Види нарощування нігтів та їх особливості

Красиві і доглянуті нігті вже перетворилися на обов'язковий атрибут успішної жінки, яка турбується про підтримку власного іміджу. Регулярне відвідування манікюрного салону приносить задоволення і дає можливість уникнути відшарування лаку або появи неестетичних сколів. Але далеко не всіх природа обдарувала власним запасом кератину, достатньої для формування міцного рогового шару нігтьової пластини. І відрощування довжини часом перетворюється на справжню муку. Уникнути можливих проблем допомагає використання додаткових засобів для корекції природної форми або товщини пластин.

Дізнатися більше про те, які існують види нарощування нігтів допомагає вивчення корисних тематичних матеріалів.

Професіонали зазвичай застосовують гель або акрил. А також популярні різні способи нарощування нігтів шовком та іншими тканинами. Серед доступних варіантів форм можна знайти рішення, що підходять для різної довжини пластини.

Моделювання або нарощування?

Професійні майстри манікюру ніколи не плутають два поняття: нарощування і моделювання нігтів. Справа в тому, що обидві ці процедури не виключають один одного, але вирішують зовсім різні завдання. Які саме, варто розглянути більш докладно.

 • Нарощування націлене на те, щоб збільшити власну довжину нігтьової пластини. Може використовуватися як частина процесу догляду. Якщо самостійне досягнення потрібної довжини виявляється неможливим, варто звернути увагу на можливість швидкого й ефективного вирішення проблеми за допомогою штучних матеріалів.
 • Моделювання спрямоване на оформлення зовнішнього вигляду нігтьової пластини. Воно дозволяє забезпечувати усунення візуальних дефектів, коригувати невдалу форму. Але з допомогою моделювання не вдасться зробити нарощування і подовження. Тільки виправити ті недоліки, які заважають отримати відмінний результат при виконанні звичайного манікюру.

Які види існують?

Всі існуючі види нарощування нігтів передбачають використання додаткових комплектуючих. При використанні гелю частіше використовують тіпси, добре знайомі тим, хто хоча б раз носив накладні нігті. На їх основі формується база для подальшого декорування. Ще один варіант – застосування фольгованих форм. Вони вважаються більш складними в роботі, але цілком дозволяють використовувати і гелеподібну, і акрилову основу без обмежень.

Різні способи подовження нігтя дозволяють забезпечувати не тільки корекцію недостатньо міцного і міцного підстави. Вони ще й досить успішно роблять можливим отримання бажаної довжини без довгого і стомлюючого відрощування і дорогого лікування пластини. Пластикові тіпси і фольговані форми легко кріпляться на призначеному для них місці, при дотриманні технології не зміщуються, залишаючись на місці весь термін служби. Як правило, зняття старого покриття і нове нарощування проводяться не рідше одного разу в 3-4 тижні, все залежить від швидкості росту власної пластини. Але є і свої обмеження. Через поверхні з низькою гігроскопічністю акрил не рекомендується носити довше 21 дня поспіль.

Кому роблять нарощені нігті?

Існує ряд обмежень, що дозволяють мінімізувати можливу шкоду від проведення процедури для дівчат і жінок. Носити нарощені гелем, акрилом або шовком нігті безпечно тільки в тому випадку, якщо манікюр і всі інші маніпуляції виконані в умовах салону і сертифікованим майстром. Забезпечити стерильність в домашніх умовах просто неможливо. Існують певні обмеження на процедуру для деяких любительок манікюру.

 1. Жінок в період перших кількох днів менструального циклу і за 48 годин до його початку.
 2. Вагітних, особливо у першому і третьому триместрі, коли контакт з хімічно активними речовинами може вплинути на розвиток плода.
 3. Дівчат, які постійно або короткостроково приймають гормональні препарати (при астмі, як протизаплідних засобів). Аналогічні рекомендації поширюються для вживають антибіотики. У період лікування про нарощування нігтів краще забути.

Які варіанти можна зробити?

Розглянемо, які способи нарощування бувають і що краще зробити на коротких нігтях, а також — є щадні методи подовження. Перебуваючи у пошуку власного ідеального рішення, відвідувачки манікюрних салонів змушені вибирати між трьома основними форматами виконання робіт. Гелеве нарощування передбачає використання полімеру, який під впливом ультрафіолетових променів твердне. Такий спосіб залишає більший простір для фантазії майстра, дає можливість легко підправити форму в процесі роботи.

Акрилове покриття нігтя полімеризується саме – його нерідко розглядають як спосіб легкого виконання річної корекції форми пластин на руках і ногах перед відпусткою. Швидкий результат, широкий вибір варіантів декору роблять його сезонним фаворитом.

Крім того, подібний манікюр відмінно підходить для відновлення тріщин і відколів, дозволяє відмовитися від накладних тіпсів на користь форм. Ще один варіант – шовкове нарощення, де в якості основи виступають текстильні компоненти, вимочені в спеціальному полимеризующем складі.

Технологія нарощування шовком

Шовкову технологію нерідко іменують тканинній. Дійсно, робити нарощування можна і на льон, і на скловолокно. Попереднє занурення в спеціальний розчин дозволяє позбавити матеріал від зайвої м'якості. Він стає набагато міцніше і зручніше в застосуванні. Приступаючи до роботи, майстер обробляє і вкорочує пластину до потрібної довжини, готує шовк на половину довжини, і фіксує його, повністю закриваючи поверхню від краю до краю. Далі наноситься шар гелю, поверх нього наступний шматок тканини, з відступом від кутикули на 1 мм.

Так поступово формується повне покриття нігтя до вільного краю. Після цього результат відправляється на полімеризацію. Під час цієї процедури пінцетом формується кромка нігтьової пластини у формі латинської C. Потім знову накладається гель, обпилюється вільний край, застосовується моделюючий прозорий гель, що дозволяє змінити і поліпшити загальну форму. При завершенні роботи майстра на поверхню наноситься захисне покриття як для самих нігтів, так і для живлення кутикули.

Гель як основа манікюру

Бездоганний салонний манікюр як раз і створюють на базі гелю. Він дає можливість без зайвих труднощів сформувати естетичне гладке покриття з глянцевим блиском. Натуральність зовнішнього вигляду підкреслюється і завдяки отриманню більш правильною, природної форми краю нігтьової пластини.

  Процедура нарощування гелем проходить в наступному порядку.

  1. Обов'язкова дезінсекція робочого поля – кистей рук.
  2. Ретельний підбір типс, що дозволяє знайти потрібну довжину і форму нігтя.
  3. Видалення або зсув кутикули, обпилювання власної кромки нігтьової пластини, шліфування кератинового покриття з поверхні.
  4. Нанесення основи, на яку будуть лягати шари гелю. Після її висихання клеїться типса або підкладається форма.
  5. Підготовлений гель викладається для роботи, нігті проходять тридцатисекундную обробку під лампою.
  6. За допомогою спеціального складу формується бажана довжина, проходить процес сушіння.
  7. Кромка гелевого нігтя обпилюється до бажаної форми, здійснюється перехід до оформлення зовнішнього вигляду.

  Так працюють «домашні» засоби для гелевого манікюру. Професіонали використовують більш складні трифазні склади.

  Акриловий нейл-дизайн

  Використання акрилового полімеру в якості засобу для нарощування нігтів дозволяє отримати вже готове кольорове покриття, виглядає естетично і не дуже помітно. Матеріал сам полімеризується, не вимагаючи довгої і складної сушіння, володіє високою міцністю, не надто вимогливий до довжині. Підготовка нігтьової пластини в цьому випадку вимагає досить інтенсивного обпилювання до отримання рівної плоскій поверхні без борозенок і опуклостей. Звільнена від пилу робоча зона покривається спеціальною обезжиривающей базою – праймером.

  Потім на власний ніготь або закріплену тіпси фіксується форма. Поверх неї знову накладається шар праймера, а потім акрил, формує нову довжину. Після висихання полімеру форма знімається, проводиться підпилювання кромки і її вирівнювання. Поверхня покривається шаром прозорого захисного складу. Якщо планується робити подальше декорування, до нього можна переходити практично відразу після завершення основного етапу робіт. Готове покриття нарощених нігтів виглядає естетично, тримається довго, не вимагає спеціального догляду або корекції в домашніх умовах.

  Можна наростити нігті шелаком?

  Популярне сьогодні покриття шелаком являє собою полимеризующийся в УФ променях склад для корекції форми пластини нігтя. Але фахівці досить успішно використовують його і при збільшенні довжини. Робота з матеріалом ведеться переважно на типсах і мало відрізняється від класичного гелевого нарощування. Ніготь в цьому випадку набагато менше травмується. Вважається, що шелак забезпечує більш щадне дію на поверхню пластини.

  Як наростити нігті з гелевою системою, ви дізнаєтесь з відео нижче.