Підбираємо камінь для жінок Близнюків

Близнюки є представниками знаків Зодіаку, що належать до стихії повітря. Внаслідок чого, до їх відмінних рис відносять мінливість, непостійність, різнобічність. В той же час відзначають, що їм властиві дружелюбність і природна чарівність, які притягують людей.

Для жінок Близнюків характерна відкритість і товариськість, тому талісман повинен не тільки привертати людей, але і захищати самих Близнюків від розтрати енергетичних ресурсів. Наприклад, місячний камінь допомагає не витрачати свої душевні сили на зовнішній світ, а, навпаки, спрямовує енергію на володаря каменю. Рожевий кварц, будучи символом любові, навпаки, притягує людей, як і блакитний топаз. Останній допомагає краще розкрити привабливість і сексуальність, притаманні цьому знаку Зодіаку.

Блакитний топаз
Рожевий кварц

Який мінерал підходить за датою народження?

Перша декада

Жінок Близнюків, що належать до першої декади (з 21 по 31 травня), відрізняє розвинена інтуїція, але вони не завжди можуть впоратися з емоціями і часто навіть зрозуміти їх. Щоб протистояти своїм емоціям і чути внутрішній голос, їм радять носити такі талісмани:

 • нефрит;
 • чорний агат;
 • малахіт;
 • місячний камінь.

Нефрит допомагає у відновленні сил. Агат, в свою чергу, захистить від негативних людей і подарує гармонію з собою. Малахіт наповнює енергією і сприяє успіху у всіх справах, а місячний камінь, як вже було сказано, спрямований на внутрішній світ своєї власниці, приносячи їй зосередженість і умиротворення.

Друга декада

Жінки, які відносяться до другої декади (1 червня – 11 червня), як правило, цілеспрямовані і наполегливі натури.

Таким людям підійдуть:

 • онікс;
 • бурштин;
 • перли;
 • цитрин.

Онікс – камінь, який допоможе зняти напругу, особливо при сильному нервовому стресі. Бурштин має заспокійливу і заспокійливою дією, як і перли, який також захищає і стабілізує внутрішній дисбаланс. Що стосується цитрину, цей талісман символізує і притягує успіх, особливо в грошових питаннях.

Третя декада

Близнюки останньої декади (з 12 по 21 червня) поєднують у собі протилежні якості: одночасно вони енергійні і оптимістичні жінки, але водночас – безкомпромісні і норовливі натури, яким підійдуть:

 • турмалін;
 • олександрит;
 • топаз;
 • сапфір.

Олександрит – таємничий камінь, який здатний змінювати колір, тому він може попередити необачні вчинки Близнюків третьої декади. Турмалін вважається каменем жіночого здоров'я, а також сприяє удачі в сімейних та любовних справах. Топаз, володіючи сильною енергетикою, захищає свою власницю, регулює емоційний фон і покращує настрій. Сапфір є талісманом, який посилює комунікабельність, залучаючи більше людей, і заспокоює, роблячи жінку більш стриманою.

Сапфір
Топаз

Дорогоцінне і напівдорогоцінне талісмани

Крім згаданих вище мінералів, що є талісманами для жінок знака Зодіаку Близнюки, також існують дорогоцінні й напівкоштовні камені, які їм підходять і можуть сприятливо вплинути на їхнє життя.

Нефрит – камінь, який радять придбати жінкам, які мають слабке здоров'я або поганий сон. Він здатний відновлювати як фізичні ресурси, так і моральні сили. Однак також відзначають, що з цим каменем необхідно звертатися обережно. Якщо його носити на протязі довгого часу, природна привабливість Близнюків згасне, і вони залишаться в повній самоті, що для представників цього знаку нестерпно.

Інший талісман – дорогоцінний камінь смарагд. Він відомий своїми заспокійливими властивостями, завдяки яким вразливі і емоційні Близнюки зможуть заспокоїтися і знайти внутрішній баланс. Також він позитивно впливає на спілкування з будь-якими людьми, у тому числі з близькими та рідними. Смарагд заряджає енергією і надихає. Проте з ним потрібно бути уважними людям з потужною енергетикою, оскільки при цьому людина і камінь будуть протистояти один одному.

Також варто відзначити напівкоштовний камінь аметист. Він вважається символом спокою, оскільки заспокоює свого власника в стресових ситуаціях. Цей камінь приносить баланс і стабільність в життя жінки Близнюка. Аметист сприяє побудові відносин з тими людьми, які потрібні для встановлення ділових зв'язків. Цей камінь символізує щирість, тому його володар може навчитися розпізнавати, коли йому брешуть або щось не договорюють.

Раухтопаз є різновидом кварцу. Цей камінь володіє потужною енергетикою і благотворно впливає на жіноче здоров'я. Причому він враховує вік своєї власниці. Тому молодим дівчатам радять купувати раухтопаз світлих відтінків, а жінкам старшого віку підійдуть, навпаки, темні тони.

Даний камінь сприяє розкриттю творчих талантів, а також більш детального розуміння речей, уникаючи поверховості у багатьох питаннях.

Обереги

Для жінок Близнюків обереги повинні підбиратися виходячи з особливостей їх знаку Зодіаку. Його представниці мають суперечливий характер, відрізняються нестандартним мисленням і розвиненим інтелектом. Крім того, при виборі оберега варто враховувати індивідуальні якості людини.

Деякі правила поводження з оберегом допоможуть зберегти і розкрити його захисні властивості:

 • важливі ваші відчуття при виборі оберегів, які повинні бути виключно позитивними;
 • необхідно містити камені в чистоті і ретельно доглядати за ними;
 • якщо ви вибрали оберіг для себе, носіть його виключно самі і нікому не позичайте;
 • якщо ж вам його подарували, ви повинні бути впевнені в людині, який зробив подарунок, а також у його чистих намірах.

Список оберігають каменів:

 • олександрит;
 • цитрин;
 • берил;
 • гірський кришталь;
 • турмалін;
 • місячний камінь.
Турмалін
Місячний камінь

Серед дорогоцінних каменів, найбільш підходящих для представниць цього знака, виділяють смарагд. Він підійде майже будь дестабілізуючої ситуації: при душевних переживаннях, брак спілкування або агресивному настрої.

Також відзначають камінь фіаніт, не володіє природною енергетикою, але, на думку багатьох езотериків, цілком здатний стати щасливим оберегом. Зокрема, Близнюкам фіаніт допоможе знайти мудрість, практичність і продуманість в діях, а також захистить від непотрібних контактів.

Фіаніт

Любовні

Серед усіх каменів, які сприятливо впливають на жінок знака Зодіаку Близнюки, в якості любовного оберега, насамперед, виділяють перли. Він здатний не тільки залучити відповідного партнера, але і зберегти довгострокові стосунки.

Крім перлів, які бажають знайти свою любов варто звернути свою увагу на яшму. Вона також допоможе досягти успіху в любові.

Якщо у тривалих відносинах почуття почали згасати, може допомогти хризопраз: він зміцнює любовні зв'язки і посилює колишні почуття.

Варто відзначити, що в любовних справах потрібно розділити камені, які підходять для молодих дівчат і які мають більш ефективну дію для жінок старшого віку. Наприклад, для молодої дівчини підійдуть рожевий кварц, гірський кришталь, агат. Вони сприяють залученню до них любові.

Що стосується дорослих жінок, геліодор може допомогти зміцнити шлюб, а для одиноких представниць цього знака, бажаючих знайти свою любов, підійде смарагд.

Для багатства

Жінки Близнюки без талісманів і оберегів вміють заробляти гроші, однак, також добре і швидко вони можуть їх витратити. Тому оберегами для багатства можуть стати, наприклад, аметист, сердолік, гранат, і шерл, оскільки вони допоможуть і заробити гроші, і просунутися в професії.

Також потрібно відзначити такі мінерали, як цитрин, берил і топаз. Вони можуть допомогти досягти фінансової стабільності: цитрин сприяє кар'єрному зростанню, берил притягує багатство і успіх, а топаз особливо ефективно впливає на заробіток в комерційному бізнесі.

Берил

Як правильно носити?

Крім того, що потрібно знати, який камінь вибрати, також для ефективної дії його необхідно носити і поєднувати з іншими прикрасами і камінням так, щоб він приносив користь, а не шкоду.

Вважається, що руки у жінок Близнюків є найбільш чутливою частиною. Саме тому краще віддати перевагу браслетів, кілець і годинах при виборі прикрас.

Якщо говорити конкретно про те, які камені і як варто носити, то, наприклад, кільце з олександритом краще дію чинить, коли його надягають на середній палець. Причому золота оправа підійде для такого кільця найбільше. Однак необхідно пам'ятати, що не можна залишати його на руці вночі.

Місячний камінь, що має заспокійливу дію, не рекомендують постійно носити. Інакше він буде заважати концентрації і працездатності, коли вони необхідні.

Розслаблюючі властивості агата також можуть надавати досить сильний вплив. Щоб воно цілком могло реалізуватися, радять носити прикраси з агатом на лівій руці.

Деякі камені рекомендують носити на мізинці для повного прояву їх впливу. До них відносяться цитрин і смарагд.

Берил – один з тих каменів, які можна носити на шиї на ланцюжку для підтримки сімейних уз або набуття любовних зв'язків. Також для залучення удачі золоте кільце з берилію радять носити на безіменному пальці правої руки.

Сапфір, що втілює благородство і скромність, краще всього носити на руці. Це може бути кільце, запонки або браслет з сапфіром.

Топаз має багато позитивних властивостей. Наприклад, кільце з топазом загострює інтуїцію, проте, його не радять одягати по понеділках і п'ятницях. З іншого боку, це зручний і дружній камінь, оскільки його можна носити з будь-якими іншими мінералами, напівдорогоцінним або дорогоцінними каменями.

Опал рекомендують носити для набуття проникливості і удачі. Йому підійде срібна оправа або ланцюжок, як і раухтопазу. Варто відзначити, що краще, щоб прикраса з опалом не торкалася до шкіри. Також небажана постійна носка.

Гранат, будучи каменем багатства, також може залучити у ваше життя любов, особливо якщо це буде гранатовий браслет або кільце.

Які камені слід уникати?

Жінкам-Близнюкам не рекомендують носити каміння темних відтінків, а також синіх і білих квітів.

Потужні по енергетиці камені не підходять для представниць цього знака Зодіаку. Це такі камені, як діамант, аквамарин, рубін, авантюрин. Вони не принесуть ніякої користі Близнюкам, і навіть можуть нашкодити їм, оскільки вони забирають життєву енергію і погіршують загальний стан знаків повітря.

Камені, протипоказані Близнюкам, як правило, персоніфікують собою повсякденний традиційний уклад, який, найчастіше, жінки Близнюки уникають і відкидають, так як є багатогранними і демократичними натурами з легким характером. Вони є дуже мінливими людьми, таким чином, дорогі і важкі камені заважають гармонійному існуванню Близнюків і позбавляють їх удачі.

Перераховані вище камені мають досить важку енергетику, чим провокують прояви гордині і погіршення самопочуття.

Оскільки темні кольори, а також синій і білий – невдалий вибір для жінок Близнюків, найкращими для них є – помаранчевий, зелений, жовтий і золотий забарвлення. Вони насичені і яскраві, такі, як і самі Близнюки, тому можуть віддати свої енергетичні сили своїм власникам.

  Вибір каменю, безумовно, важливий, причому важливо врахувати не тільки всі рекомендації фахівців, але і свої власні відчуття при примірці прикрас або дотику до каменя. Деякі кажуть, що якщо камінь при дотику нагрівається, то це точно ваш талісман. Але варто пам'ятати, що це необов'язкова умова. Якщо камінь не нагрівся, але вам дуже сподобався, і ви відчуваєте внутрішнє тяжіння до нього, то це ваш камінь.

  Щоб вподобане вам прикраса з каменем не принесло ніяких проблем з психічним, так і з фізичним здоров'ям, необхідно підійти до його вибору з усією відповідальністю і довіритися своїм почуттям. Не варто йти на поводу у громадської думки і, незважаючи на те, що діаманти вважаються кращим каменем для дівчат і користуються особливою популярністю серед жінок, потрібно пам'ятати, що жінкам Близнюкам вони нічого доброго не принесуть.

  Вибирайте ваш талісман дуже уважно, і нехай він подарує вам те, що вам так не вистачає.

  Про те, як підібрати камінь-талісман для людей, народжених під знаком Близнюки, дивіться далі.