Вибираємо камені для чоловіка Діви

Друга декада

Народжені в цей період Діви знаходяться під заступництвом жіночої планети Венери. Хлопці виявляють інтерес до всього містичного, люблять таємниці і загадки. Вони цінують у людях працездатність та відданість, і прагнуть до того, щоб створити міцну сім'ю. Народженим у другій декаді слід звернути увагу на такі камені, як онікс або цитрин. Такі обереги допоможуть стати більш м'якими і терпимими по відношенню до інших, завдяки чому чоловіки Діви зможуть знайти вірних друзів і знайти свою любов.

Третя декада

Чоловіки, народжені в цей період, опиняються під впливом такої планети, як Меркурій. З цієї причини чоловіки Діви володіють гострим розумом і прекрасним почуттям гумору. Це більш творчі натури, які небайдужі до мистецтва і до всього прекрасного.Таким витонченим Дівам часто не вистачає сміливості і рішучості. Їм підійдуть гранат, смарагд, хризоліт і т. д.

Вибираючи собі прикрасу з яким-небудь каменем, варто обов'язково враховувати свій знак Зодіаку. Правильно підібрані мінерали зможуть стати талісманами для залучення щастя чи здоров'я. Які камені підійдуть чоловікові, який був народжений під знаком Діви?

Вибір за датою народження

Чоловік, народжений під знаком Зодіаку Діва, відрізняється непростим, трохи занудним характером. За своєю природою це справжні перфекціоністи і педанти. З цієї причини вони не можуть побудувати відносини з оточуючими людьми. Правильно підібрані камені стануть для цих чоловіків справжніми оберегами і талісманами, які допоможуть змінити характер і розкрити всі таланти.

Перша декада

Представники знаку Діви, які народилися в першій декаді, опиняються під сильним впливом Сонця. Безумовно, цей факт відображається на їх характер. В цілому ці чоловіки є сильними і гармонійними особистостями, які люблять спокійне і розмірене життя. Ці чоловіки негативно ставляться до змін. Для представника земної стихії відмінно підійдуть такі камені, як яшма, гірський кришталь, тигрове око або нефрит. Такі талісмани допоможуть Дівам знайти упевненість в собі і у власних силах, завдяки чому вони зможуть легко добиватися успіху в будь-якій сфері. Крім того, ці камені допоможуть представникам цього знаку Зодіаку зменшити свою тривожність, і знайти додаткові сили і енергію.

Друга декада

Народжені в цей період Діви знаходяться під заступництвом жіночої планети Венери. Хлопці виявляють інтерес до всього містичного, люблять таємниці і загадки. Вони цінують у людях працездатність та відданість, і прагнуть до того, щоб створити міцну сім'ю. Народженим у другій декаді слід звернути увагу на такі камені, як онікс або цитрин. Такі обереги допоможуть стати більш м'якими і терпимими по відношенню до інших, завдяки чому чоловіки Діви зможуть знайти вірних друзів і знайти свою любов.

Третя декада

Чоловіки, народжені в цей період, опиняються під впливом такої планети, як Меркурій. З цієї причини чоловіки Діви володіють гострим розумом і прекрасним почуттям гумору. Це більш творчі натури, які небайдужі до мистецтва і до всього прекрасного.Таким витонченим Дівам часто не вистачає сміливості і рішучості. Їм підійдуть гранат, смарагд, хризоліт і т. д.

Дорогоцінне і напівдорогоцінне каміння

Кожен мінерал має свою особливу енергетику і має неповторну силу. Тому для того, щоб краще зрозуміти, який камінь підходить чоловікові Діві, потрібно вивчити властивості кожного каменю окремо.

Щоб знайти спокій і легко спілкуватися з людьми варто звернути увагу на яшму. Вона здатна допомагати в конфліктних ситуаціях, допомагає стримувати емоції та агресію. Це мінерал може стати справжнім талісманом для творчих людей, оскільки здатний дарувати натхнення і покращувати роботу мозкової діяльності. У сімейному житті він допомагає знайти щастя.

В якості оберега чоловікам Дівам підійде і сердолік. Цей мінерал ще називають талісманом творчих людей. Він володіє однією дивовижною здатністю, за яку його цінують представники багатьох знаків Зодіаку. Мінерал здатний підсилювати всі таланти і позитивні якості свого власника. Крім того, він робить позитивний вплив на здоров'я людини.

Такий камінь, як нефрит подарує своєму власникові удачу у всіх справах. Енергетика цього каменя дозволяє використовувати його як оберіг від різних хвороб і як талісман для залучення удачі в роботі. Обов'язково звертайте увагу на колір цього каменю, так як він відмінно відчуває настрій свого господаря. Якщо він стає більш тьмяним і темним, то це говорить про те, що чоловікові Діві пора мінятися в кращу сторону, інакше бути біді.

Стати вольовим і рішучим чоловіком допоможе онікс. Цей мінерал вбиває страх і нерішучість, дарує своєму власникові силу і позитивну енергетику. Енергетика цього дивовижного каменю допомагає домагатися бажаного, наділяє свого власника ораторськими здібностями і вберігає від негативу і бід.

Камені-обереги і камені-талісмани

Практично кожен камінь може стати талісманом для залучення грошей або оберегом від хвороб. Чоловікам Дівам варто звернути увагу на такі рекомендації, щоб правильно підібрати собі камінь для тієї чи іншої ситуації.

Для багатства

Дивовижної краси камінь агат допоможе пом'якшити непростий характер чоловіка Діви. Завдяки цьому представник знака Зодіаку Діва зможе досягти великих висот у своїй кар'єрі. Якщо носити його з собою, то він, безумовно, приверне удачу і фінансове благополуччя. Чоловікам Дівам обов'язково потрібно брати його з собою на важливі переговори, співбесіди і угоди. Агат допоможе не тільки привернути удачу, але і легко вбереже від необдуманих вчинків.

Тигрове око відмінно допомагає у складних ситуаціях. Наприклад, якщо вам не вистачає рішучості підійти до керівництва з якою-небудь ідеєю або ви боїтеся йти на співбесіду, то цей талісман вам обов'язково допоможе. Більш того, він залучає фінансову удачу.

Розвинути ділові здібності і піднятися по кар'єрних сходах допоможе такий камінь, як яшма. В ідеалі, такий оберіг варто завжди носити з собою, бо як мінерал чудово вберігає від негативної енергетики. Також він допомагає укладати вигідні угоди. Бажано чоловікам Дівам знайти перстень з дорогоцінного металу з таким каменем.

Крім того, можна вибрати невеликий кулон у вигляді підкови з срібла, який буде прикрашений відповідними камінням. Такий талісман можна буде повісити в кабінеті або носити його з собою.

Для здоров'я

Для того, щоб досягти великих висот у житті, слід ретельно стежити за своїм здоров'ям. У цьому чоловікам Дівам допоможе такий коштовний камінь, як сапфір. Він здатний зміцнювати імунітет і покращувати роботу внутрішніх органів. Крім того, сапфір може стати справжнім оберегом, який вбереже чоловіка Діву від негативної енергетики його недоброзичливців. Камінь допомагає боротися з поганим настроєм, депресією і покращує загальний стан організму. В якості оправи до такого талісману підійде срібло або золото.

Щоб зняти нервову напругу, позбутися депресії і нормалізувати діяльність нервової системи відмінно підійде малахіт. Крім того, він подарує своєму власникові відчуття спокою і впевненості в собі.

Гірський кришталь відмінно допомагає справлятися з високою температурою, покращує стан нервової системи і відмінно загоює рани, садна і синці. Ще в давні часи цей мінерал прикладали до ран, і вони дуже скоро гоїлися.

Якщо у чоловіка Діви є проблеми з суглобами або будь-які шкірні захворювання, то тигрове око допоможе позбутися від подібних недуг і зміцнить здоров'я. Також камінь відмінно зміцнює імунітет і допомагає поліпшити настрій.

Для любові

Залучити особисте щастя допоможе агат. Одруженим чоловікам Дівам в обов'язковому порядку потрібно носити прикраси з таким каменем. Наприклад, можна вибрати перстень у срібній оправі. Це стане справжнім оберегом для сім'ї Діви, який вбереже від конфліктів і розбіжностей. Завдяки агату у сім'ї завжди буде панувати мир, спокій, добробут і щастя.

Камінь вабливого червоного кольору допоможе чоловікові, народженому під знаком Зодіаку Діви, знайти своє щастя. Мова йде про гранаті. Цей мінерал допомагає своєму господарю викликати інтерес у протилежної статі, допомагає стати більш впевненим у собі і власній неперевершеності. Крім того, гранат розпалює між закоханими пристрасть, завдяки чому взаємини складаються якнайкраще.

Для того щоб зміцнити стосунки в сім'ї чоловікові Діві варто звернути увагу на хризоліт. Він допомагає знайти вихід з будь-якої складної ситуації, допомагає уникати конфліктів і вберігає тихе сімейне щастя від негативної енергетики заздрісників.

Як правильно носити?

Від того, як ви будете носити той або інший оберіг теж багато залежить. Наприклад, якщо ви вибираєте перстень з лазуритом, смарагдом, сапфіром або гранатом, то пам'ятайте про те, що оправа повинна бути виключно зі срібла. В золотій оправі можна носити такі камені, як сердолік або тигрове око. Для інших каменів, які підходять чоловікові Діві за гороскопом, підійде будь-яка оправа.

У тому випадку, якщо чоловік хоче, щоб талісман у вигляді персня приносив тільки все найкраще в його життя, то не варто його носити на безіменному пальці лівої руки. Краще носити прикрасу на правій руці, на безіменному або вказівному пальці. Вибираючи форму каменю, зупиніть свій вибір на квадратній.

Для того щоб оберіг працював правильно і не збирав в собі негативну енергетику, прикраси періодично потрібно чистити. Намагайтеся робити це самостійно. Якщо до вашого талісмана доторкнеться інша людина, то частина його сили та енергетики перейде до нього.

У тому випадку якщо камінь став тьмяним, з'явилася тріщина або навіть скол, то від такого краще відразу позбутися і знайти йому гідну заміну.

Яких варто уникати?

Є певні камені, які категорично не підходять чоловікам, народженим під знаком Зодіаку Діви. Своєю енергетикою такі мінерали можуть завдати шкоди своєму власникові. Наприклад, александрит, ще більше посилює педантичність чоловіка Діви і в підсумку з ним поруч стає просто нестерпно. Цей камінь робить Дів більш агресивними і дратівливими. Також представникам цього знаку Зодіаку не підходить рубін.

Про те, як правильно підібрати камені для чоловіка Діви, дивіться у наступному відео.