Камені, які підходять для Козерога

Астрологія – це наука, яка допомагає вивчати вплив небесних світил і планет на життя людини, народженої в певний час.

З давніх часів люди, охочі дізнатися свою долю за зірками, звертаються до астрологів. Хороший фахівець може розповісти багато чого про людину, знаючи тільки дату та місце його народження. Зірки розкажуть про характер і звички людини, про те, які біди чекають його на життєвому шляху і як можна їх уникнути, дадуть пораду, в який час приділити весь свій час побудови кар'єри, а коли варто зробити перепочинок. Крім того, астролог допоможе підібрати камінь, який стане талісманом на все життя, позбавить від негативної енергії і скоректує характер, покращуючи життя свого господаря.

Особливості знака

Козероги працьовиті, завзяті й амбітні. Чоловік цього знака прагне зайняти лідерську позицію, так як вважає, що заслуговує цього більше, ніж інші. Завищення самооцінки шкодить представникам цього знака, так як ускладнює їх контакт з людьми. Однак це має і позитивний бік, оскільки впевнений у собі Козеріг часто досягає поставлених цілей. Козероги цілеспрямовані, наполегливо просуваються вперед, вирішують поставлені перед ними завдання, не звертаючи уваги на перешкоди. Вони обережні і завбачливі, схильні до тривалого аналізу того, що відбувається навколо. Не поспішають при плануванні своїх дій, а тому ухвалені ними рішення часто приносять хороші дивіденди.

В роботі Козероги наполегливі, егоїстичні, завжди знають, чого хочуть. Для своєї родини вони щедрі і нададуть допомогу і підтримають у будь-якій ситуації. Вони віддані своїй половинці завжди і у всьому, але в силу характеру часто приховують свої емоції.

Дорогоцінний талісман за датою народження

Козерогів можна поділити на 3 групи в залежності від дати народження. Для кожної з них є ідеально підходять мінерали, які направляють енергетику на посилення волі людини і особливо сприятливо впливають на його характер. «Покровитель» даного знака вибирається, зважаючи на гороскоп. Ним може стати аметист, топаз, бурштин, рожевий кварц і т. д. Однак Козеріг, народжений в одній декаді, може носити амулети, показані іншим групам.

 • 1 декада (22.12-22.01) Для Козерогів, народжених в цей період, підійдуть малахіт, агат, гірський кришталь, змійовик і тигрове око. Вони допоможуть людині в особистісному зростанні, виконання бажань, постановки правильних цілей. Козероги дуже розумні і точно знають, які знання можуть стати в нагоді їм у житті, тому прагнуть отримати хорошу освіту. Вони люблять комфорт і достаток, тому прагнуть отримати стабільну і добре оплачувану професію. Вони володіють власною точкою зору, яка часто йде врозріз з думкою інших.
 • 2 декада (3.01-13.01). Козеріг, час народження якого припадає на цей період, природжений лідер, він здатний захопити групи людей і привести їх до спільної мети. Однак якщо Козерога позбавити бажань і планів, він стає замкнутим і відлюдним відлюдником. Щоб підтримати цей знак зодіаку, варто вибрати онікс, опал, самоцвіт, сардонікс і хризопраз. Ці камені наповнюють людину енергією, новими ідеями і емоціями.
 • 3 декада (14.01-20.01). У Козерогів, народжених в цій декаді, мало своєї внутрішньої енергії, та мінерали, які варто вибирати, будуть компенсувати її недолік. Для цього підійдуть турмалін або красивий опал, криваво-червоний рубін або гіацинт. Вони сприяють підвищенню активності і емоційності знака.
Малахіт
Онікс
Турмалін

Для жінки

Дівчина, народжена під знаком Козерога, виділяється серед представниць прекрасної половини людства. Вона бездоганна у всьому, зваблива і сувора. Незважаючи на всі позитивні сторони своєї натури, посланниця цього знаку часто буває самотньою, тому що не поспішає наближати до себе людей, залишаючись обережною і відстороненою. Завдяки гірському кришталю дівчина Козеріг змінюється, стає м'якше, гармонійніше, товариськими, емоційний. Категорична і принципова, вона все ж намагається бути менш суворою з людьми, що оточують її.

Перебуваючи в шлюбному союзі, жінка Козеріг занадто вимоглива до свого чоловіка, втім, як і до себе. Вона не завжди може підбадьорити, похвалити, і іноді оточення не розуміє справжнього її ставлення до близьким людям. Громадська думка впливає на неї і іноді може поранити. Змінити вплив знака на цю сторону життя Козерога може гранат. Прикраси з цим каменем підвищує настрій, додає сил для подальшого зростання, допомагає розкрити теплі почуття до коханої людини.

Безсумнівно, кожній жінці Козерогові просто необхідно придбати прикрасу або талісман з агата. Цей камінь дивовижно красивий, і вибираючи малюнок і колір, потрібно прислухатися до інтуїції, щоб вибрати правильний камінь. Агат насичує людини життєвою енергією, захищає від недругів і знімає спрямований на нього негатив.

Мінерали насиченого кольору дарують своєму власникові тривале життя та міцне здоров'я, сприяють поліпшенню відносин між подружжям, гармонізують атмосферу житла. Маючи амулет з шматочком агата, дама розкриває свою сексуальність і привабливість для протилежної статі. Особливо сильний вплив агат впливає на кар'єрне зростання своєї господині.

Окремо потрібно згадати про вогненно-рудому сердолике. Цей мінерал підійде юним Козерогам. Дівчина, надягаючи невелика прикраса з ним, може бути впевнена, що любов не пройде її стороною. Цей камінь допомагає зберегти красу і юнацьку безпосередність, виконує найнеймовірніші мрії. Сердолік благотворно діє на психіку слабкої статі, знімаючи напругу і стрес, допомагає привести думки в порядок.

Для чоловіка

Чоловік, народжений під знаком зодіаку Козеріг – педант і консерватор. Якщо він займається бізнесом, то всі рішення приймає після ретельного обмірковування. Козеріг ніколи не піде на авантюри, ризик у справах для нього неприйнятний. Бажаючи стати більш гнучким і рішучим у робочих моментах, Козеріг повинен носити хризопраз. Цей талісман зміцнить здоров'я, наповнить власника потужними потоками енергії, захистить від негативного впливу недоброзичливців.

Козерогові вимагається визнання його винятковості, і хризопраз допоможе підкреслити його статус.

Козеріг чоловік замкнутий, тому багато людей вважають його зарозумілим і неприємною людиною. Це помилкове сприйняття заважає Козерогові домогтися високого положення, стати визнаним керівником. Запонки або шпилька для краватки з оніксу коригують негативні сторони характеру, роблячи свого господаря доброзичливим і уважним до оточуючих. Талісман забезпечить захист від катастроф, неприємностей, нещасних випадків, аварій.

Чоловік Козеріг волелюбний, сім'я для нього – явище другорядне. Стосунки з протилежною статтю недовговічні і можуть бути розірвані при перших ознаках недовіри або нудьги. Гранат насиченого червоного кольору відкриє йому очі на позитивні якості людей, навчить не звертати уваги на недоліки і промахи оточуючих. Камінь допоможе підвищити чутливість і здатність віддаватися без залишку в пучину пристрасті, що допоможе йому в створенні міцного сімейного союзу з гідною дівчиною.

Гранат – помічник у бізнесі, він допомагає знайти точки дотику з партнерами, владнає спалахнув конфлікт, полегшить процес переговорів.

Раухтопаз незамінний для Козерога, що працює в дослідній області, так як стимулює логічне мислення і інтелектуальні здібності. Козероги егоїстичні, ревниві, і оберіг з раухтопазом допомагає пом'якшити ці якості, що, звичайно, благотворно позначиться на спілкуванні з близькими людьми. Також він знімає навантаження з нервової системи, заспокоює, позбавляє від стресів і будь-якого негативного впливу.

Агат для чоловіка необхідний, якщо йому потрібно привернути увагу прекрасної незнайомки. Адже енергія цього мінералу посилить привабливість і шарм.

Вибираючи підходящий камінь, потрібно звернути увагу і на форму талісмана. Камінь для чоловіка Козерога повинен бути виконаний у формі великого квадрата, в деякому сенсі навіть виглядати грубим, це додасть мужності і відчуття сили.

Який оберіг не підходить?

Звичайно, не всі камені-талісмани можуть підходити Козерогові, так як вплив деяких з них може значно посилити неприємні якості знака, який і так має досить складним характером.

Астрологи, враховуючи положення Козерога в зодіаку, не радять йому купувати камені Раку, які в своїй масі, матові і білі. Крім цього, протипоказано носіння смарагду, авантюрину, місячного каменю. Негативний вплив на долю надають обереги з бірюзи, берилу, перлів і хризоліта. Якщо Козеріг одягає прикраси інших знаків, то виявляється на нього вплив може негативно відбитися на будь-якій сфері його життя. Це можуть бути проблеми, пов'язані з роботою або здоров'ям, розрив колишніх стосунків, нещасний випадок і багато іншого.

Сапфір не дає Козерогові нічого, він тільки забирає внутрішню енергію. Людина стає цинічним егоїстом, мракобісом, консерватором. І без того важкий характер Козерога стає просто нестерпним.

Цитрин теж не підходить Козерогові, так як для нього це талісман пороку і азарту. Розважливий і цілеспрямований Козеріг раптово перетворюється в хитрого, брехливого і неймовірно впертого індивіда.

Зелені смарагди вимагають носить його підвищену чуттєву інтуїцію та енергію, які невластиві Козерогові, тому цей камінь не дасть нічого доброго для нього. Талісман спустошить Козерога; і без того не занадто емоційна людина зовсім перетвориться в «сухар». Потайний і таємничий Козеріг перетворюється на відлюдника, зосередженого тільки на своїх почуттях і емоціях.

Козеріг належить знаку Землі, від цього і йде його сила і самодостатність. Незважаючи на те, що є рекомендації астрологів про те, яким амулетом з каменю йому можна користуватися, цьому знаку дозволено мати прикраси з каменями, які носять інші представники зодіакального кола.

Козеріг активний і наполегливий, його риси характеру сформовані в особливий час – день Сонцевороту. Ця ніч особливо довга, але рік уже повертається до весни. Якщо Козеріг одягає камінь, що належить іншому знаку зодіаку, то це дещо змінює його сприйняття життєвих енергій, але не завдає великої шкоди. Хоча від носіння каменів Раку варто все-таки відмовитися.

  Існує декілька рекомендацій, які потрібно знати при виборі оберега для себе. У магазинах зараз дуже великий вибір прикрас з відповідним каменем, але не всі вони можуть підійти бездоганно. Щоб підібрати ідеальний камінь, візьміть прикраса в руку і, затиснувши його в кулак, закрийте очі. Прислухайтеся до внутрішнім почуттям і відчуєте тепло, що йде від каменю до вас. Уявіть, що ви отримаєте, надягаючи це прикраса, як зміниться ваше життя, і якщо внутрішнє почуття підтвердить це, то вибір зроблено правильно. Якщо ж, взявши в руки камінь, ви відчуєте турботу, негатив, то відмовтеся від прикраси на користь іншого.

  Якщо ви вирішили вручити талісман кому-небудь, то такі подарунки треба дарувати тільки близьким людям, яких ви добре знаєте. Важливо думати про те, що відчує людина, отримавши такий презент. Крім того, обов'язково подумки надіньте прикраса на того, кому плануєте подарувати його, уявіть, як зміниться життя людини. Тоді ви зрозумієте, чи варто дарувати такий сувенір. Адже невдало вибраний амулет принесе людині зміни, які можуть зробити його життя нестерпним.

  Розглядаючи людей, народжених під знаком зодіаку Козеріг, можна з упевненістю стверджувати, що це найбільш сильні і перспективні представники роду людського. Вони вражають своїм високим інтелектом, силою, впевненістю. Козеріг – лідер, здатний повести за собою тисячі людей або забезпечити процвітання маленької групи, будь то робочий колектив або сім'я.

  Про те, як вибрати талісмани для Козерога, ви мождете подивитися в наступному відео.