був наділений особливими силами і передавав належну енергетику відповідного дня. Тому і починати важливі справи за народними прикметами потрібно в правильний день, щоб отримати безсумнівний успіх, про що і піде мова в даному матеріалі.

В який день тижня краще починати важливі справи: прикмети

Можна нескінченно довго сперечатися про доцільність застосовувати дану практику в сучасності. Запам'ятайте – ніхто нікого не примушує! Це особиста справа, а вірити чи ні – вирішувати тільки вам. Але, тим не менш, дуже багато людей і до теперішнього часу воліють керуватися прикметами і починати свої важливі справи в оптимальні дні.

Також можна розглядати енергетику днів тижня у зв'язку з впливом планет. У різні дні також краще вести себе по-різному, адже сила тяжіння космічного чинить на нас і наше життя певний вплив. А найсильніший для нас космічний джерело – це Місяць. Тому проявляємо активність на зростаючу фазу. А на молодик і повний місяць стоїть зовсім утриматися від будь-яких починань.

Якщо ви запланували розпочати важливі справи, то давайте разом розберемося, коли варто і не варто це робити.

 • За слов'янським традиціям понеділок – це день творця нашого світу. Ім'я його-Сварог. І щоб не заважати йому і не відволікати від важливої справи (створення світу), наші предки намагалися не займатися дуже важливими і новими справами. Вважається, що будь-які розпочаті діяння або плани не будуть мати успіху і бажаного результату.
  • В астрологічному сенсі понеділок перебуває під впливом Місяця. У цей день бажано бути в спокої і розслабленому стані. Добре спілкуватися з рідними і близькими людьми, з'їздити в гості до мами або сестри. А ось прийняття важливого рішення краще відкласти.
Це уже популярне правило
 • Вівторок – день Див. По-іншому можна сказати, що може статися все що завгодно. Але слід пам'ятати, що ці сюрпризи можуть бути як позитивними, так і поганими. Тому вердикт такий — починати важливі плани можна, якщо ви повністю впевнені в позитивному результаті. Також увінчаються успіхом всі справи, що пов'язані із змаганням. Але будьте обережні — в цей день підвищується можливість конфліктів!
  • У вівторок ми відчуваємо на собі енергію Марса. Ця енергія сильна і іноді руйнівна. Так що важливо правильно її направляти. Добре займатися спортом, але не варто в цей день починати довгострокові проекти.
 • Середа – центральний день тижня. В цей день небесні і земні сили і божества приходять до згоди. Це відкриває шлях до будь-яких починань. Саме ці доба — день рівноваги, коли все йде гладко і рівно. Тому даний період можна назвати найбільш сприятливим часом для будь-яких діянь, особливо для переговорів і укладання угод. Здавна вважався хорошим днем для городництва.
  • Середа підвладна Меркурію. В середу будуть вдалими угоди, переговори і поїздки. Всі проблеми можна вдало вирішити.
 • Четвер — це день везіння. Над цим днем панує Перун. Він покровитель воїнів і чоловіків, це день боротьби, напору і дій. І ви зможете дуже просунутися у своїх справедливих справах у цей день. Причому це самий легкий і вдалий день тижня! І можна братися за найсміливіші і небезпечні проекти. При цьому в цей період можна і потрібно здійснювати фінансові операції, а також втілювати в життя найсміливіші проекти.
  • Покровитель четверга – Юпітер. От якраз в четвер добре починати проекти на тривалі перспективи. Юридичні і фінансові справи будуть вирішені з вигодою. Також велика ймовірність здійснення робочих планів у цей день.
У п'ятий день варто відпочивати
 • П'ятницяв цей день царює богиня Макоша. Вона заступниця жіночого начала і дуже шанується ними, захищає також рукоділлю. Але цього дня дівчатам не можна купатися і купати дітей, плести пряжу і прати. Але також варто утриматися і від починання важливих справ. В цей день варто більше отримувати натхнення, і робити начерки.
  • Планета-покровителька п'ятниці – Венера. У цей день можна сміливо вирушати в подорожі, дарувати гарні подарунки і відвідувати виставки.
 • Субота – день перед неділею. Тому він вважався «легким». В суботу не прийнято багато працювати. Але вважається, що для роботи на полях він дуже підходить, урожай буде хорошим. Також повір'я говорять, що варто навести порядок не тільки в будинку, але в сфері бізнесу. Тому слід завершити всі розпочаті або заплановані справи, а також невеликі проекти. А ось фінансових операцій потрібно уникати, так як, швидше за все, вони будуть збитковими. Але сімейні конфлікти не можна залишати невирішеними.
  • Субота – день Сатурна. У цей день не варто втілювати в життя грандіозні задуми та ідеї. Субота відмінно підходить для того, щоб все ще раз добре обміркувати і можливо внести корективи.
Неділя — світлий день, але не для роботи
 • Неділяпанує цим днем Бог достатку. У фінансовому плані звичайно цей день вдалий, але тільки якщо справи ваші чесні і добрі. А взагалі він здавна вважався днем для відпочинку та молитов, тому всі важливі і навіть побутові справи варто відкласти в сторону.
  • В цей день панує енергія Сонця. Багато календарі починаються саме з неділі. В цей день відкритий шлях до всього нового, самий вдалий день тижня. Але цей аспект стосується самовдосконалення та розвитку в духовному плані.

Підводячи підсумки, бачимо, що дійсно є дні, коли не варто поспішати починати важливі справи, а є й такі, які будуть вам у всьому допомагати.

Відео: Прикмети по дням тижня — починаємо важливі справи правильно