До чого свербить праве і ліве коліно по днях тижня: прикмети

Прикмети, щодо чешущихся колін по днях тижня.

Зміст

Наші предки всіляко намагалися передбачити або передбачити майбутні неприємності, позитивні звершення. Тому з'явилася велика кількість прикмет, які допомагають підготуватися до несподіваних новин або неприємним подіям. Величезне значення має, коли у вас з'явився свербіж, в який день тижня. Крім дні тижня варто звернути увагу ще на місце, в якому спостерігається свербіж.

До чого свербить праве і ліве коліно в понеділок: прикмети

Якщо свербить ліве коліно, швидше за все, це отримання прибутку. Можливо на вас зненацька впаде фінансове благополуччя, ви отримаєте матеріальну допомогу, премію або величезну кількість замовлень, виконавши які, ви отримаєте вигідну, гідну оплату. Якщо ж у вас спостерігається свербіж у правому коліні, швидше за все чекає далека дорога, причому вона допоможе вам розкритися з невідомої до цього моменту для себе з боку. Тобто, ви зможете поліпшити своє життя, перейти на нову посаду або якось змінити життєвий статут в кращу сторону. Або взагалі переосмисліть принципи і все, що відбувається.

Зверніть увагу не тільки, на якій ділянці спостерігається свербіж, але ще й на день тижня. Бо від цього суттєво залежить трактування прийме. Якщо свербіж спостерігається в понеділок, вас переведуть на нову посаду. Це обіцяє підвищення по кар'єрних сходах. Будьте уважні, обережні, намагайтеся ретельно освоювати нові завдання і виконувати їх максимально скрупульозно.

До чого свербить праве і ліве коліно у вівторок: прикмети

Якщо свербіж спостерігається у вівторок, то ви незабаром змінити своє місце роботи, причому в кращу сторону. Це обіцяє вам отримання прибутку, зміна матеріального становища в кращу сторону. Це стосується лівого коліна.

Якщо ж свербить праве коліно, очікуйте в цей день гостей, а також несподіваних звісток.

До чого свербить праве і ліве коліно в середу: прикмети

Свербіж у середу говорить про те, що вас чекає далека дорога, можливо також пов'язана з трудовою діяльністю. Відрядження буде досить успішною. Якщо вам пропонують вирушити в поїздку, обов'язково відправляйтеся. Саме до поїздки свербить права нога.

Якщо спостерігається свербіння в лівій нозі, то вам доведеться покинути своє основне місце роботи ненадовго. За це ви отримаєте пристойну винагороду.

До чого свербить праве і ліве коліно в четвер: прикмети

Якщо свербить праве коліно у четвер, чекайте неприємностей на роботі. Швидше за все, ви будете конфліктувати з колегами. Намагайтеся поменше з ними говорити і спробуйте поставити себе на їх місце, розібратися в ситуації. Бо як ви не зовсім адекватно оцінюєте те, що відбувається, і мислите досить егоїстично.

До чого свербить праве і ліве коліно у п'ятницю: прикмети

Якщо в п'ятницю свербить в правому коліні, очікуйте найближчим часом відрядження, яка принесе вам успіх, а також поліпшення фінансового становища. Старанно виконуйте всі доручення. У майбутньому вам знадобляться набуті навички, ви зможете виділитися серед своїх колег.

Якщо свербить ліве коліно, очікуйте підвищення по кар'єрних сходах. Можливо ви тривалий період часу будете заміняти когось із керівників. Не поспішайте надягати на голову корону і вести себе як людина, що має владу. Можливо ваші колеги захочуть помститися.

До чого свербить праве і ліве коліно в суботу: прикмети

Свербіж у правому коліні в суботу говорить про те, що погода зміниться, причому це може бути незалежно від прогнозу, і йому абсолютно не відповідати. Якщо з ранку на вулиці сонячно, захопіть з собою парасольку. Швидше за все, в обід або ближче до вечора, почнеться дощ і гроза.

Якщо свербить ліве коліно в суботу, вам необхідно бути готовим витратити пристойну суму грошей на незаплановані витрати. Не шкодуйте про них. Витрати цілком виправдані і ви легко зможете відновити своє матеріальне становище, незабаром повинні поліпшити його.

До чого свербить праве і ліве коліно в неділю: прикмети

Якщо в неділю свербить праве коліно, постарайтеся одягтися тепліше. Навіть якщо з ранку на вулиці жарко, бо протягом дня погода різко зміниться.

Якщо ж свербить ліве коліно в неділю, підготуйтеся до неприємностей. Швидше за все, вас чекає спілкування з заздрісною людиною, який в майбутньому може зіпсувати вам настрій або ж спровокувати збитки. Тому тримайте язик за зубами. Не сперечайтеся, намагайтеся не пліткувати. Можливо така людина виставить в негативному ключі все, що ви розповіли.

Чому свербить праве або ліве коліно: медичні причини

Причини свербіння в колінах, не пов'язані з прикметами:

  • Артрит
  • Артроз
  • Алергічна реакція
  • Бурсит
  • Атопічний дерматит
  • Цукровий діабет
  • Лишай

Якщо свербіж в одному з колін спостерігається тривалий час, а після тривалої ходьби у вас в цій області спостерігається незначний біль, зверніться до свого дільничного лікаря. Тому що це може говорити про можливе хронічному запаленні або артриті.

Свербіж в коліні

Як бачите, свербіж в області коліна, попереджає про можливі неприємності, а також позитивних новинах. Наші прогнози допоможуть вам підготуватися до невдач або до можливих хорошим подій.

ВІДЕО: Свербить коліно, прикмети