Векторне кільце у відносинах між чоловіком і жінкою: як структуроване, як проявляється всередині пари — ознаки. Припинення векторного кільця у відносинах

Стосунки у векторному кільці між чоловіком і жінкою вивчаються давно. Давайте розглянемо подробиці даного виду відносин.

Вони такі різні – чоловіки і жінки. Такими ж різноманітними, багатими на нюанси і безліч емоцій, є і їх взаємини. Вони вивчаються і аналізуються психологами, людьми з паранормальними здібностями, письменниками і кінематографістами, а ще – астрологами.

Що таке «векторне кільце» у відносинах між чоловіком і жінкою?

Як створюються пари, хто з ким може ужитися, а чий союз свідомо приречений на всі подібні питання астрологія і донині шукає відповіді і визначає зв'язки і закономірності. Астрологом Григорієм Квашею в кінці минулого століття був створений своєрідний шлюбний гороскоп. У ньому систематизовано варіанти союзів між різними знаками східного гороскопу, 144-х описів яких 24 є векторними спілками.

Що це таке? Те саме векторне кільце, в якому послідовно закільцьовані знаки. Стоять поруч утворюють пару, у якої є чітко виражений донор (або підлеглий, слуга), віддає свою енергію, і пан (господар), який щосили використовує енергію сусіда.

Кільце

Але при такому однозначному розподілі ролей відносини між сусідніми знаками далеко не однозначні – вони складні і багатогранні, залежать від великої кількості факторів і впливів. Тому, виходячи з розташування знаків в кільці, можна визначити загальний напрям вектора розвитку таких відносин, але сказати точно, що саме таким буде сценарій їхнього спільного життя, не можна. Подібне векторне кільце замикається на себе, відкидаючи всі закономірності, логічні та психологічні постулати і принципи, працюючи напевно лише в одному напрямку «ведучий і ведений».

Як структуровано векторне кільце у відносинах між чоловіком і жінкою?

Отже, провідних ми поставимо першими в наведених нижче спілках, а ведених другими. Тепер ознайомимося з тим, як складаються союзи між сусідами за гороскопом.

Структура
 1. Мавпа і Щур досить погано сумісні. Але все ж Щур, прагнучи любові, тягнеться до досвідченої у цих питаннях Мавпі.
 2. Змія з Мавпою не надто довіряють і розуміють один одного. І при цьому Мавпу, як ведену, тягне до спокою і філософсько-споглядальної позиції, исповедуемым Змією.
 3. Коза ж, навпаки, є для Змії прикладом легкості, польоту і легкості. Некваплива, витримана і холоднокровна, рептилія в прагненні володіти подібної легкістю немов сама стає загіпнотизований.
 4. Тигр і Коза – поєднання, мабуть, класичне, однозначно підпорядковане волі першого. Коза тягнеться до Тигру, адже їй теж хочеться мати такий же твердим характером, силою волі і духу. Такий союз, що склався на контрасті, не може розташовуватися на лінії золотої середини – тут гойдалки, змінюють захопленість на розпач і навпаки.
 5. Бик з Тигром являють собою пару, стимулюючу кожного до розвитку. Слова і сила Тигра різко втілюються в дії і вчинки, властиві Бику. Тому їх союз досить стабільний, хоча і не застрахований від конфліктів на грунті суперництва.
 6. Собака і Бик також можуть досить успішно і взаємовигідно співпрацювати. Однієї фізичної сили Бика, без впевненості у власній правоті, притаманною Собаці, явно недостатньо. Розумна Собака при цьому дозволить Бику думати, що він головний. При таких умовах їхній шлюб буде стабільним.
 7. Півень має здатність охоплювати всю панораму – саме це запозичує у нього Собака. Ця пара досить поширена і гармонійна.
 8. Кіт у парі з Півнем – одне з найбільш незбагненних поєднань, так би мовити, гра природи. Абстрактне сприйняття світу Півнем може підживити реальністю і конкретикою тільки Кіт. Ось такий незрозумілий, разнящийся у поглядах союз.
 9. Дракон для Кота безумовний духовний лідер, можна сказати, авторитет. Сам розумниця і ерудит, Кіт прагне розвинути пізнання і вирости поруч з Драконом. Безумовне захоплення слуги своїм паном при цьому є запорукою успішних відносин.
 10. Кабан для Дракона – спосіб не поховати свій інтелект під шаром пилу і цвілі. Прагнучи до подібного руху, Дракон бачить у Кабана можливості сприяти розвитку. Якщо при цьому дотримується паритет, шлюб буде цілком вдалим.
 11. Кінь з Кабаном – цікавий і таїть у собі небезпеку союз. Кабан бессистемен, Кінь – саме систематизацію та структурування. Начебто все взаємно врівноважується, але якщо обоє з пари затіють авантюру, то мало не здасться нікому.
 12. Щур не просто гармонійна, її гармонію можна навіть назвати світової. Саме цього так не вистачає Коні! Їх союз також може стати зразком гармонії, щоправда, за умови, що один з пари готовий йти на поступки.
Шлюби

Взаємопов'язані не тільки роки, а й дати, які народжені чоловіки і жінки, і вони також вибудовуються за принципом відносин пана і слуги. І вдалий першому відношенні шлюб може скластися векторним в плані знаків зодіаку. Така векторна зв'язок називається Малим колом, і вона не менш важлива. Адже зв'язок чоловіка і жінки може виявитися подвоєною: скажімо, в парі, де один народжений в рік Півня під сузір'ям Риби, з подвійним авторитетом буде впливати на свою половинку, яка є Драконом по року народження і Водолієм по зодіаку.

Як проявляється векторне кільце всередині пари?

Будь-який вектор відчуває інший напрямок і легко виділяє підходящий для себе, незалежно від того, донор він чи «вампір». Взаємодія всередині такої пари починається мимоволі, в результаті тяжіння, непідвладного логічному поясненню, і відносини сильної і слабкої половини стають особливими, не схожими ні на який інший союз.

Баланс в подібних відносин практично неможливий. Їх дії ірраціональні, пориви спонтанні та інтуїтивні. Партнери не можуть мислити себе одне без одного, а можуть відчувати антипатію, але при цьому залишатися разом. Енергія, що витрачається на відносини у такій парі, величезна. І при класичному розкладі «слуга-пан» придушений сприймає тиск як щось само собою зрозуміле. Це те, що ми називаємо «фатальною пристрастю».

Ознаки «векторного кільця» у відносинах між чоловіком і жінкою

 1. Виснаження енергетики.

Незрозуміло чому, але одна сторона легко визначає больові точки другий. Тому в стосунках пари присутні часті сварки, скандали, конфлікти з найрізноманітніших приводів. Вони провокуються дуже болючим і гострим сприйняттям критики кожною стороною. Безумовно, така нервова обстановка «вимотує».

 1. Непорушність зв'язку.

Розірвати такі стосунки обом катастрофічно важко. Такі союзи тривають роками, незважаючи на постійне невдоволення один одним. З боку залежна сторона так і всіма сприймається, хоча сама вона абсолютно протилежної думки.

 1. Наявність ревнощів.

Це обов'язковий фактор у подібних відносинах. Особливо якщо привід дає переважна сторона, тим самим змушуючи господаря наполегливо докладати зусиль для повернення «власності».

Позитивні і негативні сторони векторного кільця

Слід зазначити, що характеристики такого зв'язку також не можуть визначатися виключно знаком «плюс» або «мінус». Як правило, якщо якийсь із моментів має позитивний вплив, то інша його сторона відкриває негативні сторони. Наприклад, відносна стабільність, яка настає після романтичної безхмарною фази відносин – це добре.

У парі

Але ця стабільність виводить на поверхню масу проблем: проявляються всі істинні риси характерів пари, і не завжди вони виявляються такими, якими уявлялися. Якщо партнери підійшли до стадії розриву, то вони не мають уявлення про те, як покінчити з відносинами, і це також є додатковим емоційною напруженістю.

Позитивним моментом є повна духовна взаємозв'язок і відкритість. А ось загострення пристрастей, постійно присутній у відносинах, важко однозначно віднести до плюсів або мінусів: з одного боку – любов і пристрасть, з іншого – образи і стреси.

Векторний шлюб, на думку астрологів, однозначно позитивно впливає хіба що на творчі особистості, яким для створення нового твору просто необхідні сплески емоцій.

Поради для тих, хто знаходиться у векторному кільці

Не втрачайте самовладання і розсудливості. Пам'ятайте, що розподіл ролей у таких взаєминах незмінно, і пан ніколи не стане слугою. Якщо є можливість і бажання – просто постарайтеся якомога рідше зустрічатися, принаймні, ви хоча б зможете відпочити від такої інтенсивної душевної роботи.

Провідною стороні непогано було б засвоїти науку співчуття і розуміння по відношенню до того, кого він пригнічує. Не варто поспішати ставити штамп у паспорті, якщо ви не впевнені, що впораєтеся з таким розкладом сил.

Відносини

На думку фахівців в області психології, головне у стосунках – вміння правильно вибудовувати їх, а зовсім не астрологічні параметри. В шлюбі необхідно сприймати другу половину адекватно, з усіма її достоїнствами і недоліками. Нервові, емоційні і не дуже впевнені в собі люди схильні до маніпулювання, провокацій, скандалів. І це зовсім не показник бурхливих пристрастей векторного шлюбу, адже подібне спостерігається і в будь-якому іншому союзі. Тому, впевнені психологи, якщо напруга у відносинах досягло максимуму, а емоції вихлюпуються через край, краще починати не з думок про розрив відносин, а з візиту до психолога.

Припинення векторного кільця у відносинах

Тут простежується закономірність, чим більш тривалим є партнерство, тим важче зважитися на остаточний розрив. Адже векторним подружжю може бути погано і разом, і окремо. Що робити в ситуації, коли ви підійшли до думки про розрив?

Для початку спокійно подумайте, чи дійсно ви хочете розлучитися з партнером або ж це суто емоційне рішення? У разі, якщо ви все ж знаходите безліч аргументів «за» збереження шлюбу, почніть з гармонізації відносин. Знайдіть спільні точки і відштовхуйтеся від них. Не забувайте, змінити розподіл ролей в такому союзі неможливо, тому просто прийміть їх як даність. Якщо ви у відносинах слуга, будьте надійним і вірним слугою, якщо господар – будьте справедливим і чуйним господарем.

Може припинитися

Якщо ж такі точки дотику знайти неможливо, краще не кидатися від тотальної любові до такої ж повної ненависті. Вирішите остаточно, так чи ні, і виконаєте своє рішення, не змушуючи страждати ні себе, ні партнера.

Так що ж таке шлюб, укладений всередині векторного кільця? Це суцільні емоції, пориви пристрастей, любові і страждань, неприязні і обожнювання. І якщо обидві сторони готові до таких відносин протягом тривалого часу, їхній шлюб буде довгим і міцним.

Відео: Векторне кільце у відносинах