Нарощені нігті в червоному кольорі

Незважаючи на те що природність в нейл-індустрії займає лідируюче місце, багато дівчат віддають перевагу нарощеним нігтям. Це обумовлено особливостями і різноманітністю дизайну.

Форма і довжина

Зупиняючи вибір на нарощених нігтях, в першу чергу слід визначитися з їх довжиною та формою.

Фахівці нейл-індустрії рекомендують для нарощених нігтів використовувати помірну довжину, яка може бути до 7 мм довше свого нігтя. Це додасть їм природність і привабливий вигляд.

Така довжина однаково підійде і для коротких, і для довгих пальців. При виборі довжини також варто звертати увагу і на кисті рук. Якщо вони широкі і невеликих розмірів, то довгі нарощені нігті будуть виглядати недоречно.

 • Що стосується форми нігтів, то довгий час лідируючу позицію займає мигдалеподібна форма. Нарощені нігті вона робить більш природними і акуратними. Таку форму найкраще робити на коротких нігтях, так як вона візуально подовжує їх.
 • Ще один різновид такої форми – це гострий мигдаль.

Але варто сказати, що вона в повсякденному житті незручна, так як вона більше підходить для урочистих заходів.

 • Друге місце за популярністю для нарощених нігтів займає квадратна форма. Для багатьох дівчат вона є найбільш зручною і практичною. До того ж на такій нігтьової пластини можна створити найрізноманітніші образи.
 • Але сучасні тенденції диктують свою моду – сьогодні це нігті з округлими краями, тому, вибираючи навіть квадратну форму, варто віддати перевагу плавним, заокруглених кінців. Крім того, такі форми, як закруглений квадрат і овал, менш схильні тріщин, сколів та поломок.

Крім форми, особливу увагу при нарощуванні слід звернути увагу на колірну палітру і дизайн.

Про те, як правильно підібрати форму нігтя ви дізнаєтеся, переглянувши наступне відео.

Дизайн

Найпопулярнішим кольором для таких нігтів є червоний. Давно змінилися стереотипи, коли вважався цей колір викликає. Тепер він актуальний і в діловому гардеробі жінок, оскільки асоціюється із впевненістю та рішучістю жінки – його обирають навіть бізнес-леді.

Найбільш популярними видами дизайну для такого колірного рішення є:

 • французький манікюр;
 • місячний манікюр;
 • однотонний з додаванням різних технік.

Колірна палітра френча з часом змінилася, і червоний колір у поєднанні з білим або чорним на сьогоднішній день є певним класичним чином. Для френча можна виділити червоним і смужки, і всю нігтьову пластину.

Місячний манікюр давно постало в ранг класичного мистецтва, але при цьому фахівці придумують все нові образи для такого дизайну. В цьому випадку, так само як і для французького манікюру, доречно використовувати декілька технік, додаткових деталей. Наприклад, лінію лунок можна виділити за допомогою страз. На червоному тлі це виглядає урочисто і вишукано. Червоний добре поєднується з білим, чорним, синім, жовтим, гірчичним кольором, тому таку палітру можна сміливо використовувати для виділення лунок.

Нарощені нігті дозволяють створювати об'ємні малюнки й композиції. У зв'язку з цим одним з популярних видів є графічний манікюр. На червоному кольорі добре будуть виглядати лінії, узори, мережива контрастних відтінків. А поєднання блискучих елементів, страз і червоного кольору останнім часом є незамінним тандемом для святкового образу.

Для повсякденного манікюру червоний колір можна розбавити малюнками рослинної, тваринної тематики або ж виділити один ніготь за допомогою малюнка, страз або ж іншого кольору.

Рекомендації

Нарощені нігті – це сильне навантаження на природну нігтьову пластину, саме тому варто звернути увагу на наступні важливі моменти.

 • Для такої процедури варто вибирати тільки сертифіковані салони.
 • Варто поцікавитися якістю матеріалу і вибирати тільки перевірені варіанти.
 • Такі нігті вимагає не меншого догляду, ніж природні. Тому важливо вчасно приходити на корекцію.
 • По можливості не варто виконувати роботу, яка може призвести до пошкодження нігтя.
 • При виборі довжини потрібно спиратися не тільки на модні тенденції, але і на параметри рук і вид діяльності. Жінкам, у яких трудова діяльність пов'язана з друкуванням, навряд чи будуть зручні довгі нігті.