Особливості процедури нарощування на короткі нігті

Наростити нігті потрібної довжини і вберегти їх від пошкоджень і сломов не так-то просто. Часто з-за одного травмованого з необережності нігтя доводиться коригувати їх довжину на всіх пальцях. А значить, кілька тижнів, витрачених на відрощування, йдуть нанівець. Тому багато хто воліє нарощувати нігтьові пластини на свої короткі нігті. У статті йтиметься про особливості процедури нарощування нігтів гелем.

Робити чи ні?

Відразу варто відзначити, що ніяких обмежень по довжині натурального нігтя для проведення процедури нарощування не існує. Гелеві або акрилові можна наростити навіть на дуже короткий основу.

У нарощуванні є величезний плюс: не потрібно буде чекати поки власні нігтики відросте на бажану довжину. До того ж штучні куди міцніше. А в разі зламу одного або кількох штучних нігтів ви легко і швидко відновите пластини на пальцях, звернувшись до майстра.

Що вибрати?

На даний момент для здійснення штучного нарощування нігтьового покриття майстри застосовують два матеріали: акрил і гель. Багато в чому вони схожі, але є й деякі відмінності.

Плюси і мінуси акрилу.

 • Істотним плюсом є міцність нарощених пластин. Для видалення акрилових пластин немає необхідності проводити щодо небыструю процедуру спилювання. Акрилові нігті знімаються за допомогою спеціальних розчинних сполук. Покриття з цього матеріалу гладке і акуратне, добре імітує натуральний ніготь.
 • Недоліком цього матеріалу є досить відчутний запах, який присутній деякий час після нарощування. Саме тому все частіше вибір майстрів і самих охочих наростити нігті падає на гелевий склад.

Особливості нарощування гелем

Перевагою застосування даного матеріалу є менший час, необхідний на всю процедуру. Це речовина дуже швидко твердне під впливом спеціальних высушивающих ламп, які є в кожному салоні. Гель не видає запаху і гіпоалергенний. У разі коли нарощування здійснюється на короткі нігті, майстер в якості основи під гель застосовує тіпси. Нарощені гелеві пластини виглядають набагато природніша акрилових.

При проведенні регулярної корекції гелеві пластини будуть радувати вас не менше 4 місяців.

Слабкою стороною є те, що гелеві пластини набагато частіше ламаються при ударі. Ще один недолік, який згадувався вище, полягає в тому, що процедура видалення гелевих пластин досить нешвидка. Затверділий гель не можна розчинити і швидко зняти, його доводиться поетапно акуратно підточувати і спилювати спеціальними манікюрними інструментами.

Крім того, гелеві нігтики не дуже добре переносять різкі перепади температур. Наприклад, при виході на сильний мороз з теплого приміщення гелеве покриття стає набагато більш крихким і нееластичним. Тому в таких ситуаціях варто поберегти свої штучні нігті.

Процедура нарощування

Головною умовою проведення нарощування є відсутність на нігтях і приногтевой зоні пальців ранок, травм або тріщин. Тому майстер повинен добре оглянути ваші руки перед тим, як взятися за роботу.

Першим етапом є підготовка.

 1. Нігтьові пластини знежирюються. При необхідності майстер проводить корекцію форми.
 2. Кутикули обробляються необрізним методом, щоб уникнути травм нігтів або шкіри.
 3. Для кращої фіксації накладного матеріалу поверхня шліфується м'якою пилою або машинкою.
 4. Потім на нігті наноситься спеціальний склад – праймер. Він трохи підсушує поверхню, видаляючи надлишки вологи.
 5. Перед початком процедури майстер потримає ваші пальці під УФ-лампою для того, щоб продезінфікувати шкіру.

Після підготовчого етапу починається сам процес нарощування гелем.

Для коротких нігтів краще використовувати тіпси. Вони накладаються на нігтьову пластину і створюють основу для гелевого шару покриття, який і буде імітувати довгий ніготь.

  Процес проводиться наступним чином.

  • На підготовлені до процедури нігтьові пластини майстер приклеює тіпси.
  • На тіпси пошарово накладається гель. Кожен шар просушується під лампою. Гель застигає дуже швидко, тому час між накладенням шарів зовсім невелике. Зазвичай вистачає двох нанесення складу для нарощування.
  • Після повного закріплення фінального шару майстер обробить нові штучні нігті і додасть їм бажану форму. Робиться це за допомогою пилочки.

  Догляд

  Корекцію форми рекомендується проводити два рази на місяць. Штучні гелеві нігті допускається прикрашати всіма способами, які можливі для натуральних нігтьових пластин. Ви можете робити манікюр самостійно в домашніх умовах. Єдиним важливим правилом є те, що засіб для видалення лаку не повинна містити ацетону. Цей компонент дуже агресивний для гелевого покриття.

  Після зняття гелю проведіть процедури по зміцненню власних нігтьових пластин. Корисно робити живлять ванночки з йодованою морською сіллю. А також рекомендується періодично влаштовувати пальцях маски з ефірних олій або натуральних соків.

  Поради професійних майстрів по манікюру і нарощування нігтів.

  • Під час процедури нанесення гелю важливо постаратися не ворушити пальцями і руками. Ще не застиглий складу можна легко пошкодитися, а майстру доведеться знімати бракований шар і починати обробку нігтя з самого початку.
  • Намагайтеся стежити за станом нігтьових пластин і кутикули. Дуже небажано наявність задирок, нерівних, обгрызенных країв нігтів, пошкоджених або поламаних нігтьових країв.

  Проблемні нігті істотно ускладнюють завдання майстру. Доведеться провести ряд додаткових підготовчих процедур. У багатьох випадках може знадобитися відкласти нарощування на час, який необхідно для усунення дефектів.

  Професіонали рекомендують відмовитися від проведення нарощування жінкам в критичні дні. Це також стосується періодів хвороби, легкої застуди, прийому сильнодіючих ліків.

   • За два дні до процедури бажано не користуватися кремами, гелями, лосьйонами і іншими засобами, які наносяться на шкіру рук і пальці.
   • Ні в якому разі не пробуйте знімати нарощені штучні пластини з нігтів самі. Це вимагає певних знань і майстерності. При необхідності зняти гелеві нігті зверніться до професіонала.
   • Якщо ви до цього не носили довгих нігтів, рекомендується для першого досвіду вибрати не занадто велику довжину. Вам знадобиться час, щоб звикнути до інших відчуттів. Краще всього, якщо нарощена частина пластини не буде становити більше двох третин довжини вашого нігтя.
   • Якщо ви плануєте використовувати важкі елементи (наприклад, стрази) для подальшого декорування гелевих пластин, не варто перевантажувати їх кінчик. Постарайтеся скласти композицію так, щоб обважнення припадало на половину нігтя ближче до основи і на його середину.

   Акрилове нарощування

      Нарощування акрилом на короткі нігті практично відбувається аналогічним чином. Після підготовки нігтьових пластин майстер закріплює на них тіпси для основи. Далі відбувається пошарове накладення штучного матеріалу для імітації нігтика потрібної довжини.

      Акрил також можна піддавати будь-якому декорування.

      Про те, як відбувається процес нарощування нігтів акрилом, дивіться у відео нижче.