В який день тижня краще міняти постільну білизну: сприятливі і несприятливі дні тижня, прикмети про постільній білизні

В даній темі ми поговоримо про прикмети, пов'язаних зі зміною постільної білизни.

Незважаючи на те, що ми живемо в прогресивному XXI столітті, різні прикмети і забобони переслідують нас на кожному кроці. Вони пронизують абсолютно кожну сферу нашого життя, навіть впливають на зміну наших планів. Вони можуть застерігати від конфліктів або обіцяти удачу і везіння. Абсолютно з кожною річчю в нашому домі пов'язана якась прикмета. Це стосується і теми, коли ж міняти постільну білизну, про що ми сьогодні і поговоримо.

В який день тижня краще всього міняти постільну білизну: прикмети

Часто ми розглядаємо прання та прасування постільної білизни як домашню рутину, яку ми здійснюємо, практично не замислюючись. Мало кому приходить в голову, що міняти постільну білизну треба правильно. Адже ця зміна являє собою незвичайний ритуал, який в змозі вберегти вас від неприємностей, принести удачу і щастя. У цьому дії наші предки бачили захист від темних сил, тому до нас прийшло безліч прикмет.

 • Існує чимала кількість забобонів, що стосуються правильної зміни білизни. Їх дотримання допоможе усунути життєві негаразди, а також принести сімейне благополуччя. Подібні прикмети належать до вибору дня тижня для проведення цього побутового ритуалу.
 • Неділя вважається вкрай несприятливим днем для зміни постільної білизни. Провівши подібний ритуал в цей день, можна нагородити себе такими проблемами, як безсоння і нічні кошмари.
 • Також не рекомендується міняти білизну і в п'ятницю. Це може призвести до хвилі дрібних, але абсолютно непотрібних проблем.

Важливо: Категорично заборонено займатися зміною і пранням постільної білизни в дні церковних свят. У ці дні необхідно відмовитися від будь-якої роботи по дому, оскільки можна залучити великі неприємності у ваше життя.

Не варто цього робити в неділю
 • Самим сприятливим до зміни білизни днем є субота. В ідеалі цей ритуал варто поєднувати з щотижневої прибиранням будинку. Проведення подібних ритуалів у суботній день забезпечує сімейне благополуччя, здоров'я і достаток.

Важливо: Ще більше посилиться ефект від зміни постільної білизни в суботу, якщо робити це в молодика. Воно забезпечує сімейну гармонію і здоров'я.

 • Прати постільну білизну рекомендується в різні зі зміною дні. Прання краще всього проводити на початку тижня, як говорили наші прабабусі. Адже за відсутності пральних та сушильних машин, прання проводили на початку тижня, щоб до суботи вона встигала просохнути. До речі, про правильних днями для прання ви можете прочитати в нашій статті « В який день тижня прати постільну білизну?».
 • Тому понеділок і вівторок – це не найкращі дні для зміни постільної білизни. Хоча суворих забобонів на цю тему немає, але перший день тижня вважається складним періодом. А у вівторок варто починати важливі справи, ніж домашні клопоти, або ж проводити поїздку.
 • Як не дивно, але середовище також вважається складним днем, в який необхідно постити, а не займатися побутовими клопотами. Навіть більше, у цей день не можна переїжджати, якщо хочете залишитися надовго на новому місці.
 • Але ось четвер, та ще й до сходу Сонця – це дуже сприятливий період для зміни білизни. Причому повір'я про чистий четвер беруть коріння з Русі. Зміна білизни у цей день обіцяє удачу і здоров'я. І легкість цього дня дозволить виконувати будь-яку рутину з радістю.
А от субота і четвер — найбільш вдалі дні для зміни постільного комплекту

Інші повір'я про зміну постільної білизни

 • Якщо так сталося, що ви застелила ліжко на виворіт – будьте готові до «биття», але необов'язково в буквальному сенсі. Тобто, це можуть бути удари або невдачі від долі. Для уникнення подібного слід зняти ліжко, покласти на підлогу або на ліжко у вивернутому стані і пройтися по ній ногами.
 • Також не варто нехтувати прасуванням постільної білизни. М'яте білизна зберігає в собі темну силу і притягує негаразди. А випрасувана постільна білизна, в свою чергу, забезпечує гармонію і рівновагу в будинку.

Важливо: Категорично заборонено змінювати постільну білизну втрьох, навіть якщо це допомога від дітвори. Повір'я остерігають нас від смерті.

Вчіться завжди заправляти вранці ліжко
 • Несприятливо позначається на вас і ваше життя, якщо ви лінуйтеся застеляти вранці ліжко. Подібне може призвести до проблем зі здоров'ям або навіть зраді життя не в кращу сторону.
 • А ось, якщо при зміні постільної комплекту або просто вранці ви виявили в своєму ліжку якесь комаха – чекайте любовну пригоду. Для подружньої пари це знак довгого спільного життя. Правда, якщо ви наші божу корівку.
 • У разі якщо ваш домашній вихованець сходив у туалет на постіль, то це обіцяє дуже несподівана подія у вашому житті. Воно може бути як приємними, так і не дуже – все залежить від вашої реакції на подію подія.

Важливо: Не варто дозволяти стороннім людям лежати на вашому ліжку. Але якщо у вашому будинку побували гості, то міняти після них постіль рекомендується лише через годину. Т. к. ви можете накликати на них біду.

 • Чоловікові і дружині категорично не рекомендується спати в ліжка з помаранчевим або червоним постільною білизною – прикмета віщує зраду.
 • Людям похилого віку не рекомендується шити білизну самим собі, адже це є передвісником швидкої кончини.
Після гостей міняйте білизну не раніше ніж через годину

Важливо: Якщо ви вирішите подарувати білизна суеверному людині, то треба бути дуже пильним. Необхідно взяти у нього монетку, щоб уникнути сварок і конфліктів у майбутньому.

 • Дарувати використане постільна білизна – вкрай погане дію. По-перше, це непристойно, по-друге, з постіллю ви передаєте частину свого здоров'я і благополуччя.

Вірити і слідувати прикметами вас ніхто не примушує, адже забобони — це особисті переконання. Але все ж таки постарайтеся прислухатися до таких порад старших поколінь для гармонізації свого життя.

Відео: Прикмети про постільній білизні