Як залучити в будинок успіх і гроші взимку: прикмети

Кожен з нас в деякій мірі вірить у прикмети. У нашій статті ми розповімо про зимові прикмети, за допомогою яких можна залучити гроші і удачу в свій будинок.

На сьогоднішній день існує величезна кількість різних прикмет, які допомагають залучати удачу та достаток у дім. Народні мудрості існують вже не одне століття і допомагають людям у різних життєвих ситуаціях. Давайте дізнаємося, які є популярні зимові прикмети.

Зимові прикмети на успіх і гроші: опис

Прикмети на успіх і гроші
  • Гроші взимку ховай так, як сніг покриває землю. Значення надають багато приймете різне, але правильне наступне — всі гроші, що ви заробили протягом року, зимою треба використовувати обережно, щоб потім не нарватися на фінансові проблеми. Раніше частину своїх грошей люди ховали в кучугури за будинок, щоб вони збереглися до весни і не було проблем з грошима.
  • Щоб привернути удачу, сніг до будинку мети. Раніше було прийнято утеплювати будинки, замітаючи сніг до будинку. Вважалося, що ті господарі, що виявляють турботу про дім, будуть щасливі.
  • Якщо взуття в порядку буде, то і гроші в будинок прийдуть. Тут, напевно, навіть немає сенсу щось пояснювати. Сенс в тому, що ті, хто доглядає за своїм взуттям — миє, чистить і лагодить вчасно, тому супроводжує удача в справах і хвороби обходять стороною.
  • Скільки снігу до будинку намете, стільки і грошей прийде. Вважається, що багато снігу говорить про багатство. Так що раніше було прийнято нагортати великі кучугури біля будинку і наговорювати: «Скільки сніжинок, стільки і монет у гаманці».
  • Хто стежить за будинком, тому удача буде супроводжувати. Якщо вдома постійно буде брудно і не прибрано, то щастя з нього буде йти. Розберіть старі антресолі і очистіть полиці від зайвого, а також позбавтеся від усього, що вам не потрібно.
  • Зима морозить — гроші в будинок намораживает. Якщо на ваших вікнах з'являються різні візерунки, значить скоро вас чекає прибуток. Сьогодні мало таких вікон, де зима може намалювати свої візерунки, так що можна спробувати розмістити за вікно скло, щоб воно вкрилося красивими морозними візерунками.
  • Хто вікна в чистоті тримає і свіжість пускає, до того й удача прилетить. У зимовий час вікон теж властиво бруднитися, так що їх треба протирати, а приміщення обов'язково провітрювати. Частіше давайте повітрю проникати в будинок з вулиці, щоб разом з вітром прилітала і удача.
  • Чиста кухня — будинку достаток. Значення прикмети цілком зрозуміле і якщо ви хочете, щоб до вас в будинок приходили гроші і успіх, то ваша кухня завжди повинна бути чистою.
  • Удача того взимку посміхається, хто про здоров'я дбає. Взимку дуже легко можна підхопити застуду. Прикмета стверджує, якщо берегти себе, тепло одягатися і не мерзнути, то удача швидко прийде.
  • Багатий той, хто від роботи не біжить. Як правило, взимку всім нам не хочеться працювати, прокидається лінь і апатія. Впоратися з нудьгою можна за допомогою улюблених захоплень або прогулянок.

Відео: Зимові прикмети