Як правильно повісити підкову в будинку, квартирі над вхідними дверима на щастя, на удачу? Як вішати підкову будинку: ріжками вгору або вниз? Як зарядити талісман, оберіг підкову на щастя, удачу: змова

Щоб у домі завжди водилися гроші, не було сварок вішають підкову. Далі дізнайтеся, як правильно її повісити і де, щоб вона почала діяти.

Зміст

У стародавні часи, коли кінь вважалася основним видом транспорту, з'явилася традиція вішати підкову при вході і всередині житла. Люди вірили, що цей талісман принесе в сім'ю щастя, достаток, успіх і навіть любов. Було повір'я, що підкова здатна захистити домочадців від псування, злодіїв, пристріту і інший поганий енергетики ззовні. Так само даний виріб кладуть у місце, де знаходяться гроші. Але для цього застосовують не звичайну набійку для коней, а маленьку подковку, яка виготовлена у вигляді оберега.

Де повинна висіти підкова в будинку, квартирі на щастя і удачу – над дверима або навпроти входу: прикмета

Щоб такий талісман діяв, необхідно правильно його розмістити. Причому важливо враховувати все: місце розташування підкови, її вид і навіть кріплення оберега.

Підкова на щастя

Як правило, магічну підкову можуть розташовувати в різних місцях. І вона буде по-різному діяти.

 • Якщо ви прикріпіть оберіг біля ліжка, саме у головах, то ваш сон нормалізується, вранці відчуєте себе бадьорим, повним сил.
 • Для того, щоб рослини в будинку дарували вам свою красу, біля можете них покласти талісман у вигляді підкови.
 • Якщо ви мрієте виграти велику суму грошей, то розташуєте підкову на підвіконні. Тільки вночі необхідно, щоб був повний місяць, інакше магічний ритуал, не подіє на удачу. До того ж, ріжки підківки треба повертати у бік кімнати, а не вікна.
 • Якщо дівчина довгий час не може знайти собі супутника життя, то підкову повісьте на кухні біля плити.

Найпоширеніший метод розташування оберега — це вхідні двері або двері всередині кімнати. Якщо ви живете в багатоквартирному будинку, то другий варіант саме для вас.

ВАЖЛИВО: В давні часи, коли в Єгипті правили фараони, коні багатьох знатних людей підковували золотими виробами. Коли кінь втрачав таку набійку, хтось знаходив її. Цій людині щастило по-крупному, адже він ставав забезпеченим, міг собі дозволити багато блага.

Що означає підкова над дверима?
Як вішати підкову будинку: ріжками вгору або вниз?

Існують різні трактування про те, як правильно прикріпити символ удачі над дверима. У кожного народу є свої традиції. Часто думка їх сходиться. І в Піднебесній, і давні слов'янські народи найчастіше розміщували підкову саме кінцями вгору. У Китаї вважалося, що — це символ повної чаші в будинку. Слов'яни пояснювали, що при даному розташуванні господарів чекає прибуток. Вона діє, як магніт, що притягає в житло удачу, успіх, позитивну енергетику.

Підкова на вхідних дверях

Іноді буває, що в будинку присутня негативна енергетика. І це завжди відчувається, подружжя не можуть знайти спільної мови, часто бувають скандали, великі сварки, діти не розуміють батьків, батьки — дітей. У такому разі оберіг краще повісити ріжками вниз. Існує судження, що завдяки цьому з дому піде негативна енергетика і всі злісні побажання ззовні не зможуть зайти в приміщення. Таким чином, ви будете захищені від псування, пересудів, а негатив піде.

Підкова — На щастя, удачу

Як бачите господарі вдома самі вправі вибирати, як краще повісити символ удачі в своєму житлі. Головне — визначити, що важливіше для мешканців.

Якщо ви вирішите розташувати підкову вигином вниз, то:

 • ви примножите щастя — в будинку його буде повна чаша
 • вас очікує радість, розуміння, світ, забезпечення
 • злидні мешканцям будинку не страшна

Якщо закріпити підкову ріжками вниз, то:

 • гості і ви при вході в приміщення будете обсипані щастям
 • за іншими твердженнями, навпаки — з житла буде убувати щастя
 • ви отримаєте захист від лихого ока
 • негатив з дому буде поступово йти.

ВАЖЛИВО: В сувенірних крамницях зараз можна знайти підкови на щастя навіть у вигляді магнітиків. Коли ви захочете зробити подарунок своїм близьким, знайте — що це дійсно оберіг, а не просто звичайний подарунок. Завдяки йому можна заморозити скандальні ситуації, сварки в родині. Досить повісити цей магнітик на холодильник.

Як правильно повісити знайдену підкову в дачному будиночку?

Знову-таки, не важливо дачний будинок або житло, в якому ви проживаєте — головне, що ви бажаєте отримати від цього символу удачі. Тому повісити ви його можете по-любому, тільки розташуйте підкову зовні.

Найсильніші символи удачі — це підкови, які ви знайшли самі. Перш, ніж її підвісити над дверима, слід провести очищення, потім помазати маслом, лише після даних дій застосовуйте оберіг.

Підкова-талісман на нитці

Дачні будиночки використовують, як правило, для літнього відпочинку. Взимку господарі лише зрідка туди навідуються, щоб перевірити, чи не побували там небажані гості і не прихопили чого зайвого. Якщо ви боїтеся злодіїв, то оберіг повісьте ріжками вниз, причому обов'язково зовні.

Хоча по фен-шую так розміщувати оберіг небажано. Фахівці в цій галузі стверджують, що з будинку зникне позитивна енергія і достаток.

А у інших народів — навпаки. Таджики підкову вішають ріжками вниз і вважають, що тільки так її і треба розташовувати. Завдяки оберегу ваше житло стане захищеним від усіх чаклунських ритуалів. Домашні тварини будуть у безпеці.

Як правильно прикріпити підкову над дверима, скільки в прибивають підкову цвяхів?

Багато старовіри стверджують, що талісман небажано прибувати цвяхами. Тому що, коли кінь втрачає підкову, то йому не хочеться бути знову підкованим. Тому добре, якщо власник житла повісить символ удачі на мотузці. Найчастіше саме так слов'яни і кріпили підкови над дверима при вході в житло.

Підкова, прикріплена цвяхом

За іншою версією сторожував оберіг прибивають одним цвяхом. Щоб він прослужив господареві довгі роки. Саме таким чином власник доводить підкові свою силу.

За третьою версією символ удачі треба прибивати цвяхами. Кількість їх повинно дорівнювати числу отворів у оберіг. Парфуми, які є в підкові, не зможуть покинути її і виконають всі бажання власника.

ВАЖЛИВО: У старі часи предки вішали оберіг ріжками вгору на дверях усередині будинку. Зовні — талісман прикріплювали тільки ріжками вниз. У цьому вигляді він оберігав оселю від нечисті.

Як зарядити талісман, оберіг підкову на щастя, удачу: змова

Щоб оберіг почав діяти, його необхідно активувати. Кожен, хто проживає в будинку, повинен потримати підкову в руках. Після такого ритуалу власник бере оберіг і три рази обходить за годинниковою стрілкою весь будинок, просячи підтримки, благополуччя. Потім підкову наповнюють енергією. Для цього її кладуть там, де є сонячні промені. Так оберіг лежить весь день.

Якщо ви хочете використовувати підкову для захисту від недоброго ока, то додайте її на місці, де на неї потраплятиме місячне світло. Причому заряджати її треба тільки в повний місяць.

Підкова — оберіг для дому

Наступним етапом приручити оберіг, точніше настройте його на допомогу. Для цього підготуйте три свічки з церкви, розташуйте їх навколо підкови. Дві свічки біля кінців і одну — біля вигину посередині. Запалюючи їх, читайте змову:

Як сила увійде в підкову, так Господь Всемилостивий дім рабів Божих (перерахуйте мешканців житла) благословить, двері, вікна, ворота від злих охороняє.

В ім'я Отця, Сина і святого Духа. Амінь.

Потім дочекайтеся часу, поки свічки догорять до кінця, і в самому кінці повторіть той самий змова.

А після цього вже можна вибрати місце, де буде знаходитися підкова. На вхідних дверей усередині оселі, а може в спальні біля узголів'я.

Чи можна вдома важити використану підкову?

Найкращий оберіг – це підкова, яку носила кінь. І навіть, якщо вона зовсім стара, то нічого страшного. Сила у такого символу щастя набагато більше, ніж у сувенірів, які можна придбати в магазині. Саме цікаве, що чим старіше набійка у коня, тим це краще для оберега. Знайти ці підкови ви зможете:

 • на виставках коней
 • у школах верхової їзди
 • на кінних заводах, іподромах
 • у селах, селах.
Підкова на щастя

Оберіг буде мати сильну дію, якщо:

 • Господар знайде його чисто випадково
 • Хтось із членів сім'ї або друзів подарує його власникові будинку

Ще можна купити або зробити власноруч оберіг.

Якщо ви вирішите купити талісман, то врахуйте, що вони бувають різних кольорів з-за того, що вони проходять спеціальну обробку — патинування. І обереги різних кольорів мають відмінне одне від одного дію.

Зараз справжню підкову важко знайти, тому використовують сувенірні, їх прикрашають різними фігурками, дзвіночками, стрічками, стразами, кільцями тощо

Крім того, підкови бувають різних кольорів з-за того, що вони проходять спеціальну обробку — патинування. І обереги різних кольорів мають відмінне одне від одного дію.

 • Вироби сталевого кольору оберігають людей від опіків, хвороб шкіри.
 • Амулети золотистого відтінку надають господарям впевненість, позбавляють від поганого настрою.
 • Підкови мідного кольору позбавляють від депресивних розладів, проблем з шлунком.
 • Срібні — врятують від хвороб простудного характеру, допоможуть уникнути обмов, чаклунства.

ВАЖЛИВО: Оберіг не можна красти. Інакше замість позитивного впливу на ваше житло і мешканців, ви отримаєте тільки негатив і постійний брак коштів для існування.

Підкова — це випробуваний амулет ще нашими предками. Тепер ви знаєте, як правильно ним скористатися, щоб у вашій оселі була присутня позитивна енергетика, удача й не було потреби.

Відео: Як прикріпити підкову?