Зміцнення нігтів під гель-лак: як зміцнити нігті акриловою пудрою, базою, гелем, акрилатиком, полигелем? Навіщо зміцнювати нігті під гель-лак?

Способи зміцнення нігтів під гель-лак.

З появою у сфері нігтьового сервісу гель-лаків, істотно тривала носкість манікюру, а також його стійкість. Однак багато жінок зіткнулися з проблемою відшаровування і сколів гель-лаку. Все це пов'язано з недостатньою міцністю натурального нігтя, тому досить часто необхідно перед покриттям гель-лаку проводити зміцнення. У цій статті ми розповімо, як зміцнити ніготь за допомогою різних твердих матеріалів.

Навіщо зміцнювати нігті під гель-лак?

Найпростішим варіантом є зміцнення за допомогою бази. Однак цей варіант підходить далеко не всім. Це пов'язано з надмірною м'якістю нігтьової пластини та її здатність гнутися в різні сторони. На жаль, більшість баз досить пластичні, тому гнуться разом з натуральним нігтем, а також верхнім покриттям.

Що досить часто призводить до появи сколів та відшарувань на торцях нігтя. Однак цей спосіб ідеальний у тому випадку, якщо свої нігті у клієнта досить міцні і товсті. У такому разі зміцнення за допомогою бази буде достатньо. Даний спосіб підходить в тому випадку, якщо необхідно виправити деякі дефекти натуральної пластини. Тобто за допомогою бази можна виконати і вирівнювання.

Зміцнювати нігті під гель лак

Як зміцнити нігті нігтів під гель-лак базою?

Інструкція:

 • Для проведення маніпуляції необхідно підготувати нігтьову пластину стандартним чином. Для цього проводиться опил за допомогою м'якого бафа, для того щоб прибрати блиск з натурального нігтя. Після цього необхідно видалити птеригий, щоб на цих місцях не виникло відшарування.
 • Далі проводиться обробка за допомогою праймера, а також обезжиривателя. Після цих маніпуляцій наноситься тонкий втирающий шар бази. Сушити його необов'язково.
 • Тепер потрібно виставити велику краплю бази на ніготь і за допомогою тонкої кисті розрівняти її, не забуваючи виводити лінію апекса, поступово зменшуючи кількість матеріалу до кутикули, боковим валикам і торцях нігтя. Після цього необхідно перевернути нігтик вниз, для того щоб вирівняти покриття і помістити в лампу на кілька секунд, до повного висихання бази. 
 • Якщо свої нігті досить міцні, міцні, товсті, то таке зміцнення сприятиме більш тривалої носкості гель-лаку.
Після зміцнення

Як зміцнити нігті під гель-лак акриловою пудрою?

Крім такого способу досить часто проводиться зміцнення за допомогою бази з участю акрилової пудри. У цьому випадку акрил виконує роль своєрідного армировщика, тобто вибудовує своєрідний міцний каркас.

Інструкція:

 • Для проведення цієї маніпуляції підготовка нігтьової пластини проводиться стандартним чином, наноситься тонкий втирающий шар бази, яку необхідно висушити в лампі. Після цього наноситься товстий шар бази і посипається акриловою пудрою.
 • Після цього суміш висушується в лампі, не знімаючи липкий шар, що наноситься ще один вирівнюючий шар бази, який допоможе приховати крупинки акрилу, якщо вони великі.
 • Цей спосіб підходить для нігтів середньої міцності, і не врятує від відколів гель-лаку в тому випадку, якщо своя нігтьова пластина дуже тонка, слабка, шарується.
Камуфлюється база

Як зміцнити нігті гелем під гель-лак?

Провести зміцнення нігтьової пластини можна і за допомогою твердих матеріалів. Вони ідеальні в тому випадку, якщо свої нігті дуже тонкі. Це єдино можливий варіант для дівчат, яких не тримається ніяке покриття довше, ніж тиждень на нігтях. Це пов'язано з надмірною ослабленістю, м'якістю і тонкістю натуральної нігтьової пластини.

Відповідно альтернативи зміцненню твердими матеріалами немає. Тому що такі нігті зміцнити базою з використанням акрилової пудри не представляється можливим. Таке покриття просто не тримається на нігтях, і сколюється всього через тиждень. Щоб продовжити носкість дизайну до трьох тижнів, необхідно скористатися зміцненням за допомогою твердих матеріалів. Тобто гелем або акригелем.

Інструкція:

 • Для проведення маніпуляції з метою зміцнення гелем, необхідно обпиляти нігтьову пластину, прибрати залишки птеригия за допомогою фрези куля, і надати форму вільному краю. Після цього проводиться видалення пилу за допомогою серветки з знежирювачем, і наноситься мастика.
 • Для кращого зчеплення покриття можна нанести bonder. А після цього дуже тонким шаром, втирающими рухами наноситься база, яка висушується в лампі протягом 30 секунд.
 • Таким чином, за допомогою бази ми формуємо якийсь скотч, який буде сприяти утриманню твердого матеріалу на нігтях. Після цих маніпуляцій можна проводити зміцнення за допомогою гелю.
 • Для цього необхідно взяти невелику кількість засобу на кисть, опрацювати всю нігтьову пластину, включаючи зону кутикули, бічних валиків і вільного краю. Таким чином, ви наносите своєрідну підкладку.
 • Після цього шару необхідно взяти краплю на кисть і нанести в центр нігтя. Тепер за допомогою тонкої кисті необхідно розподілити гель в різні боки, формуючи зону апекса. Після того як вас влаштує якість вирівнювання, ви вибудуєте архітектуру нігтя, необхідно помістити руку в лампу. 
 • Цей варіант підходить у тому випадку, якщо ви відмінно працюєте з гелем, він не затікає, якість матеріалу вас повністю влаштовує. Дуже зручно працювати для вирівнювання нігтьової пластини і зміцнення гелями середньої консистенції.
 • Погано для цих цілей підходить гель-желе, бо як він є досить густим, погано вирівнюється. Їм краще робити нарощування, а не вирівнювання. З метою зміцнення підійде звичайний гель для нарощування середньої консистенції.
 • При необхідності можна взяти прозору або камуфлює. Чим рідше гель, тим простіше вам буде виконати вирівнювання. Це пов'язано з тим, що такий матеріал дуже швидко вирівнюється на нігтьовій пластині, і після цього немає необхідності виконувати опил.
Зміцнення нігтів

Як зміцнити нігті під гель-лак акрилатиком?

Одним з найпопулярніших способів зміцнення на даний момент є використання акрилатика. З його допомогою можна не тільки нарощувати нігті, але проводити їх зміцнення.

Інструкція:

 • Для проведення маніпуляції здійснюється підготовка поверхні нігтя стандартним способом. Тобто проводиться видалення старого покриття, тирса частини, що відростила, видалення птеригия, після цього наноситься шар обезжиривателя, прибираються залишки пилу.
 • Далі, необхідно нанести шар праймера, а після висихання промазати поверхню за допомогою бази. Таким чином, база служить своєрідною підкладкою під зміцнення акрилатиком. Якщо ви проводите зміцнення даними твердим матеріалом, базу необхідно наносити дуже тонким шаром. Немає необхідності морочитися з вирівнюванням. Тепер у центр нігтя за допомогою шпателя викладається кулька акрилатика.
 • Зверніть увагу, що для зміцнення його потрібно зовсім небагато, набагато менше, ніж для нарощування. Ваше завдання від центру до бічних валикам, кутикули, і вільному краю стягнути матеріал, таким чином, щоб максимум кошти опинився в центрі нігтя, зоні апекса.
 • Вигладжування поверхні можна зробити за допомогою змочування пензля в обезжиривателе, базі або топі. Після того, як варіант вирівнювання вас влаштує, необхідно провести висушування в лампі. Якщо ви дуже добре володієте даним матеріалом, у вас багато досвіду роботи з ним, то можливо опил проводити немає необхідності. Але в більшості випадків проводиться легка шліфування за допомогою бафа.
 • Тепер можна за допомогою фрези полум'я, або куля провести обробку в області кутикули та бокових валиків, це робиться для того, щоб звести кількість матеріалу в цій зоні немає. Тільки після цього можна провести видалення кутикули.
 • Краще всього це зробити за допомогою фрези кулю і додатково заполірувати силіконовим шліфувальником. Як бачите, будь-який з цих способів підійде не у всіх випадках. Для більш слабких нігтів вибираються тверді матеріали, такі як гель і акригель, а в разі твердих нігтів, укріплення можна виконати за допомогою каучукової щільною бази.  
Акрилова пудра

Покриття гель-лаком після зміцнення нігтів: як зміцнити нігті під однофазний гель-лак?

Покриття гель-лаком проводиться стандартним чином. Зверніть увагу, що після зміцнення акрилом та гелем, і після зняття частинок опіла, наносити базу немає необхідності. Гель-лак відмінно тримається на штучному матеріалі без нанесення бази.

Особливості:

 • Якщо ви хочете видалити дрібні похибки, які залишилися після зміцнення акрилом або гелем, можете виконати вирівнювання за допомогою бази. Після цього наноситься декілька шарів кольорового покриття, і перекривається топом.
 • Багато дівчат, які займаються нігтями в домашніх умовах, і самостійно роблять собі гель-лак, для того щоб скоротити час, що витрачається на манікюр, часто користуються трифазними системами гель-лаків. Тобто в одному флаконі міститься кольоровий пігмент, база, а також топ. Тобто замість нанесення декількох шарів, вам достатньо буде лише двох. Однак цей варіант абсолютно не придатний для нанесення на слабкі, натуральні нігті.
 • Справа в тому, що практично з усіх нігтів в 70% випадків такий лак сколюється протягом тижня. Тобто носкість такого покриття менше тижня. Саме тому і необхідно наносити базу, і проводити зміцнення. Однофазники — це хороша альтернатива для проведення педикюру, але дуже рідко підходить для створення красивого покриття на нігтях рук. 
 • Як бачите, зміцнення нігтів є не обов'язковим, але необхідною в тому випадку, якщо своя нігтьова пластина дуже тонка слабка, і на ній практично не тримається гель-лак.
Засоби для зміцнення

Зміцнення нігтів в домашніх умовах під гель-лак акрилом

Не так давно, зміцнення нігтів виконували за допомогою звичайного акрилу і мономера. Проте технології не стоять на місці, і виробники продуктів для нігтьового сервісу розвиваються. Порядок проведення процедури зміцнення акрилом досить простий.

Інструкція:

 • Необхідно змочити пензлик в мономере, занурити в пудру, і за допомогою клейкого кульки провести розподіл отриманої маси по нігтьовій пластині. Цей метод зараз рідко використовується, з-за того, що мономер дуже погано пахне, може викликати алергію.
 • При цьому сам акрил досить погано спиливается, є дуже твердим, тому опил може займати багато часу. Тому полигель, акригель, тобто гібриди, користуються великою популярністю.
 • Їх дуже просто наносити, і легко пиляти. Що займає мінімум часу, в процесі зміцнення нігтів. При цьому, якщо ви дуже добре володієте матеріалами, у вас пристойний досвід, то в більшості випадків може знадобитися зовсім незначний опил в області кутикули та бокових валиків, торця. Це суттєво економить час на проведення корекції, зміцнення нігтів. 
Нюдовое покриття

Зміцнення нігтів перед нанесенням гель-лаку — обов'язкова процедура. Але якщо нігті тонкі, це єдиний спосіб поліпшити стійкість покриття.

ВІДЕО: Зміцнення нігтів під гель-лак