Чому щастя, радість, удача, успіх, приємні зміни не приходять у ваше життя? Як залучити в своє життя щастя, радість, удачу, успіх, приємні зміни: цікаві поради астропсихологов та екстрасенсів

Всі ми хочемо бути коханими і успішними. Про те, як це зробити, можна дізнатися зі статті.

Всі ми все життя чекаємо, коли ж настане той момент, коли ми зловимо удачу за хвіст, або птах щастя не просто махне своїм крилом десь поруч, а добровільно оселиться в нашому домі. Звичайно, якщо сидіти і просто чекати біля річки, то й труп вашого ворога колись по ній, так і пропливе. Але питання ось у чому – наскільки сивий буде в цей момент ваша голова і яку частину життя ви на той момент витратите на очікування?

Якщо задуматися, то щастя виступає певним магнітом – щаслива людина притягує до себе масу позитивних змін, які людині нещасному здаються неможливими і нереальними. Успіх, кохання, подорожі – все це під силу людині щасливим.

Ви коли-небудь замислювалися, чому все те, що ми так хочемо бачити у своєму житті так довго не приходить до неї? Давайте розбиратися разом.

Чому щастя, радість, удача, успіх, приємні зміни не приходять у ваше життя?

Першою і основною причиною психологи вважають те, що ми не розуміємо, чого насправді хочемо. У нас немає виразної картинки того, що ми вважаємо тим самим щастям і всесвіт просто не знає, як нам дати «те, не знаю що». Сядьте і подумайте – якщо вас зробить щасливим будинок, то який? Якщо робота, то яка? Якщо кохана людина поряд, то, знову-таки – яким він повинен бути?

Друга причина – ми не займаємося тим, чим повинні або, про що мріяли. Візьміть перерву у своїй постійній гонці за достатком і послухайте своє серце. Є люди, які дуже чітко знають, як залучити в своє життя щастя, чого вони хочуть у житті саме тому, що просто чують свій внутрішній голос і йдуть за ним. Вони точно знають, що вони хочуть бачити в своєму житті, ким вони хочуть бути і як цього досягти. Вони впевнені в собі і йдуть «на пролом» до своєї мети.

Для успіху

Є інші люди, які не знають , як залучити в своє життя хороше або не чують свій внутрішній голос, або не слухають його, вибираючи більш прибуткове заняття і йдучи на певний компроміс зі своєю душею, не розуміючи, що самі тим самим відкладають своє щастя на невизначений термін.

Саме таким людям чекати успіх і щастя доведеться довше. Статистика стверджує, що 99% успішних людей займаються тим, що вони люблять більше всього в цьому житті. Чим довше ви відмовлялися від улюбленого заняття, тим складніше вам буде почути себе і спрямувати свої зусилля на позитивні зміни.

 • Спробуйте згадати, ким ви хотіли бути в юності і яке заняття вас найбільше приваблює і радує.
 • Переберіть заняття, які вам подобалися чи подобаються зараз – справа вашого життя повинно вас тішити, змушувати розвиватися в цьому напрямку, приносити задоволення і робити вас щасливішими в цілому.
 • Більше ніяких компромісів з собою.
 • Якщо ви не готові в ту ж мить кинути свою роботу заради цього заняття – почніть розвиватися в цьому напрямку у вільний від роботи час і відчуття щастя майже відразу повернеться у ваше життя, притягаючи за собою інші позитивні зміни.

Настав час перестати жити за інерцією – навчіться чути і слухати себе. Створіть дошку візуалізації і коли побачите де-небудь картинку будинку, який ви хотіли б, роботи, машини тощо – сміливо вирізуйте і клейте на вашу дошку. З часом у вас вийде цілісна картинка вашого майбутнього щастя.

Можна залучати

Третьою причиною, по якій ми не знаємо як залучити у своє життя позитивні моменти є звичка задовольнятися меншим. Всесвіт думає, що нам і так непогано. Так-так, ми задовольняємося меншим не тому, що нам не дано більшого, а, навпаки – поки що нас все влаштовує, і ми смиряємось з тим, що ми знаходимося в стані застою і не можемо досягти того, чого насправді заслуговуємо.

Для того, щоб подолати це потрібно кожен раз, коли у вас виходить зробити щось більш-менш важливе подумки хвалити себе і при цьому стверджувати, що ви здатні зробити більше. Наприклад, так: «Я задоволений собою (чи задоволена), але можу зробити краще (більше, швидше)».

 • Ваше оточення також є причиною того, що ви не можете досягти щастя і успіху. Як би цинічно це не звучало, але від людей, які постійно ниють і скаржаться на свої проблеми і нічого не роблять, тим самим викликаючи у вас негативні почуття і впливаючи на вашу ауру.
 • Знову-таки, якщо ви почитаєте історії успіху Опри Вінфрі або Хела Элрода або когось іншого з успішних людей – на своєму шляху їм довелося поміняти оточення. Звичайно, якщо ниє ваша мама – зі свого життя її не викинеш.
 • У цьому випадку навчитеся приймати її такою, як вона є, не реагуючи негативно на ниття. В інших випадках складіть список всіх людей у вашому колі спілкування і нещадно позбавляйтеся від тих, хто постійно зайнятий ниттям і скаргами. Коли ви закінчите з цим – спочатку відчуєте полегшення, а потім зрозумієте, що життя змінюється на краще. Успішні, щасливі, радісні й активні люди навколо нас самі того не підозрюючи і тягнуть нас за собою до вершини.
 • Відсутність звички до саморозвитку. Світ не стоїть на місці, і щоб відчувати себе в ньому комфортно і, тим більше, домагатися успіху треба попрацювати. Ще одна звичка успішних – постійний саморозвиток. Відчуваєте застій? Підіть на курси, вивчіть нову мову. Заведіть звичку читати хоч сорок хвилин в день, навчитеся малювати – розвивайте себе і своє мислення – і ви незабаром помітите, що ви ближче до успіху, ніж були раніше.
 • Нездатність відпочивати. Працюючи як кінь на шляху до своєї мети, ви погубите своє здоров'я і тоді ніяке досягнення мети не буде вам в радість. Заведіть звичку відпочивати. Хоча б раз в тиждень – з родиною чи коханою людиною. Кожен день знаходите хоч пару хвилин для себе – читайте улюблені книги, займіться вашим хобі або просто побудьте в тиші. Коли ви навчитеся відпочивати життя автоматично здасться вам краще.
Важливо відпочивати
 • Страх. Ви ніколи не замислювалися про те, що, можливо Всесвіт вже не раз пропонувала вам шанс змінити життя на краще і підказувала як залучити в своє життя те чи інше зміна, але ви, боячись змін, відмовлялися від нього? Насправді страх відлякує виконання мрії або бажання і є ще однією перешкодою на шляху до позитивних змін у житті, з яким треба активно боротися. Тільки коли ви будете впевнені в собі і перестанете боятися нового відкриється шлях до вашого щастя. Подумайте ще ось про що чим більшу кількість пропозицій від Всесвіту ви вже відхилили, тим менше шансів на виконання бажаного у вас залишилося. Напишіть список всього, чого ви боїтеся і починайте боротьбу з цим сьогодні. Боїтеся спілкування з незнайомими людьми? Ідіть на вулицю і починайте знайомитися. Тільки вийшовши з власної зони комфорту, ви зможете змінити ваше життя.
 • Невміння дякувати. Щоб Всесвіт дарувала вам багато радості успіху та інших благ, її треба дякувати. Всі люблять подяку. Навчіться бути вдячною – дякуйте своїх близьких і друзів за те, що вони у вас є, дякуйте Всесвіт за свій будинок, за те, що ви живі й здорові, за дітей, близьких, роботу, таланти і все що у вас є.

Як залучити в своє життя щастя, радість, удачу, успіх, приємні зміни: цікаві поради астропсихолога

Посил любові. Якщо ви поки не визначилися, як залучити у своє життя позитивні моменти, чого саме ви хочете від життя, але точно впевнені, що пора щось міняти – спробуйте метод посилу любові. Це, напевно, єдиний з усіх способів залучення позитивних змін, який не вимагає від вас реалістичною картинки бажаного або вибору певної мети в житті. Він спрямований не на те, щоб залучити бажане, а на те, щоб повністю змінити ваше життя, наповнити її щасливими випадковостями і мріями, які збуваються. Він допоможе вам розвиватися духовно, завдяки чому згодом у вашому житті почнеться біла смуга. Коштує цей метод на двох китах – на закон бумеранга (все, що ви даєте світу, повертається до вас сторицею) і на всепоглинаючої силі любові.

Щоб почати практикувати цей метод – знайдіть любов до себе і навчіться концентрувати на ній свою свідомість. Це не складно і згодом ви зможете практикувати цей метод навіть сидячи в трамваї або в офісі за комп'ютером. Для початку розслабтеся і згадайте що-те, що викликає у вашому серці тепло любові. Це може бути ваш дитина, близька людина або домашня тварина, море, літо, приємний спогад з дитинства – що завгодно. Спробуйте утримати це зігріваючий тепло любові, не дайте йому розчинитися в інших думках і проблеми. Відчуйте, як воно наповнює кожну клітинку вашого тіла щастям.

Надсилайте любов

Тепер уявіть, це почуття в серці у вигляді золотистого сяйва. Спочатку це може здатися вам іскоркою, але з часом сяйво захопить вас повністю і змусить ваше серце битися частіше – це значить у вас все виходить.

 • Продовжуйте працювати над собою, посилюючи сяйво любові всередині вас до тих пір, поки його не буде так багато, що ви зможете дарувати її оточуючим і всьому світу, нічого не чекаючи взамін. І тоді починайте дарувати і посилати любов.
 • Звичайно, не можна це робити через силу або примушуючи себе. Ваш дар повинен бути добровільним. Якщо ви бачите, що комусь поруч погано, або хочете змінити щось в якійсь із сфер вашого життя – уявіть, що з вашого серця виходить сяючий промінь і направте його на ту сферу, або на того чоловіка, який зараз має потребу в ньому.
 • Ви можете направляти промінь вашому місту, роботі, близьким чи незнайомим людям, чи просто у Всесвіт – повірте, це не залишиться без позитивного відгуку.

Регулярно практикуючи цей метод, ви помітите, що світ навколо вас стає краще. А в один прекрасний день відчуєте, що він любить вас – і це чудове почуття.

Афірмації

ВАЖЛИВО: Афірмація – конкретна пропозиція, формулювання, яка приведе вас до бажаного. Афірмації повторюють часто, бажано вранці і ввечері, щоб Всесвіт могла розпізнати необхідне вам в потоці ваших думок. Їх можна вимовляти вголос або подумки, можна співати, а можна вигукувати, якщо ви відчуваєте таку потребу.

Ви можете використовувати будь-яку афірмацію з вподобаної вам книги по саморозвитку, або придумати афірмацію, яка найкраще підходить вам, самостійно.

Для щастя

Ефективними в якості афірмації для залучення успіху можуть бути такі фрази:

 • Я заслуговую успіху.
 • Все завжди складається благополучно для мене.
 • Всі мої мрії стають реальністю.

Пам'ятайте, що, якщо ви хочете написати афірмацію самостійно, потрібно обов'язково дуже чітко висловлювати думки і ні в якому разі не додавайте до фрази частку «не» або будь-які інші негативні елементи. Також важливо щоб всі фрази були в теперішньому часі. Якщо будувати їх у майбутньому часі Всесвіт може відкласти виконання ваших бажань на невизначений термін. Можна використовувати одночасно і афірмації про здоров'я, любові і інших ваших потреб, проте не варто перегинати палицю. П'яти фраз одночасно цілком достатньо.

Віра в себе і свої сили

У вашому оточенні є щасливчики? Пам'ятаєте, як вони себе ведуть? Впевнено-розслаблені жести і рухи, постійна посмішка на обличчі і майже завжди гарний настрій. І це не завчена ввічливість і позитив, вони насправді вірять у те, що життя – це найпрекрасніше пригода і не чекають постійно підступу.

Та у вас так може вийде! Ви можете навчитися керувати своєю поведінкою і це дасть свої позитивні плоди, адже тепер ви знаєте як залучити в своє життя найголовніше.

Важливо вірити в свої сили

Як перетворитися на такого успішної людини?

 • Почніть день з посмішки та подяк – вчені довели, що, якщо вам погано, але ви змусите себе посміхатися хоч пару хвилин – в голову прийдуть позитивні думки і ви відчуєте радість.
 • Контролюйте негативні думки і боріться з ними.
 • У будь-навіть негативної ситуації шукайте плюси.
 • Намагайтеся спілкуватися з тими, хто вас надихає та, хто багато чого домігся в житті.
 • Не давайте негативних оцінок і не критикуйте інших.

Ці правила допоможуть вам значно поліпшити якість життя. Не думайте про невдачі і не прокручуйте неприємні ситуації в голові, і ваше життя зміниться.

Медитація

Цей метод допоміг досягти успіху багатьом. Справа в тому, що, коли ваша свідомість відпочиває від неймовірно сильного потоку думок, ідей та інформації, який крутиться навколо нас день у день в голову приходять цікаві і унікальні ідеї, рішення проблем, з якими ви давно не могли впоратися і багато іншого. Для того, щоб медитувати не обов'язково бути гуру йоги або займатися нею.

Медитуйте

Можна просто виділити пару хвилин в день для того, щоб посидіти в тиші і очистити свідомість для розуміння як залучити в своє життя успіх.

Ведення щоденника

Ведення щоденника – важлива звичка успішних людей. Щоденник важливий не тільки для того, щоб виливати душу на папір. Записуйте в нього свої мрії, бажання, сподівання та ідеї. Встановіть собі певний період, через який ви будете перечитувати свої записи – повірте, ви помітите значне поліпшення і вашого життя, і стану душі.

Як залучити в своє життя щастя, радість, удачу, успіх, приємні зміни: рекомендации від екстрасенсів

Ванга говорила, що щоб привернути удачу і будь-які інші позитивні зміни в життя потрібно в молодика обов'язково переставити меблі в оселі.

Чарівні слова

Щоб змінити своє життя на краще в перші хвилини після пробудження відкривайте штори і застеляли ліжко. Також важливо запинати штори, як тільки сонце сіло.

Як вдало скласти іспит?

 • Якщо ви хочете магічним способом зберегти або привернути успіх на іспиті – перед ним не стрижіться, і не мийте голову.
 • За ніч до іспиту покладіть під подушку зошит і підручник.
 • Покладіть в праву туфлю (чи іншу взуття, в якій збираєтеся йти на іспит) п'ять копійок. Поріг аудиторії переступайте з правої ноги.

Приносять удачу речі, камені і рослини

 • Лідерську позицію за своїм магічним властивостям у сфері залучення удачі займає авантюрин. Беріть його на важливі зустрічі і на угоди по купівлі нерухомого майна. А також просто почніть носити в гаманці – справи почнуть складатися самі собою.
 • Олівін знаючі люди рекомендують брати на співбесіди або важливі зустрічі, в яких вам необхідна магічна підтримка. Людям, які розпочинають свій бізнес, варто придбати цей мінерал і носити його у куртці або гаманці так, щоб він завжди був поруч з вами.
 • Якщо ви намагаєтеся розвинути свою інтуїцію, вам необхідна підтримка у прийнятті важливого рішення або ви просто в ступорі і не знаєте, що робити далі – вам допоможе лазурит.
Для интиуции
 • Якщо у вас є знайомі, які досягли успіху в житті, а у них є толстянка – попросіть з неї отросточек. Посадіть будинку і дбайливо до нього ставитеся. Як тільки рослина піде в зростання невдачі в справах підуть.
 • Зображення єдинорога обіцяє удачу і везіння у всьому. Якщо побачите десь картину з цим міфічним тваринам – придбайте її і повісьте в кімнаті, де ви проводите більше всього часу.
 • Американська цихлида – плямиста мешканка акваріумів, яку вважають здатною притягнути удачу. Якщо у вас є акваріум – додайте її в свою колекцію рибок.
 • Підкова над вхідними дверима – і захисний амулет і талісман, що приносить удачу. Олена Курилова рекомендує спочатку символічно «знайти» підкову, а вже потім вішати її над вхідними дверима.
 • Зображення і статуетки слонів, носорогів, черепах теж приносять удачу.
 • Чудовим оберегом вважається монетка, зроблена в рік вашого народження.
Захист

Амулет для залучення добробуту та успіху можна зробити самостійно.

 • Наприклад, якщо в перший день нового місяця запалити свічку і перші краплі воску зробити на чисту тарілку, при цьому розповідаючи воску всі свої бажання.
 • Після цього зберіть віск в маленький мішечок з червоної тканини і зберігайте в затишному місці.
 • Інший спосіб – наповнити маленький червоний мішечок запашним перцем, гвоздикою і лавровими листочками.
 • Три дня в день, коли цариця ночі в своїй повній фазі викладайте мішечок на вікно так, щоб він наповнювався світлом цариці ночі. Такий мішечок треба носити з собою в особливо важливі дні.

Для того, щоб дізнатися як залучити у своє життя позитивні моменти, вивчіть поради і методи тайського мистецтва облаштування простору фен-шуй, різноманітні східні методики, такі, як, наприклад, мудрі і мантри.

Головне – якщо ви поставили собі за мету змінити своє життя на краще — не здавайтеся – і у вас все вийде. Удачі і щастя вам!

Відео: Щоденник — магніт успіху