Талісмани фен-шуй: значення

Елементи фен-шуй здавна вважаються ефективними талісманами. Давайте проаналізуємо, як і куди краще встановити подібні талісмани в будинку.

Китайська філософія фен-шуй вважає, що енергетика житлового будинку впливає на всі сфери життя його господаря. Будинок – це відображення всього, що відбувається. Мало мати розкішний інтер'єр в приміщенні, обмежуючись матеріальними благами.

Для благополуччя і достатку необхідно знати, як правильно управляти енергією будинку: перенаправити енергетичні потоки, у разі їх неправильного розташування або підсилити для розширення певної зони впливу. У цьому допоможуть талісмани, правильне їх розташування в будинку, здатне збалансувати енергетику, тим самим створивши потрібну атмосферу для процвітання всіх мешканців будинку.

Значення і застосування талісманів фен-шуй

 1. Фенікс – птах є символом витривалості і покровителем літаючих істот. Такий талісман допомагає у вирішенні складних життєвих завдань, усуває перешкоди і проблеми. Особливою енергією володіє фенікс червоного кольору – дарує щастя, здоров'я і достаток. Необхідно розміщувати символ у південному секторі будинку. Також талісман надає допомогу бажаючим мати дитину. Фенікс не любить замкнутого простору – не можна розташовувати символ в сусідстві з великим скупченням речей. Талісман може впливати на характер усіх мешканців будинку – викликати підвищене прагнення до кар'єрного росту або влади. Якщо ж такі зміни зайві – можна обмежити вплив талісмана, встановивши поблизу символ черепахи, тигра або дракона. <>
  Для кар'єрного зростання
 2. Слон – здатний привернути удачу і фінансове благополуччя. Це символ стабільності. Піднятий догори хобот слона допомагає у виконанні бажань і є оберегом для дому. Такий слон добре справляється з гармонізацією простору в будинку, тому його найчастіше прийнято дарувати до новосілля. Чотири величезні лапи слона – символізують стійкий домашній побут: у такому будинку речі будуть служити довго, а гроші, віддані за придбання — не підуть даремно. Для активації – талісман розташовують перед вікном або виходом назовні. Важливо щоб хобот слона був спрямований на вулицю – вважається, що він притягне в будинок багатство і успіх з відкритого простору. Дозволяється використовувати символ слона, виготовлений з будь-якого матеріалу, в тому числі малюнки, іграшки – це не впливає на силу оберегу. Також можна прикрашати талісман намистом і браслетами. Обмеженням є намисто з слонової кістки — це може викликати негативну реакцію і у талісмана слона стане згубною енергетика. Символ слона здатний підсилювати ту зону впливу, в яку він поміщений, наприклад: у зоні багатства – посилить фінансові потоки, в секторі співпраці – допоможе в отриманні покровителя. Слон не дозволить витрачати гроші нерозумно – його завдання притягувати, а не роздавати. Тому людям, схильним до марнотратства – слон допоможе позбутися від цього і стабілізувати накопичення. <>
  Для удачі
 3. Кінь чи лошадь – розташовується в секторі впливу і кар'єрного зростання. Рекомендується вибирати фігурку або зображення з грайливим конем, які прагнуть вгору – символ стійкості і визнання. Такий талісман приверне в будинок успіх і нові позитивні події.
 4. Качки-мандаринки – талісман символізує вірність і любов. Купується завжди в парному кількості – символізуючи нерозлучну пару. Місцем розташування є сектор любові і шлюбу – південно-західна частина будинку. Символ допомагає зміцнити взаєморозуміння і любов у родині, для самотніх – знайти супутника життя.
 5. Одна черепаха або три черепахи – символізує заступництво небесних сил і довголіття. Одна черепаха є талісманом водної стихії і розміщується в північній зоні житла. Також можна помістити черепаху в чашу з водою. Точне встановлення розташування талісмана можна дізнатися, якщо стати спиною до дверей і визначити північну зону за спиною – це і буде сприятливе місце для талісмана. Встановлювати символ необхідно в однині, так як північного сектору відповідає число — 1. Не рекомендується тримати талісман у спальні – не парний символ черепахи може зруйнувати баланс гармонії у стосунках сім'ї. Талісман з трьох черепах необхідний для будинку, в якому проживають члени сім'ї кількох поколінь – він здатний внести в їхні стосунки більше взаєморозуміння і любові, здоров'я і благополуччя. <>
  Черепашки
 6. Віяло – талісман служить оберегом від впливу темних сил. Має широке поширення серед азіатських народів. Розміщується в зоні величі і слави – південна частина приміщення. Привертає в будинок позитивну енергію, однак при виборі віяла слід враховувати розмір кімнати, в якому він повинен бути: не стоїть у маленькій кімнаті вішати віяло великих розмірів – це посилить енергетичний потік, і знаходяться в ній люди відчують тривогу і втрату почуття затишку. Якщо у великій кімнаті розташувати маленький віяло – буде відчутний брак енергії.
 7. Жаба на трьох лапах – один з найпоширеніших талісманів. Символізує добробут і достаток у домі. Для того щоб реалізувати функцію талісмана — необхідно помістити жабу у водну стихію: при вході в приміщення встановити чашу з водою або фонтан. Добре помістити таку конструкцію в секторі багатства. Вибирати символ слід той, у якого є монетка в роті. Важливо стежити за тим, щоб монетка мала правильний напрямок і не прилипала.

  Для багатства
 8. Червоний ліхтарик – символ багатства, удачі і любові. Розташований у відповідному секторі — любові чи багатства. Завжди розвішуються в парному кількості. Для притягнення позитивних потоків – необхідно встановити такі ліхтарики при вході в будинок.
 9. Гарбуз-горлянка – талісман здатний відродити теплоту відносин між конфліктуючими сторонами: подружжям у сварці, що втратили взаєморозуміння батьками і дітьми. Також символ допомагає зміцнити здоров'я: гарбуз підвішують над ліжком хворого людини до його одужання, потім гарбуз миють під струменем води і очищають полум'ям свічки. Тільки після енергетичної очищення — талісманом можна скористатися знову. Вважається, що гарбуз-горлянка вбирає в себе всю негативну енергію як в посудину – краще використовувати натуральну гарбуз або ж вирізану з дерева.

  Для відродження тепла
 10. Фонтан – також є невід'ємним символом китайської філософії енергій в просторі. Якщо перевести значення китайського вчення дослівно, то вийде «вода – вітер» — все це поєднується в фонтані. Талісман уособлює життєві потоки енергії і розташовується в східній зоні будинку – сприяючи розвитку особистості людини. Для отримання фінансової стійкості – краще вибрати південно-західний сектор. Якщо необхідно просування по службі або працевлаштування – розміщують фонтан в північній частині будинку. Не можна використовувати південну сторону будинку для даного талісмана – зона вогню конфліктує з водною стихією. Також не рекомендується розміщувати будь водний талісман у спальні – це створить витік позитивної енергії. При виборі фонтану краще віддати перевагу тому, в який можна додати різні ароматичні добавки, ефірні олії, кристали і натуральні камені – вплив потоків енергії впевненість у багато разів. Такі ж значення має талісман у вигляді водоспаду.
Фонтан

Встановлюючи в своєму будинку подібні талісмани — необхідно стежити за тим, щоб вода в них завжди була чистою і не застоювалася. Стан води відображає енергетику приміщення – брудна вода розсадник негативної енергії. Те ж стосується і поламаних фонтанів і водоспадів – не можна тримати в будинку подібні речі.

Відео: Місце талісманів фен-шуй