Гель-тягучка, павутинка. Як користуватися гель-фарбою павутинка. Дизайн нігтів гелем павутина: фото. Гель-фарба павутинка на Алиэкспресс. Як зробити гель-тягучку самостійно?

Інструкція по використанню фарби павутинка, тягучка.

Останнім часом на ринку нігтьового сервісу з'явилася величезна кількість новинок. Однією з них є гель-фарба павутинка або як її ще називають — гель-тягучка. У цій статті ми детальніше познайомимося з цим матеріалом.

Що таке гель-тягучка, павутинка?

Варто відзначити, що являє собою цей матеріал своєрідний гібрид гель-фарби та спеціальної смоли, яка надає засобу тягучість та клейкість. Консистенція у фарби як у жуйки або лизуна. Завдяки таким властивостям, за допомогою гелю-тягучки вдається створювати абсолютно рівні лінії, вид шнурівки, а також безліч різноманітних, цікавих, абстрактних дизайнів.

Поява цього матеріалу зумовлено популяризацією в цьому році геометричних дизайнів. Справа в тому, що аж ніяк не всі майстри можуть рівне малювати лінії, створювати дизайн з трикутниками, а також рівними і чіткими геометричними відрізками. Гель-тягучка — це відмінний помічник для новачків, які хочуть задовольняти прохання клієнтів, але при цьому не мають досвіду для того, щоб рівно і гарно малювати лінії, а також геометричні дизайни. Саме з цією метою був створений гель-тягучка.

Павутинка

Найцікавіше, що навіть майстри нігтьового сервісу, які добре малюють і закінчили курси по створенню геометричних дизайнів, з великим задоволенням купують цю новинку. Пов'язано з тим, що це дозволяє заощадити величезну кількість часу на створення дизайну, відповідно прийняти більше клієнтів і спростити собі завдання. За допомогою гелю-тягучки, створення навіть вигадливих геометричних дизайнів з величезною кількістю рівних ліній, стає досить простим заняттям. Існує кілька способів створення даного дизайну.

Тягнучка

Як користуватися гель-фарбою павутинка?

Інструкція:

 • Для початку необхідно підготувати пластину, тобто зняти птеригий, блиск з нігтя, знежирити, нанесіть праймер. Після цього наноситься база і висушується. Після нанесення 2 шарів кольорового гель-лаку, можна приступати до малювання.
 • Для цього необхідно за допомогою дотса або тонкої кисті, взяти з баночки невелику кількість гелю-тягучки. Після цього поставити крапку на нігті в тій частині, звідки ви збираєтеся вести дизайн. Не торкаючись нігтьової пластини, треба вести в сторону, в яку повинні бути спрямовані лінії. Відповідно від цієї точки буде тягнутися тонка ниточка, яка згодом ляже на нігтик і стане рівною лінією.
 • Зверніть увагу, чим товще діаметр кульки дотса або більше кисть, тим більш товстими будуть лінії і великими точки. Варто враховувати, що просыхаемость такого гелю не нескінченна.
 • Тому доведеться поекспериментувати з максимальною товщиною ліній. Як показує практика, лінії товщиною більше 1 мм досить погано просихають з-за того, що всередині залишається невелика кількість непросохшего рідкого матеріалу. Відповідно така лінія буде дуже легко сколюватися з нігтів. Справа в тому, що якщо правильно виконати дизайн, то перекриття топом такого малюнка може і не знадобитися.
 • Тому що гель-тягучка дуже добре носиться і прилипає до поверхні нігтя. Тому, якщо ви хочете створювати опуклий дизайн, то після нанесення 2 шарів квітника, необхідно перекрити ніготь шаром топа без липкого шару. Тільки після цього виконувати дизайн за допомогою гелю-тягучки.
 • Якщо ж ви хочете, щоб дизайн був плоским, то після створення всіх необхідних лінії, вам потрібно буде виділити ділянки кольоровими гель-лаками, якщо це вимагається за задумом. В кінці все перекрити шаром топа.

Насправді дизайни можуть бути дуже різноманітними і незвичайними. Відповідно можете скористатися нашими ідеями і подивитися фотографії створення геометричного дизайну. Він може бути створений з чорних або білих ліній на однотонному лаку, або з промальовування кольоровими фарбами або блискітками.

Срібляста тягучка

Як зробити гель-тягучку самостійно?

Інструкція:

 • Для цього в палітру необхідно додати невелику кількість гель-фарби, краще всього якщо це буде гель-паста. Далі потрібно додати крапельку клею pva.
 • Зверніть увагу, що клей повинен бути справжнім, тягнеться, дуже густим. Після цього кистю перемішайте і перевірте, наскільки добре тягнеться ця субстанція.
 • У підсумку ви отримаєте масу, яка буде нагадувати гель-пасту, але дуже добре тягнутися, як жуйка. Багато майстрів, які намагалися створювати такий гель самостійно, відзначають, що не у всіх виходить.
 • Бо іноді клей pva продається досить рідкий, і спочатку дуже погано тягнеться. Тому і створити гель-тягучку за допомогою такого клею практично неможливо.

Вартість даного матеріалу зовсім невисока, щоб намагатися замісити щось самостійно. Майстри манікюру можуть придбати собі таку тягучку без особливого збитку для сімейного бюджету. Це також стосується і домашніх користувачів, які покривають нігті самостійно, але також віддають переваги геометрії. У середньому баночка такого гелю-тягучки коштує приблизно 2-3 долара.

Дизайн нігтів гелем павутина: фото

<>Нижче представлені варіанти дизайну гелем павутинка.
Геометрія павутинкою
Абстракція павутинкою
Тягнучка
Дизайн павутинка
Дизайн павутинкою
Тягнучка

Гель-фарба павутинка на Алиэкспресс

На Алиэкспресс зараз представлена величезна кількість гелю-тягучки. Квітів зараз не дуже велика кількість. Найпопулярнішими з них є гель-пасти чорного, білого, сріблястого, червоного і золотистого кольорів. Величезна кількість квітників знайти досить складно, та й немає необхідності. Тому що найбільш популярними є гелі-тягучки чорного і білого кольорів. Саме з їх допомогою створюють геометричні дизайни.

Список:

 • COSCELIA
 • Saviland
 • Full Beauty
Спайдер

З'явився геометричний дизайн завдяки американським майстрів нігтьового сервісу приблизно пару років тому. У нас в країні геометричний дизайн став популярний близько року тому, і тепер практично кожен день майстру манікюру замовляють подібні варіанти дизайну, що займає велику кількість часу. З гелем-тягучка ви зможете скоротити витрати часу на створення дизайну.

ВІДЕО: Гель павутинка