Гіацинт камінь: магічні властивості, знак зодіаку, як виглядає, кому підходить? Дорогоцінний камінь гіацинт – прикраси: сережки, персні, кільця

Гіацинт — дорогоцінний камінь, який дуже часто зустрічається в сучасних прикрасах. Мінерал має декілька приємних відтінків і володіє безліччю лікувальних властивостей.

Дорогоцінний камінь гіацинт: як виглядає

Не кожному знайомий такий камінь, як гіацинт. Він не тільки красивий, але і оповите містичними таємницями, чарами. Деякі складають про гіацинта цікаві легенди, вважаючи гіацинт найсильнішим каменем. Слово «гіацинт» так само належить і квітці, а сам мінерал дуже сильно відрізняється від рослини. Особливо кольором.

Гіацинт вважається дорогоцінним каменем, по своєму складу він являє собою різновид циркону. Колір гіацинта може бути світлим жовтим, червоним темним і навіть коричневим. Якщо порівнювати його з іншими камінню, то сміливо можна сказати про те, що гіацинт – це «жовтий» сапфір або гранат з коричневим відливом.

Цікаво знати, що якщо гіацинт довго піддається термічній обробці, він повністю змінює своє забарвлення і стає прозорим. Прозорий гіацинт візуально нагадує алмаз.

У природі так само можна знайти гіацинт блакитного відтінку, але це зустрічається дуже рідко. Знайдений блакитний камінчик буде всього на кілька сотень «рудих». Ще в давнину люди навчилися обпалювати мінерал, щоб він знаходив волошковий відтінок. Так роблять і сучасні ювелірні компанії, намагаючись замінити гіацинтом інші дорогоцінні камені.

При купівлі прикрас намагайтеся вимагати сертифікат якості, щоб не купити за величезні гроші підробку.

Гіацинт – камінь, що володіє високою твердістю (щільністю). Це «дозволяє працювати з каменем алмазною огранюванням. Найбільші родовища гіацинта в даний момент знаходяться в Мадагаскарі, на Цейлоні (Шрі-Ланка), в Таїланді і невелике родовище в Австралії.

Камінь гіацинт у природі
Бурий гіацинт
Жовтий камінь гіацинт
Синій камінь гіацинт

Гіацинт камінь: магічні властивості

Здавна цей камінь вважався символом мудрості. Його носили в перснях чоловіки, воїни і старці. Вважалося, що гіацинт дарує своєму власникові сталість і приносить йому удачу. Крім чоловіків, носили його і жінки. Для жінок гіацинт приносив щастя і гармонію.

Деякі старі перекази розповідають про те, що гіацинт здатний оберігати людину від різних хвороб. В рахунок захворювань йшли такі страшні хвороби, як чума, виразки, поранення і навіть попадання блискавок у людини.

Ще одна властивість гіацинта – викликати співчуття. Він сприяє тому, щоб душа людини була більш спокійною, радісним і безтурботним. Так само вважається, що споглядання каменю здатне втамовувати спрагу людини. Деякі вважають, що камінь реагує на погоду і здатний передбачати грозу.

Гіацинт вважається сприятливим каменем для тих, хто часто подорожує і перебуває в дорозі. Камінь захистить мандрівника від зустрічей з поганими людьми. Крім того, людину, у якого буде гіацинт, завжди з радістю приймуть в будь-якому будинку.

Унікальні властивості каменю здатні покращувати розумові здібності людини, він дозволяє своєму господареві «тягнутися» до знань і завжди бажати розвиватися, вчити, вивчати науки. Яскравий колір каменю так само здатний повністю розвіювати меланхолію людини, депресивний настрій і апатію.

Гіацинт «дарує своєму власникові відчуття впевненості в собі та власних силах. Так само камінь сприяє тому, щоб людину «уникала» брехня.

Прикраса з білим гіацинтом

Гіацинт камінь: лікувальні властивості

Гіацинт, як натуральний камінь, що має певні лікувальні властивості. З усіх його лікувальних властивостей, слід виділити такі:

 • Поліпшення зору свого володаря, для цього камінь необхідно носити на тілі
 • Камінь здатний «умиротворяти душу» і тому дарувати спокій своєму власникові, покращувати сон і його якість, позбавляти від страшних кошмарів і безсоння.
 • Позитивне властивість каменя так само сприятливо впливає на роботу травної системи людини
 • Якщо камінь прикладати до рани, вважається, що гіацинт здатний швидше її загоювати
 • Гіацинт здатний позитивно впливати на роботу серця, не даючи йому працювати зі збоями
 • Самоцвіт здатний рятувати людину від стресу і депресивного настрою, усувати нервове напруження
Не гранований гіацинт

Гіацинт камінь: кому підходить, якому знаку зодіаку?

Вважається, що гіацинт ідеально підходить для Козерога. Самоцвіт здатний подарувати своєму власникові Козерогові силу і впевненість у собі, навіть у найважчі хвилини свого життя (які трапляються з ними дуже часто). Гіацинт повинен знаходитися на тілі Козерога, наприклад, у вигляді кулона або кільця.

Так само камінь підходить Стрільцеві. Стрільцям гіацинт здатний «подарувати» сімейне благополуччя, щастя в особистих відносинах. Крім того, цьому знаку зодіаку самоцвіт дозволить розвиватися в професійній сфері і подарує міцне здоров'я. Тому Стрільцям, які займаються спортом, політикою, мають бізнес рекомендовано носити гіацинт.

Гіацинт так само підходить Водоліям. Для цього знаку зодіаку гіацинт може стати справжнім талісманом. Такий талісман зможе принести Йому величезну удачу, успіх у роботі та особистих відносинах. У творчих починаннях гіацинт буде розвивати «почуття прекрасного», надихати Водолія і дарувати гармонію.

Не залежно від того, який знак зодіаку буде носити гіацинт, чоловік або жінка, йому рекомендується вибирати темні «криваві» відтінки каменю. Такий камінь дарує впевненість і сили своєму власникові.

Існує одне старе повір'я, яке свідчить про те, що гіацинт – «магніт» для невдалої любові. Правда це чи ні, але носити гіацинт слід тільки тим людям, що знайшли своє щастя в житті і знайшли коханої людини. В іншому випадку, самотній людині гіацинт може подарувати невдачі в пошуках «другої половинки» або допомогти знайти нерозділені почуття.

Гіацинт гарний як оберіг від лиха і нещастя. Так само вдало він захистить від недуг. Вони подарують душевну рівновагу і спокій, як людині, так і закоханій парі.

Самородок гіацинта
Дорогоцінний гіацинт

Гіацинт мінерал – різновид циркону

Як вже говорилося, гіацинт може бути різновидом цирконію. Циркон здатний бути дорогоцінним каменем, який має різноманітні відтінки і кольори. Як правило, такий гіацинт завжди має неправильну форму. Кристали гіацинта найчастіше дипирамидальны. На багато рідше можна зустріти кристал здатний мати форму променистих срастаний.

Гіацинт, є різновидом циркону, може мати кілька відтінків:

 • Червоний
 • Помаранчевий
 • Бурий
 • Червоно-бурий
 • <>
 • Жовтий
 • Золотистий
Бурий гіацинт

Гіацинт камінь прикраси з срібла та золота

Гіацинт чудово поєднується із золотом і сріблом. Коричневі і жовті тони краще всього виглядають, якщо обрамлені жовтим або рожевим золотом. Срібло зможе ідеально бути основою для червоного гіацинта, рожевого, бурого і блакитного.

Прикраси з золота і срібла з вставкою з гіацинта:

Кільце з червоним гіацинтом
Кільце для заручин з гіацинтом
Підвіска з гіацинтом
Сережки з гіацинтом

Перстень з гіацинтом чоловічий і жіночий

Перстень завжди був символом сильного характеру людини. Масивний перстень може носити, як чоловік, так і жінка. У персні може бути камінь будь-якого відтінку — він завжди виглядає ефектно і дорого.

Фото персня з гіацинтом:

Старовинний золотий жіночий перстень з криваво червоним гіацинтом
Чоловічий перстень з жовтим гіацинтом

Сережки з гіацинтом в сріблі та золоті

Сережки з гіацинтом стануть чудовою прикрасою жінки, як дівчині, так і зрілої дами. Гіацинт чудово доповнюється розсипом прозорого цирконію, золотом і сріблом.

Фото сережок з гіацинтом:

Сережки з гіацинтом
Сережки з жовтим гіацинтом
Срібні сережки з гіацинтами

Кільце з гіацинтом різного дизайну

Кільце — найпопулярніше прикраса, як у чоловіків, так і у жінок. Існує величезна кількість кілець для заручин, урочистих заходів і для кожного дня.

Кільця з гіацинтом:

Золоте кільце з гіацинтом
старовинне жіноче масивне кільце з гіацинтом
Золоте кільце з гіацинтів і цирконієвої крихтою

Відео: «Гіацинт, властивості каменю»