Акригель для нарощування нігтів: характеристика, особливості вибору та застосування

Не так давно на сучасному ринку з'явився інноваційний продукт для майстрів манікюру та педикюру. Акригель об'єднав у собі кращі якості двох матеріалів для нарощування нігтів: акрилу і гелю, і був проведений з урахуванням побажань майстрів нігтьового сервісу.

Такий підхід дозволив виключити зі складу мономер, що знаходиться в деревині, і викликає масу проблем, але залишити міцність, притаманну даному матеріалу.

Що таке акригель?

Акригель являє собою гібрид гелю і акрилу, і має масу переваг в порівнянні з традиційними способами нарощування.

Розглянемо основні з них:

 • простий у використанні, легко наноситься на нігтьову поверхню і не розтікається;
 • абсолютно не шкодить здоров'ю, завдяки особливому складу;
 • не викликає алергії і не має різкого запаху;
 • пил, що залишається після спилювання, не розлітається по кімнаті, а осідає на робочу поверхню;
 • не виділяє випарів під час полімеризації;
 • легко наноситься і не вимагає додаткових навичок.

Акригель є універсальним матеріалом і дозволяє майстрам розширити свій комплекс послуг. З його допомогою можна не тільки зробити корекцію сколів і подовжити пластину, але й змоделювати плоску або куполоподібну форму. В результаті нігті виходять тонкими, ідентичними натуральним, однак, дуже міцними. Нігті, зроблені за допомогою акригеля, практично не відчуваються, завдяки особливій еластичності і легкості матеріалу.

Єдиний недолік такого полигеля – це його ціна, яка може доходити до 5 тис. рублів за пляшку. Крім самого матеріалу, потрібні будуть додаткові кошти, які також доведеться купувати за високою ціною.

У чому відмінність від інших матеріалів?

Акригель для нарощування нігтів дозволяє добитися кращого ефекту в порівнянні з традиційними матеріалами. Нове покриття можна нанести більш тонким шаром, ніж акрил, в результаті чого нігті виглядають як натуральні. На відміну від покриття акрилом, полигель не твердне без просушування під лампою, що значно спрощує роботу з ним, а також помітно скорочує час на проведення всіх операцій.

Якщо порівняти акригель з гель-лаком, то він не розтікається і залишається в місці нанесення. Це дозволяє придумувати нові рішення і форми, використовувати його для роботи з верхніми формами нігтя. Застосування полигеля дозволяє майстрам значно заощадити, адже витрата матеріалу зводиться до мінімуму.

Для створення бажаного ефекту на нігтях, не потрібно наносити декілька шарів, достатньо одного, і нігті будуть виглядати ідеально.

Техніка нанесення і особливості використання

Полигель – досить невибагливий матеріал, для нього не потрібно купувати нові спеціальні пензлики. Підійдуть ті, що використовувалися для нанесення гелю або акрилу. Ідеальним вибором для роботи з матеріалом стануть кисті з штучного або змішаного з натурального ворсу.

Покрокова інструкція нанесення виглядає наступним чином.

 • Перед початком робіт кисть змочуємо в обезжиривателе.
 • Ніготь готуємо так само, як при роботі з гелем. Знежирюємо і покриваємо праймером в один шар.
 • Трохи полигеля рівномірно наносимо на пластину за допомогою пензля.
 • Потім занурюємо пензлик в спеціальний розчин для роботи з акригелем. Він дозволить кисті не прилипати до матеріалу.
 • Робимо форму, трохи притискаючи пензлем матеріал до пластини. Щоб уникнути відшарування потрібно ретельно опрацювати зону кутикули, як при роботі з акрилом.
 • Після того як вся поверхня покрита полигелем, ніготь необхідно просушити в лампі.
 • Згладжуємо поверхню нігтя за допомогою пилки 180 грит. Їй же і закінчуємо формування.

Акригель випускається в невеликій колірній гамі. Однак, щоб різноманітити дизайн і отримати необхідний колір, поверх матеріалу можна нанести гель-лак.

Вибір і кращі виробники

Як ви встигли помітити, працювати з акрилаком – це одне задоволення. Нарощування і корекція з використанням даного матеріалу дозволяє майстрів нігтьового сервісу створювати нові форми й значно розширювати список надаваних послуг. Полигель підійде не тільки для нарощування він є відмінним рішенням, коли необхідно підкоригувати кінчик нігтя (не чекаючи корекції) і для зміцнення натуральних нігтів.

Розглянемо основних виробників даного матеріалу, їх переваги і недоліки.

Irisk Professional

Володіє пластичною консистенцією, підвищеною міцністю і комфортної полімеризацією. Проте має декілька мінусів: для викладки полигеля не підійде звичайний клейстер, необхідна рідина Fluid.

Крім того, гель даної марки має невеликий липкість.

Pudding Gel від Bluesky

Має різноманітну природну колірну гаму, оптимальний за в'язкості. Відрізняється повною відсутністю залишкової липкості, що дозволить заощадити на спеціальних засобах, полімеризується протягом однієї-двох хвилин. З недоліків можна відзначити незручну тубу (упаковку), не дозволяє контролювати витрату матеріалу, і відсутність камуфлирующих відтінків.

TNL Professional

TNL Professional завершує трійку найбільш популярних виробників полигеля. Відрізняється комфортної консистенцією, широкою кольоровою гамою і швидким висиханням.

До можливих мінусів можна віднести лише невелику клейкість.

  Полигель відмінно підходить для моделювання у випадках грибкових захворювань, протезування нігтів. Якщо ваш ніготь відстає від нігтьового ложа або відшаровується, а всередині залишаються порожнечі, акригель допоможе і тут. У будь-якому випадку при виборі марки полигеля необхідно покладатися на плюси і мінуси матеріалів, та мета використання.

  Про те, як нарощувати нігті акригелем, дивіться у наступному відео.