Камінь агат: лікувальні і магічні властивості каменю — кому він підходить по знаку зодіаку?

Камінь агат — дуже красивий і енергетично сильний. У статті ми розглянемо властивості мінералу докладніше.

Агат – найзагадковіше з усіх каменів, які існують на світі. Досі достеменно нічого не відомо про його походження. Можливо, саме тому з ним пов'язано просто незліченна кількість легенд і повір'їв.

Агат: історичні факти

Вперше камінь виявили орієнтовно кілька тисячоліть тому. У назви каменю дві теорії походження. Згідно з першою, назва походить від грецького слова аhates, яке дослівно перекладається як «щасливий». Якщо вірити іншої теорії – назва каменю дала річка на острові Сицилія, де знайдено найдавніше родовище каменю – Ахатес.

Дивовижний
 • Агат має не просто багатовікову історію. Дійшов до нас з глибини століть камінь вже у стародавніх римлян і греків вважався потужним захисником від темних сил.
 • У Стародавній Греції камінь використовували для захисту подорожніх і брали з собою на кораблі для захисту моряків. У Римі вважали священним символом маловідомої сьогодні, а тоді шанованою богині родючості і деревних рослин Помони. Саме тому агат часто можна бачити в садах навіть сьогодні – нібито, що він захищає рослини. Його часто дарували фермерам і людям, які займалися садівництвом.
 • Першим, властивості агата і легенди про нього, згадує у своєму дослідженні, написаному в першому столітті до нашої ери давньоримський письменник і натураліст Пліній Старший. Він писав про родовище в районі річки Ахатес (сучасна річка Карабі або Дирило). Згідно однієї з легенд, описаних Плінієм, агат – це око белокрылого орла, яким правили небеса, перетворився на камінь після боротьби зі злим чародієм, а око його не припиняє стежити за людством, відокремлюючи їх добрі діяння від злих.
 • Ще одна назва агата – око творця. У трактаті Плінія можна прочитати про чарівні здібності агата лікувати укуси отруйних комах, навіть таких небезпечних, як павуки і скорпіони. Якщо розтирати ліки в агатовою ступці, вони набувають особливу силу і можуть допомогти успішно вилікуватися від багатьох хвороб, а також звільнитися від тягаря.
 • Сучасники Плінія вважали, що перстень з агатом може зробити з власника геніального оратора, допомогти у спортивних звершеннях, додати розуму, приборкати гнів і навіть припинити бурю. В п'ятому столітті до нашої ери мінерал широко застосовували для виготовлення штампів, очей для статуй, а також дуже активно використовували для внутрішнього оздоблення палаців. Олександр Великий, який всіляко сприяв розвитку ювелірної справи особливо любив і цінував агати.
Яскравий

Пізніше європейці вважали оберегом, що приносить здоров'я, благополуччя і довге, щасливе життя. Немовляті одягали на зап'ясті намистину з білого агата, яка захищала його від негативного впливу ззовні. Агат вабив до себе незліченну кількість шанувальників самоцвітів, народних лікарів і, в особливості, алхіміків.

Лікувальні властивості агата

Вже в стародавніх трактатах можна знайти згадки про майже чарівних цілющих здібностях агатів – вони благотворно впливали не тільки на тіло, але і на душу людини, що їх носив або стикався з ними.

 • Агат – не з тих каменів, які рекомендують тримати в колекції для літотерапії. Справа в тому, що найбільшу користь камінь може принести, якщо носити його на собі так, щоб він постійно стикався з шкірою.
 • Звичайно, якщо такої можливості немає, то тоді можна просто періодично брати його в руки, прикладати до проблемних місць та «спілкуватися» з ним на енергетичному рівні. Особливо широко в медичних цілях, як і в магічних, використовують чорних агат.
 • Особливу силу агат має при лікуванні психологічних проблем – від звичайної емоційної втоми до найскладніших депресій – все під силу вашому маленькому чорному помічникові.
Лікувальний
 • Щоб стабілізувати ауру і усунути негативні емоції, що накопичилися всередині вас, досить тримати агат в долонях п'ять-десять хвилин щодня. В цей час постарайтеся очистити свідомість від будь-яких думок – як позитивних, так і негативних.
 • Для того, щоб агат міг допомогти вам з серцевими захворюваннями необхідно лягти, розслабитися і покласти камінчик на чисту шкіру в районі серцевої чакри на двадцять хвилин. Не забувайте повторювати кожен день і, звичайно, приймати ліки, якщо вони призначені.
 • Агат посилить дію препаратів і одужання настане набагато швидше очікуваного. Також можна вступати для підтримки серцево-судинної системи в нормі літнім людям. Під час сеансу пробуйте думати про щось хороше і улюбленому вами. Також людям із захворюваннями серцево-судинної системи рекомендують носити обручку на безіменному пальці лівої руки.
 • Людям, страждаючим гастритом або іншими проблемами зі шлунково-кишковим трактом рекомендують тримати камінчик по двадцять хвилин на день на оголеній шкірі в зоні чакри живота. Таким же способом можна скористатися, якщо вам потрібно активізувати обмін речовин, і ви мрієте скинути зайву вагу.
 • Тим, хто курить і тих, хто намагається кинути потрібно носити агат на собі. Він допоможе підтримати органи дихання і полегшить процес відмови від нікотину та пов'язаних з цим наслідків. Краще вибрати плоский камінець і носити на ланцюжку або шнурку під одягом, ближче до тіла.
 • Агат сприяє тому, що наш організм засвоює більше кисню, а відповідно, ми стаємо стрункіша, молодша і більш енергійними.
 • Людям, хворим раком, Снідом або іншими важкими захворюваннями камінь допоможе подолати депресію і почати активно боротися за своє життя. Для таких людей ідеальний варіант контакту з каменем – носити його під одягом, щоб він стикався з шкірою постійно.
 • Носіння агата посередині грудної клітини допоможе знайти гармонію, зміцнити серцевий м'яз і привести в норму судини. Ви забудете про емоційну дисгармонії і почнете насолоджуватися життям.
 • Мінерал допомагає людям, що страждають лунатизмом і епілепсію. Носіння його на шкірі, у вигляді браслета або кулона під одягом допоможе позбутися від лунатизму і звести до мінімуму епілептичні напади.
 • Якщо у вас болить голова – саме час звернутися до своєї колекції камінчиків і покрутити в руках агат. Грайте з каменем, поки біль не пройде.
 • Камінь покладений на місце, де у вас запалення, на п'ять хвилин в день сприяє зняттю запалення і швидкому одужанню. Також з цією метою можна носити камінь на собі.
 • Якщо у вас швидко псуються зуби або з'явилися інші проблеми з порожниною рота – носіть сережки з чорним агатом. Він допоможе організму акумулювати сили для зміцнення і оздоровлення цієї зони.
 • Якщо ви страждаєте хронічним бронхітом, у вас після хвороби залишився затяжний кашель або у вас запалення легенів – вам допоможе носіння намиста з чорного агата.
 • Щоб позбутися від проблем з суглобами одягніть кільце з агатом на безіменний палець.
 • Носіння агата також допомагає поліпшити зір і зупинити процес його падіння.
 • Людям з проблемною шкірою рекомендують частіше контактувати з агатом для отримання чистого і молодо виглядає шкірного покриву.
Яскравий

Взагалі, під кожну певну хворобу підбирається певний прикраса з агатом, яке рекомендують носити постійно до повного лікування. Це можуть бути сережки, браслети, кулони, каблучки, намиста або підвіски залежно від ваших потреб.

Пам'ятайте, що агат віддає вам багато енергії. Частіше промивайте його теплою проточною водою і залишайте сушитися на сонце – таким чином він наповнюється енергією знову. Таким чином він буде максимально корисний для вас і ваших близьких.

Магічні властивості агата

В залежності від свого кольору, камінь може проявляти різні магічні здібності.

 • Так, наприклад, зелений камінь здатний збільшувати розумові здібності свого власника, охолоджувати його запал, зупиняючи тим самим конфліктні ситуації, навіть дуже далеко зайшли. Допомагає господареві контролювати свої емоції. Тому його часто використовують для медитацій.
 • Білий агат вважається каменем матусь та малюків – він сприяє процесу лактації і захищає дитину і його маму в самий важливий момент їх життя від пристріту, злих сил і проблем. Носити білий агат малюкові і мамі потрібно обов'язково, так як енергетичне поле жінки після пологів сильно ослаблено, а поле малюка ще не знайшло необхідну силу.
 • І нарешті, самий улюблений магами і чаклунами – чорний агат. Звичайно, тут можна розписати магічних властивостей на кілька книг, але ми зупинимося на найбільш важливих. Для чаклунства особливо ефективними вважаються магічні кулі з чорного агата. Агат застосовують для зв'язків з потойбічним світом.
 • Отже, головним магічною властивістю чорного агата є те, що він об'єднує духовні і фізичні сили свого власника, спрямовуючи їх на досягнення необхідної мети. Саме поетом нібито, що чорний агат і взагалі агат підходять тільки цілеспрямованим особистостям – таким людям камінь допомагає досягати бажаного.
Візерунок
 • Можливо, завдяки цьому або завдяки тому, що камінь був улюбленцем Олександра Македонського, у Стародавній Греції вірили, що чорний агат може зробити свого власника володарем світу. Повір'я свідчить, що той, хто володіє агатом, може повелівати навіть пекла.
 • В Індії вірять, що агат дарує своєму власникові спокій, врівноваженість і віру в себе.
 • Здатність агата захищати людину від пристріту, енергетичних вампірів, брехливих людей і чаклунства. Вважається, що останнє агат відображає і повертає того, хто його зробив сторицею.

У Грузії під час хрещення одягали малюкові браслетик з чорних намистин від пристріту. Білі намистини одягали на ручку дитині для захисту від зла в середньовічній Європі. Камінь вбирає весь негатив і повертає власнику позитивну енергію. Важливо звертати увагу на свій агат частіше – якщо на вас була магічна атака, камінь потьмяніє. Якщо ж все в порядку, ви щасливі і йдете правильним шляхом – на камені навіть можуть виявитися нові візерунки.

Агат розвиває у свого власника здатності до ясновидіння і підсилює силу, яка живе в вас.

Магія

Інші магічні властивості агата:

 • Того, хто носить камінь, він допомагає впоратися зі страхом, робить його прекрасним оратором, дотепним, комунікабельним і улюбленим оточуючими. Людина, що носить агат навчається подобається людям.
 • Мінерал здатний захистити врожай, тому його обов'язково потрібно носити при собі садівникам і фермерам.
 • Агат подовжує життя свого господаря.
 • Самоцвіт допоможе вам виявити ваші приховані здібності та знайти шлях до добробуту.
 • Дарує сили і можливості починати з початку при необхідності.
 • Лікує гнів і ненависть.
 • Не дає набувати і перекриває бажання володіти речами, які на даний момент не потрібні власнику.
 • Дарує віру в себе.
 • Зміцнює любов і сімейні відносини.
 • Дає сили засвоїти життєвий досвід
 • Призводить власника до духовного зростання і врівноваженості характеру.

Агат і знаки зодіаку

 • Агат є зодіакальним каменем Близнюків. Можливо, саме тому камінь на подив дружелюбний, підходить майже всім і, як Близнюки, любить всіх? Представникам цього знака агат буде допомагати скрізь і у всьому – в кохання, роботу, здоров'я, своїй справі, досягненні цілей. Напевно, якщо б хтось із Близнюків серйозно попросив свій агат стати власником світу – камінь кинув би Всесвіт йому під ноги.
 • Носити агат Близнюкам потрібно в оправі зі срібла. Особливо важливо його носити жінкам – він має властивість нормалізувати внутрішні потоки жінок Близнюків. Постійно тримаючи камінь при собі Близнюки незабаром відчують позитивні зміни у всіх сферах життя. Близнюкам підійде будь-який колір каменю. Рекомендується не тільки носити камінь за себе, але і тримати вдома в тій зоні по фен-шуй, яка особливо потребує поліпшення.
 • Тим, хто народився під знаком Овна агат не так благоволить. І все ж – носіння каменю в ограновуванні сріблястого кольору допоможе жінці-Овну виявити і підкреслити свою внутрішню красу, а чоловікові – посилити інтелектуальні здібності і відкрити нові можливості у житті.
 • Тельцям для пом'якшення їх буйної натури рекомендують носити білий агат. Крім того, камінь допоможе представникам цього знака позбутися характерного для них упертості і проблем, пов'язаних з ним. Якщо Телець буде постійно носити агат, він досягне величезних успіхів в кар'єрі, налагодить фінанси і поліпшить стан свого здоров'я. жінкам-Тельцям агат допоможе налагодити гармонійні стосунки в колі сім'ї і близьких.
 • Для Раків агат може стати буквально порятунком. Він здатний відновлювати життєві сили Раків. Якщо Рак буде носити камінь на собі у вигляді прикраси – у нього відновиться здоров'я, з'явиться заряд енергії, він відчує бадьорість духу і тіла. Депресії і депресивні настрої покинуть Раку, який носить агат. У нього покращаться відносини з близькими. Жінкам цього знака зодіаку агат подарує стабільність в любовних відносинах з бажаним чоловіком.
Знаків
 • Дівам агат допоможе знайти любов і побудувати успішний шлюб, повний тепла, сімейних радощів і любові. Тим, хто вже перебуває у шлюбі камінь допоможе зміцнити відносини та налагодити взаєморозуміння. Навіть думати ви почнете, як один! Представницям жіночої частини цього знака агат подарує можливість залишити минуле в минулому. Вони зможуть розлучитися з негативними емоціями і болем, що їм заподіяли. Їм відкриються нові, щасливі дороги.
 • Терезам не варто носити агат постійно. Знімаючи і одягаючи прикраса з каменем час від часу або тиская в руках камінчик з колекції, Терези зможуть підживлюватися енергією каменю. Агат подарує Терезам здоров'я і допоможе забути про проблеми з хронічними захворюваннями.
 • Скорпіонам агат здатний подарувати справжнє сімейне щастя. Одягаючи камінь Скорпіон стає більш миролюбним і теплим, що позитивно позначається на погоду в домі. Конфлікти з коханою людиною з часом зійде нанівець, а з відходом конфліктів, в будинку поселяється благоденство. Блакитний агат посилить енергію дівчат цього знака зодіаку.
 • Агат корисний навіть Стрільцям. Жінкам і дівчатам цього знака потрібно носити камінь з пурпурним відтінком – він допоможе відновити сили і знайти внутрішню рівновагу. Талісман з агатом посилює фантазію Стрільця, підвищує його творчі здібності і не забуває боротися з негативом, спрямованим проти свого власника.
 • Козероги приємно здивуються тим позитивним змінам, які може принести камінчик агата в їх життя. У жінок цього знака камінь проявить всі позитивні якості, які закладені знаком Козерога. І всім Козерогам гарантує поліпшення любовних відносин і везіння в коханні і стрімкого успіху в кар'єрі та фінансовій сфері життя.
Каміння
 • Мрійливих Водоліїв камінь оберігає від аварії фантазій, направляючи їх енергію на реальні та успішні проекти. З появою в їхньому житті агата там буквально оселяться мир, радість, спокій і гармонія. Налагодяться стосунки в любові і справах прийде пора процвітання. Але є одне але – Водоліям агат не можна носити щодня. Краще вибирати день, який є щасливим для вашого знака. У Водоліїв — це середовище. Якщо ж вам дуже подобається ваше прикраса з агатом – носіть його через день.
 • Жінці Рибі агат подарує своєрідний якір, який дозволить їй зупинитися біля причалу в світ її фантазій. Агат допоможе скромним і сором'язливим Рибам розкрити власне «Я», навчить красиво висловлювати думки, додасть впевненості у собі й допоможе відстояти свою думку. Крім того, агат вибудує навколо риб потужну енергетичну захист, яка не пропусти негатив і подарує відчуття безпеки.

Відео: Про агаті