Чому нарощені нігті швидко ламаються і як цього не допустити?

Не кожна жінка може похвалитися красивими нігтями від природи. Тому останнім часом популярним стало їх нарощення. Дане рішення є раціональним, так як такий манікюр повинен радувати свою господиню не менше трьох тижнів, але на практиці виходить не завжди саме так.

Особливості процедури

Якщо нарощені нігті гелем характеризуються красою, доглянутістю і натуральністю, то можна зробити висновок, що вони виконані за всіма правилами. Етапи цієї процедури не являють собою нічого складного:

  • кріплення тіпси, форми на ніготь, застосовуючи особливий клей;
  • покриття основи з використанням гелю, акрилу.

Завдяки ультрафіолетовій лампі, майстер зв'язує гель. Застигання акрилу відбувається само собою. Акрил характеризується повільним затвердінням, а також виникненням проблем з натуральної нігтьової пластиною.

Нарощений гелем манікюр досить крихкий. Для його ліквідації необхідно здійснити спилювання покриття, яке тягне за собою пошкодження природного нігтя, а також шкіри біля нього. Якщо процедура була проведена якісно, то представниці прекрасної статі не варто турбуватися про прекрасному вигляді своїх рук тривалий час. На жаль, бувають випадки, коли манікюр передчасно ламається, що заподіює масу незручностей і розчарувань.

Причини деформації манікюру

З проблемою, коли після процедури нарощування швидко відвалюються нігті, стикається третя частина жінок, які користуються такими нігтями. Відпадіння спочатку проявляється утворенням пухирів, наповнених повітрям під гелевою основою, а також виникненням тріщин.

Основні причини такої неприємності наступні.

  • Порушена технологія процесу нарощування. Халатність чи брак досвіду майстра може призвести до неякісного відшліфуванні нігтя, поганий очищення місць біля кутикули, неповного видалення пилу з нігтьової пластини, потраплянню гелю або акрилу на шкірний покрив, неправильного підбору режиму висушування на ультрафіолетовою лампою. Проблема з деформацією нарощеного манікюру виникає і в тому випадку, якщо застосовувалася пилочка, у якій груба абразивність, матеріали поганої якості, зекономлено кількість гелю або акрилу. Майстер не повинен забувати про обробці нігтя за допомогою обезжиривателя, про застосування компонентів, що мають одну марку, про обробку антисептиками, які захищають від грибкових інфекцій. А також до поширеним помилкам майстрів можна віднести неправильну підготовку нігтів, неправильне підпилювання, накладання гелевого матеріалу на кутикулу, викладання великої кількості гелю на натуральний ніготь, недостатнє притиснення кутів у бічній частині, встановлення невідповідної форми, наявність тріщин. Нарощені нігті будуть погано триматися, якщо руки у клієнта будуть вологими або холодними, тому перед початком процедури їх потрібно висушити і нагріти.
  • Не вчасно проведена корекція. Першу процедуру корекції необхідно робити через три тижні після відвідування майстра.

Наступні корекції робляться через чотири-п'ять тижнів. Економія на даній процедурі призведе до передчасного отваливанию красивого манікюру.

  • Фізіологічні процеси в людському організмі. Тривалість краси нарощених нігтів безпосередньо залежить від стану здоров'я жінки. Створення штучних нігтів не можна проводити при інфекційних і запальних процесах в організмі, грибка на нігтях, критичних днях, вагітності та грудному вигодовуванні, прийомі гормонів, антибіотиків, надмірному потовиділенні на руках, тонкощі нігтя, хворобах щитовидної залози. Якщо ж жінка знає про проблеми зі здоров'ям і все ж готова здійснити процедуру нарощування, то їй не варто сподіватися, що вони протримаються більше двох тижнів.
  • Неправильний догляд за манікюром. Щоб нігті після даної процедури не ламалися дуже швидко, за ними варто стежити і правильно доглядати. Не рекомендується тривалий час тримати руки в рідині, виконувати домашні роботи, не надівши рукавички, самостійно займатися корекцією пластини.

Шляхи вирішення проблеми

Правильним рішенням запобігання деформації манікюру є належний догляд. Не варто забувати про те, що перед процедурою манікюр не повинен робитися близько чотирьох днів.

Не можна підживлювати кутикулу і нігтьову пластину маслом, так як зайве зволоження може спровокувати відшарування.

Після того як проведена процедура нарощування, не варто займатися самостійною корекцією, обов'язковим є своєчасне відвідування майстра для цієї роботи. Не варто ігнорувати рекомендації працівника салону, який виконував роботу. Правильний догляд і виконання рекомендацій майстра – це запорука того, що ваш манікюр буде триматися довго.

    Красиві, довгі нігті, які виглядають доглянуто – це не тільки розкіш, але й необхідність. Зроблений якісно манікюр дозволить заощадити час і завжди виглядати приголомшливо. Не варто боятися нарощувати нігті гелем, побоюючись того, що вони можуть швидко зламатися або відшаруватися. Вибирайте хорошого майстра, не економте на своїй красі і здійснюйте правильний догляд за нігтями і тоді вашим рукам будуть заздрити всі.

    У доданому відео перераховані причини, які призводять до псування нарощених нігтів.