Який оберіг, талісман краще повісити над вхідними дверима у квартирі, будинку? Якою буває самий потужний оберіг для вхідних дверей? Оберіг булавка над вхідними дверима: що захищає?

У статті ви дізнаєтеся, які обереги захищають будинок від недобрих гостей, від злих сил, які є найсильнішими, як розмістити обереги в будинку.

Куди потрібно вішати оберіг для будинку, квартири?

Будинок для людини є не просто місцем для життя, це — місце, де можна сховатися від неприємностей. Недаремно придумали приказку «Мій дім — моя фортеця».

З давніх-давен наші предки захищали своє житло від заздрісних сусідів і недобрих гостей, використовуючи різні обереги. Але не тільки недобрі люди можуть накликати неприємності, навіть негативна енергетика на відстані здатна проникати в будинок. Тому обереги важливі і потрібні в даний час, вони незримо будуть захищати ваше житло і дарувати те, що потрібно щасливій родині — позитивну енергетику.

Важливо: Якщо будинок захищають обереги, гості з недобрими намірами відчувають себе в ньому незатишно, намагаються якнайшвидше покинути цей будинок. Члени сім'ї, навпаки, відчувають спокій, затишок, легкість.

Обов'язково звертайте увагу на те, як виглядає оберіг. Якщо ви помітили, що оберіг потемнів, тріснув, лопнув, розбився, значить, спрацював захист. Оберіг взяв на себе негативний посил і захистив вас. Такий оберіг потрібно спалити з молитвою, а натомість зробити новий.

Обереги для дому: де повинні знаходитися

Щоб обереги працювали і захищали вас від нечисті, необхідно правильно їх розміщувати. Розглянемо варіанти розміщення оберегів у будинку або квартирі:

 1. Вхідні двері або поріг. Це місце є самим головним, тут розміщувати оберіг потрібно в першу чергу. Відкриваючи вхідні двері, ви пускаєте людей і енергетику у свій простір. Саме тут варто перехопити негатив з допомогою оберега. Недарма наші предки дотримувалися повір'ям, що не можна передавати речі через поріг або розмовляти на порозі.
 2. Кут кімнати, де збираються члени сім'ї та гості. Предки розміщували в одному з кутів передпокою ікону, яка служить потужним оберегом житла від усього недоброго. Червоний кут можна було зустріти в кожному домі, зараз багато слідують цьому правилу і довіряють свій захист вищих сил.
 3. Кухня. Розміщені обереги на кухні захищають сім'ю від голоду і злиднів. Найчастіше такими оберегами є зв'язки цибулі, часнику, перцю. Овочі з таких зв'язок не можна вживати в їжу, так як вони вбирають у себе багато негативу.
 4. Спальня. Сплячий людина беззахисна, тому він найбільше потребує незримою захисту оберегами.

Кожен оберіг, який ви ставите у себе в будинку або квартирі, повинен бути наповнений вашою енергетикою, тому подумки або вголос прочитайте молитву «Отче наш» перед розміщенням оберега.

Важливо: Оберегів в будинку може бути декілька, можна використовувати один оберіг. Раніше обереги ставили не більше трьох, і все в одному місці. Зараз багато розміщують по оберегу в кожній кімнаті. Не розповідайте нікому про свої оберегах, це — ваші безмовні захисники.

Відео: Як розмістити обереги в будинку?

Який оберіг, талісман краще повісити над вхідними дверима у квартирі, будинку від злих людей?

Існує багато оберегів:

 • Ікони
 • Слов'янські обереги
 • Талісмани фен-шуй

Нав'язувати якісь обереги не прийнято, кожен сам визначає, у що йому вірити.

Завдання оберегів не просто захищати людей від нечистої сили, а також приносити здоров'я, багатство, успіх, щастя. Розглянемо, які обереги можна повісити біля вхідних дверей у квартирі або будинку.

Ікони

Православні люди вішають біля входу ікони «Вратарниця» або «Семистрельная». Ці ікони є покровителями сім'ї, перешкоджають проникненню злих сил у будинок, приносять спокій і мир.

Ікона «Семистрельная»

Підкова

Цей оберіг давно використовувався у слов'ян, в даний час часто можна побачити підкову над вхідними дверима будинку. Вважається, що найкраще захищає будинок знайдена на вулиці підкова, та, яка відпала з копита коня. Це є символом того, що вищі сили дають вам знак про необхідність захистити своє житло. Щоб підсилити дію оберега, пофарбуйте підкову в чорний колір.

Важливо: Старий слов'янський оберіг можна вішати підкову ріжками вниз або вгору. Дія талісмана різне. Якщо ріжки дивляться вгору — це приверне багатство і удачу, ріжки вниз — захист від недоброзичливців.

Підкова — оберіг для дому

Вінок із сухоцвітів. Певні трави, зібрані в віник або вінок, оберігають оселю. Цей оберіг також розміщується над вхідними дверима. У вінику із сухоцвітів повинні бути такі трави:

 • Звіробій
 • Крушина
 • Гілочки ялівцю
 • Гілки верби і берези з бруньками
 • Кропива
 • М'ята

Вважається, що ці рослини краще за всіх справляються з негативною енергетикою.

Обереги для дому з трав і овочів
Оберіг вінок із сухоцвітів

Сіль

Вважається, що коло з солі не пускає нечисть за його межі. Тому сіль міцно увійшла в число оберегів будинку, як надійна броня від недоброзичливців. Особливою силою наділена четверговая сіль, яку беруть з собою на церковну службу в четвер перед Великоднем. Потім сіль насипають під килимок біля входу.

Оберіг з шкаралупи великоднього яйця

Для виготовлення такого оберега знадобиться невеликий клапоть красивої тканини. У тканину загортається подрібнена шкаралупа. Вгорі мішечок зав'язують нитками і роблять петельку. Такий оберіг має дію до наступного свята Великодня. Стару шкаралупу треба закопати, а потім загорнути в ту ж тканину шкаралупу від свіжого пасхального яйця. За таким же принципом роблять мішечки достатку для залучення багатства. В красиві мішечки кладуть насіння, зерна кукурудзи, горох, квасолю. Такі мішечки діють довговічно.

Мішечки-обереги для дому на вхідні двері

Особливе значення приділяється оформленню вхідних дверей в практиці фен-шуй. Детальніше про правила оформлення вхідних дверей по фен-шуй можна почитати в цій статті. Основне табу — дзеркало навпроти входу, яке відображає і виштовхує сприятливу енергетику. Також важливо підбирати колір килимка, розташованого біля вхідних дверей:

 • На південній стороні повинен бути килимок червоного кольору;
 • На північній — синій;
 • На заході і сході — зелений і жовтий.

Якою буває самий потужний оберіг для вхідних дверей?

Важливо: Найбільшою силою володіють обереги, зроблені власноруч, так як вони вбирають вашу енергетику.

За допомогою потужних оберегів вдаються ті, які відчули на собі дію негативної енергетики. Часто бувають ситуації, коли після візиту певної людини у членів родини починає боліти голова, починається нездужання. Також в сім'ї можуть виникати сварки, розбіжності. Це говорить про те, що щастя і благополуччя у вашому будинку заздрять. Таким людям не можна давати речі і предмети зі свого будинку, також не можна приймати від них подарунки. А якщо не виходить відмовитися від подарунка, краще позбавлятися від них і не зберігати в будинку.

Незайвим буде захистити свій будинок потужним оберегом від таких гостей.

Потужним оберегом здавна вважалися голки. Для створення такого оберега знадобляться дві циганські голки, куплені без здачі і найголовніше — не зростаючу місяць. Їх потрібно скласти хрестом і перев'язати білою ниткою. Потім сказати наступні слова:

Слова змови для потужного оберегу дому

Голки кладуть під килимок біля вхідних дверей або завадять під оббивку двері з зовнішньої сторони. Через три місяці білу нитку спаліть полум'ям свічки, а голки прожарити вогнем. Можна зробити оберіг заново з цими голками.

Якщо оберіг буде зроблено правильно, силу його можна буде спостерігати в дії. Ті, люди, які бажають вам зла або заздрять, будуть уникати відвідування вашого будинку, а якщо прийшли — будуть почувати себе погано. Таким чином можна буде судити про справжні наміри та стосовно таких осіб.

Потужним оберегом є свята хрещенська вода. Вона захищає не тільки від злих людей, але і від злих духів, хвороб та інших руйнуючих речей. Необхідно, щоб у домі завжди була хрещенська вода. Нею вмиваються, якщо відчувають нездужання. Також вмитися святою водою можна, якщо ви прийшли додому засмученою, якщо на роботі та у справах трапилися неприємності. Вода допоможе змити з себе негатив. Використовується свята вода також для захисту будинку. Для цього потрібно взяти трохи води, прочитати над ним молитву «Отче наш» і окропити кути будинку, починаючи з вхідних дверей.

Потужні обереги — це ікони. Їх потрібно не просто купити, але ще й освятити в церкві. Вище вже йшлося про двох іконах, також для захисту будинку підходять такі ікони:

 • Образ Ангела Хоронителя. У кожної православної людини є свій Ангел Охоронець, який завжди поруч з ним. Повісьте ікону в будинку для захисту та допомоги у всіх справах.
 • Образи Спасителя і Богородиці. До цих ікон можна звертатися з проханнями про допомогу в будь-яких справах, про дарування здоров'я, про мир і спокій у родині.
 • Остобрамская ікона Богородиці. Захищає від підступів недоброзичливців, від заздрісників, від сварок у родині.
 • Неопалима Купина — захисниця від пожеж в будинку.
 • Іван-Воїн — ікона захистить будинок від злодіїв.
 • Святий Микита Новгородський — забезпечить спокійну обстановку в будинку, допомагає при нервозності, а також захищає від лихого ока.
Ікони в будинку для захисту

Сімейне життя подружжя часто піддається заздрості з боку тих, у кого сімейне життя не складається, або заздрять матеріального благополуччя сім'ї, іншим успіхам сім'ї. Здавна існує потужний оберіг для подружньої пари — весільний рушник. Коли пара одружується, їм під ноги кладуть рушник. Його не можна втрачати чи викидати. Рушник не зберігається на видному місці, як інші обереги для дому. Його зберігають окремо від чужих очей. Весільний рушник, як символ щасливого сімейного життя, може передаватися від батьків до дітей під час їхнього весілля.

Відео: Перевірені часом обереги дому

Оберіг булавка над вхідними дверима: що захищає?

Важливо: Шпилька — ще один оберіг для дому та захисту людини від пристріту і псування. Нарівні з допомогою шпилька може приносити шкоду мешканцям будинку.

Розглянемо, в яких випадках булавка корисна, в будь — небезпечна.

Шпилька може принести шкоду, якщо:

 1. Ви знайшли її під килимком біля входу в свій будинок або квартиру.
 2. Ви побачили шпильку, воткнутую в одвірок вашої двері. Це — дуже поганий знак. Хтось намагається серйозно нашкодити вам.
 3. Ви знайшли шпильку на вулиці або на перехресті. Не піднімайте таку знахідку, обходьте його стороною. Такі шпильки означають, що їх використовували у ритуалах.
 4. Ви знайшли шпильку на своєму робочому місці, машині.

Від таких знахідок необхідно позбавлятися правильно і як можна швидше. По-перше, не торкайтеся голими руками до знайденої шпильці. Беріть її за допомогою тканини. По-друге, спаліть шпильку разом з цією тканиною, або ви можете віднести її на перехрестя, поламавши на дві частини.

Шпилька захищає від пристріту

Шпильку можна використовувати, як оберіг для дому і робити це потрібно правильно:

 1. Для оберега використовуйте тільки нову шпильку. Справа в тому, що стара вбирає інформацію, часто негарну. Нова шпилька не зберігає в собі ніякої інформації.
 2. Для захисту будинку від пристріту і псування шпильку необхідно застромити в одвірок.
 3. Також шпильку часто носять на одязі з лівого боку. Вона служить своєрідним щитом людини, відображає пристріт.
 4. Шпильку час від часу потрібно очищати від накопиченого негативу. Для цього просто вимийте її проточною водою і висушіть в світлому місці в розкритому вигляді.

Важливо: Якщо ви побачили, що шпилька-оберіг почорніла без видимих на те причин, значить захист спрацювала. Закопайте таку шпильку, а потім заведіть новий оберіг.

Тепер ви знаєте, які існують обереги для дому та зможете вибрати підходящий вам. Бережіть себе і свій будинок.

Відео: Як зробити оберіг для дому?