Родоніт: цікаві історичні факти про камені, лікувальні і магічні властивості. Кому підходить родоніт за знаком Зодіаку?

Властивості родоніту дуже цікаві, як і будь-яких каменів. Більш детально про цьому мінералі ви дізнаєтеся зі статті.

Родоніт — це мінерал, який відомий людству здавна. Його використовують буквально скрізь – в архітектурі при обробці мечетей, соборів, церков, палаців, станцій метро, в інтер'єрі у вигляді скриньок, декоративних ваз і страв і, нарешті, в ювелірній справі – при створенні численних браслетів, сережок, і навіть тіар. Один з найбільш знаменитих ювелірів в історії людства – Фаберже – створив колекцію великодніх яєць для імператорської родини, в інкрустації яких також використовував родоніт.

Родоніт: цікаві історичні факти про камені

На жаль, достеменно невідомо, коли саме вперше був знайдений мінерал, що нагадує своїм трепетним кольором ранкову зорю. Але вже в часи Древньої Греції її вважали символом богині Еос, яка була уособленням сходу сонця в міфології греків. Прикраси з нього знаходять при розкопках часів Стародавньої Греції, Римської Імперії та Візантії.

Ніжний

Перси, мабуть, були єдині в думці про родоните з греками, так як називали його «каменем ранкової зорі». За однією з версій, назва каменю, яке відоме нам сьогодні, відбулося від грецького слова родос, що в перекладі означає «рожевий».

На Русі мінерал називали баканом, рубіновим або рожевим шпатом. Після того, як у вісімнадцятому столітті на Уралі виявили найбагатше в історії людства родовище родоніту, камінь також почали називати орлецом. Легенда свідчить що знайшли родовище саме завдяки орлам – благородні птахи приносили камінчики в свої гнізда і це помітили старателі.

Родоніт: лікувальні властивості

Родоніт – мінерал, який широко застосовують у літотерапії у всьому світі. Його властивості дозволяють йому допомагати при різних важких захворювань і патології, а також запобігати їх. Подібна дія каменю пояснюють тим, що він повертає своєму власникові «рожеве» сприйняття світу.

А адже ми пам'ятаємо, що існує наука про психосоматику і багато наші найтяжчі захворювання з'являються від того, що ми не здатні мислити позитивно? Його обов'язково треба тримати в своєму саду каменів, тим більше, що він не примхливий і готовий допомогти всім членам сім'ї, незалежно від віку і статі.

Дуже корисний
 • Щоб поліпшити зір кожен день хоч на п'ять хвилин прикладайте родоніт до очей. Постарайтеся в цей час зосередитися і ні про що не думати. В ідеалі перед тим, як покласти камінь на очі зробити пальмінг, щоб розслабити очні м'язи і дати їм відпочити.
 • На Сході вважають, що носіння каменю допомагає людям впоратися з онкологічними захворюваннями та запобігти їх у разі схильності до них.
 • Недарма одна з назв родоніту – серцевий камінь. Посилити роботу серця і зміцнити його можна кожен день гладячи або просто тримаючи родоніт в руках протягом десяти-двадцяти хвилин. Те ж саме потрібно робити, якщо вам необхідно підтримати печінку і поліпшити її стан. Якщо у вас почастішало серцебиття – треба потримати камінь в руках пару хвилин.
 • Щоб впоратися з безсонням і нічними кошмарами необхідно придбати невеликий плоский камінець і класти його під подушку на ніч.
 • Камінь здатний поліпшити стан нервової системи і зміцнити її. Він здатний привести у нормальний стан нестабільний емоційний фон і позбавити від депресивних станів. Для цього достатньо носити його у вигляді будь-якого прикраси. Чоловіки можуть використовувати запонки з родонітом або носити його в кишені піджака або сорочки.
 • При боротьбі зі склерозом важливо щодня брати родоніт в руки і прикладати його до скроневим часткам.
 • Обов'язково даруйте камінь своїм літнім батькам. Він допоможе підтримати організм і впоратися з патологіями, які виникають у цьому віці і подарує заряд життєвих сил і енергії.

Родоніт: магічні властивості

Камінь користується величезною популярністю як серед людей, просто захоплюються магією так і серед професійних магів і екстрасенсів. Люди, тісно пов'язані з магією – ті, хто просто захоплюються або ті, хто зробив її своєю професією, знають і застосовують родоніт для багатьох цілей.

Магічний
 • У різних куточках світу родониту приписують різні властивості. Так, в Древній Індії і на Сході вважали, що камінь пробуджує любов та пристрасть.
 • Корінні народи Уралу клали родоніт в люльку малюка, вважаючи, що він зробить дитину сильним і сміливим, як орел.
 • Людям, яких мучать похмурі думки і негативні передчуття дуже корисно носити мінерал і стикатися з ним. Він допоможе налаштуватися на позитивні емоції.
 • Родоніт дає людям можливість відмовитися від поганих намірів і справ і стати на шлях істинний. Корисно носити камінь тим, хто потрапив у погану компанію. Мами можуть зашити дитині куртку або светр невеликий камінчик для захисту від таких компаній.
 • Європейці вважають, що камінь ранкової зорі допомагає власникові розкрити творчі здібності і дарує натхнення.
 • Тим, хто знайшов своє призначення родоніт подарує можливість стати кращим в обраній сфері та здобути всесвітню славу. Саме за це камінь так полюбили співаки, письменники, актори та інші представники творчих професій.
 • Носити прикраси з родонітом допомагає власникові знайти внутрішню гармонію і налагодити гармонійні стосунки з навколишнім світом.
 • Родоніт не дасть вам зневіритися навіть у найважчі хвилини і допоможе знайти вихід із самій складній і неприємній ситуації.
Від відчаю
 • Носіння родоніту допоможе вам виробити такі риси характеру як милосердя і співчуття.
 • Якщо покласти родоніт в кишеню ледачому людині, будь то жінка або чоловік, камінь змусить цієї людини залишити пасивність у минулому і домагатися життєвих вершин, віддаючи йому свою енергію і робить людину активною.

Навіть у самі важкі і темні моменти вашого життя ви будете відчувати любов і радість і знаходити в собі сили ділиться ними з оточуючими, якщо у вашому будинку є родоніт.

Родоніт і знаки Зодіаку

Родоніт вважають покровителем водних і повітряних знаків, яким він приносить найбільшу користь. Тим не менш і іншим знакам може бути корисна для його сила і енергія.

 • Незважаючи на велику кількість цілющих і магічних властивостей мінералу, які ми описали вище, Овнам родоніт не принесе користі. Справа в тому, що рожевий з чорними прожилками камінчик несе величезні зміни в життя власника, а Овни не дуже то легко сприймають подібні зміни обставин і настроїв. Крім того, імпульсивність Овнів не дасть їм можливості знайти взаємозв'язок з м'якою енергетикою родоніту. В результаті камінь буде тільки нести руйнування в життя Овна, роблячи її все менш і менш передбачуваною.
 • Телець, часто впертий і намагається когось буцнути, з каменем ранкової зорі в кишені зможе побачити життя в інших відтінках і з іншого ракурсу. Втілення могутності і боротьби з родонітом Телець стає чуйним і ніжним. У нього з'являється бажання зробити зупинку з коханою людиною і пройти весь життєвий шлях нога в ногу. Камінь допомагає власнику зберегти почуття, легко вчитися, сприймати нові віяння і тенденції, знаходячи для себе в них корисне зерно і розвинути інтуїцію з якою у цього знака відверто кажучи великі проблеми. Практичні Тельці завдяки орлецу будуть більше радіти життю.
Допомагає Тельцям побачити радість в житті
 • Близнюки – один з тих знаків, до яких родоніт особливо прихильний. Схильні до частих змін настрою і вектора діяльності Близнюки, потоваришувавши з родонітом, знайдуть своє місце у житті і відмовляться від неправильних вчинків, за які часто себе гризуть згодом. Родоніт діє буквально на всі сфери життя Близнюків, привносячи в неї гармонію і порядок, якого до цього не вистачало. Так, камінь допомагає виходити з депресивних станів, до яких Близнюки дуже схили (у тому числі виведе з затяжної депресії), приборкати бурхливі емоції і направити невгамовну енергію цього знака зодіаку нарешті в продуктивне русло. Родоніт допоможе виявити позитивні сторони Близнюків, розкрити таланти і показати можливості, які ви до цього не помічали. Інтуїція, підсилена родонітом, ніколи не підведе Близнюка. Після того, як Близнюк поселить у своєму будинку родоніт він буде захоплювати оточуючих своїми талантами і успіхами.
 • Сприятливий вплив родоніт вплине на життя невпевненого і постійно втрачає можливості Раку. Якщо Рак буде прислухатися до свого внутрішнього «Я» в той час, як тримає в руках родоніт або носить прикраси з ним або просто камінчик в кишені, він забуде про життя, сповнене невдач, образ, розчарувань і цілей, залишених на півдорозі. Камінь підкаже найбільш розумні варіанти і привнесе в життя цього знака зодіаку особливий сенс.
 • Для Лева прикраса з родоніту або камінчик в саду каменів стане наймогутнішим оберегом буквально від усіх хвороб – починаючи від звичайної короткозорості до серйозних захворювань, таких як рак. Крім того, він заспокоює нервову систему Лева, допомагає йому стати м'якше і звернути увагу на потреби інших людей, не тільки на свої власні. Дитина цього знака зодіаку виросте сильною і інтелектуально розвиненою особистістю з родонітом.
Оберіг Левам
 • Якщо віддають перевагу самотність Дівам захочеться змінити життя на краще – їм обов'язково необхідно придбати родоніт. Він подарує впевненість у собі, наповнить позитивними вібраціями, захистить від саморуйнування, викликаного невмінням будувати відносини і зніме стрес. Діва матиме бажання любити і дарувати позитивні емоції оточуючим. В житті Діви з'явиться безліч захоплюючих любовних пригод, але все буде по розуму, легко, і принесе тільки відчуття щастя. Діва з родонітом в кишені не буде помилятися ніколи.
 • Терезам маги і астрологи не рекомендують контактувати з родонітом часто. Це проте не означає, що камінь не підтримає представників цього знаку у всіх сферах їх життя. Ваги отримають від мінералу підтримку в повній мірі. Ваги набувають відсутній ентузіазм, стають більш сміливими і впевненими з родонітом. Вони приступлять до здійснення своїх планів з усією пристрастю і напором, на який здатні. При цьому і мрійливість Ваг, яка становить чималу частку їх характеру, гармонійно впишеться в нову особистість, що формується родонітом. Мінерал допоможе розвинути інтуїцію і підтримати пам'ять, яка часто підводить представників даного знаку. М'яко формуючи характер, родоніт проявляє кращі якості Ваг і дає можливість знайти нові необхідні для успіху риси характеру. Але носити прикраси з родоніту постійно, намагаючись посилити і перебільшити його дія не варто.
Терезам не потрібно носити постійно
 • Скорпіонам серцевий камінь дасть можливість впливати на справи сердечні найефективнішим чином. Успіх серед протилежної статі Скорпіону – власнику родоніту просто забезпечений. І чоловіки, і жінки цього знака знайдуть безліч залицяльників і в підсумку, одну єдину вірну і взаємну любов. Скорпіонам, які поки не готові зупинити свій вибір на одній людині і звити сімейне гніздечко не варто купувати родоніт.
 • Стрільцям родоніт категорично протипоказаний, навіть якщо власник – творча особистість, яких зазвичай мінерал підтримує і любить. Орлец здатний геть придушити особистість Стрільця і його волю до життя. При чому негативно може проявитися навіть швидкоплинний контакт. Речі з родонітом не можна тримати в будинку, де живе представник цього знака зодіаку, а також не можна вживати ніяких магічних ритуалів з цим каменем, спрямованих на Стрільця.
 • Козерога орлец підштовхне до досягнення нових висот. Представник цього знаку з цим мінералом в кишені з легкістю буде погоджуватися на експерименти (які, до речі, завжди будуть успішними), і почне цілеспрямовано рухатися вперед. Носіння родоніту в якості талісмана в будь-якому вигляді – чи то каблучку, чи запонки, то браслет, то камінчик в кишені – зробить представників цього знака спритнішими, а їх розум більш гнучким і чутливим до нової інформації. Козеріг зможе збільшити свої знання за короткий відрізок часу. Особливо, якщо Козеріг працює в сфері мистецтва. Крім того, камінь принесе дещицю спокою у вируючу активностями життя Козерога.
 • Водолій знайде в рожевому камінчику друга і соратника. Вся справа в тому, що рожевий з темними прожилками мінерал асоціюється з усім незвичайним і новим, а життя Водолія так само переповнена незвичайними подіями, як його мозок – неординарними думками. Подружившись з орлецом Водолій відчує, що всі його плани цілком реальні, і всім його мріям судилося збутися. Камінь допоможе прокласти стежки-доріжки до сердець людей, знайти сили на здійснення задуманого і бачити хороше і корисне навіть у самій огидній ситуації. Представники цього знака зодіаку, беручи в руки родоніт відчують небачений раніше прилив сил, а також стануть більш цілеспрямованими ніж коли-небудь до цього.
Дуже підходить Водоліям
 • З Рибами у каменю ранкової зорі особливі відносини. Кажуть, що одним Рибам він подарує всі блага цього світу, а іншим – нічого, або навіть біди. Якимось незбагненним чином, родоніт «вибирає» свою рибку. Представники даного знака зрозуміють це, вперше побачивши наживо родоніт, вони відчують, що це саме той і саме їх камінь. Така обопільна любов призведе до того, що Риби розкриють весь свій потенціал і вразять оточуючих здібності, про які раніше і не підозрювали.

Якщо ви, прочитавши нашу статтю вирішили придбати прикрасу з родоніту – пам'ятайте, краще, щоб це був браслет або кільце, яке можна носити на лівій руці – таким чином ви дасте каменю можливість налагодити зв'язок з лівим півкулею мозку, на яке мінерал має найбільший вплив.

Відео: Властивості родоніту