Мономер для нігтів: що це таке і як використовувати?

Багато дівчат люблять виконувати нарощування нігтів, щоб отримати не лише гарний манікюр, але і створювати на довгих нігтики дивовижний дизайн, який буде виглядати ефектно. Нарощування нігтів неможливо зробити без мономеру, тому варто розглянути докладніше, що це таке і як правильно його застосовувати.

Особливості

Мономер для нігтів – це один з основних компонентів, який застосовується при акриловому нарощуванні. Він представлений у вигляді рідкого засобу, яке при взаємодії з акриловою пудрою починає тверднути. Його ще прийнято називати ліквід.

З допомогою цього засобу відбувається досить легке нанесення акрилу, при цьому ліквід не чинить впливу на акрил в плані колірного зміни, оскільки в його склад входять інгібітори ультрафіолету. Мономер робить акрил пластичним, міцним і довговічним, оскільки в його склад входять спеціальні пластифікатори. Багато професіоналів нейл-індустрії застосовують мономер при роботі з кольоровими акриловими пудрами.

Як відомо, при гелевому нарощуванні обов'язковим інструментом є лампа для гель-лаку, адже саме з її допомогою відбувається процес полімеризації покриття. Акрилове нарощування нігтів відбувається без використання цього приладу, оскільки процес затвердіння здійснюється завдяки хімічної реакції при змішуванні акрилової пудри і ліквіду. Саме цей спосіб для багатьох майстрів нейл-індустрії характеризується зручністю. Він дозволяє уникнути витрат на покупку лампи. Крім того, немає необхідності возити її з собою при виїзді до клієнта додому.

Сьогодні виробники продукції для манікюру пропонують широкий асортимент мономерів. Вони відрізняються різними характеристиками, тим самим надаючи можливість підібрати максимально зручний варіант для кожного покупця.

При виборі майстер може враховувати не тільки свої навички в нейл-сфері, але і завдання, які він перед собою ставить.

Види

Мономери для нігтів розрізняються в залежності від часу твердіння матеріалу.

  • Для новачків краще, коли засіб застигає поступово, адже таким чином можна коригувати недоліки і не поспішати проводити саме нарощування нігтьових пластин. Можна забути про поспіху, приділити максимум зусиль кожного ноготку. Цей варіант є ідеальним для ліплення з акрилу.
  • Майстра в сфері нарощування нігтів віддають перевагу мономерам з середньою швидкістю затвердіння. Такий варіант часто застосовується для створення об'ємного дизайну.
  • Справжні професіонали своєї справи воліють працювати виключно з быстрозастывающими варіантами. Саме такі мономери є гарантами відмінної якості на тривалий термін. Ніготь не тільки зберігає колір, він не схильний до пожовтіння раніше часу. Від майстра потрібні навички і висока швидкість роботи.

Як вибрати?

При виборі мономеру для нігтів варто враховувати наступні нюанси:

  • для міцного манікюру варто вибирати ліквиди, застигають досить швидко, тоді можна бути впевненими в тому, що відколи на ваших нігтиках точно не з'являться;
  • у продажу представлені ліквиди без запаху, які стануть незамінними для клієнтів з загостреним нюхом;
  • щоб зробити французький манікюр, варто звернути увагу на спеціальні мономери, які мають блакитним або фіолетовим відтінком, такий тон дозволить краще підкреслити білий колір.

Вибір лікві варто робити виходячи з якості складу. Слід обов'язково ознайомитися зі складом, адже засіб не повинна містити шкідливих або небезпечних для організму компонентів.

Тонкощі застосування

Для нарощування нігтів слід змішати акрилову пудру з ліквід, потім ця суміш наноситься на ніготь за допомогою пензлика. Час затвердіння складу в середньому становить дві хвилини. За цей період майстер повинен не тільки нанести склад на нігтьову пластину, але й рівномірно розподілити його, створюючи рівну поверхню. Коли покриття застигне, можна переходити до коригування нігтів за допомогою підпилювання. Після цього на нігтьову пластину слід нанести закріплюючий засіб.

При роботі з акриловою пудрою і ліквід немає необхідності застосовувати спеціальні форми або ємності. Все робиться досить просто – пензлик спочатку занурюється в мономер, потім – в пудру. Варто занурювати не всю кисть, а тільки її кінчик, при цьому всі дії варто виконувати максимально акуратно. На пензлику повинен утворитися невеликий кулька, саме він розподіляється по нігтьовій пластині. Його консистенція повинна бути в'язкою.

Про те, як працювати з мономером, дивіться у наступному відео.